Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt)

HMTD

No to byla jízda, když jsem si představoval jaký by ten film mohl být po malém průzkumu předlohy moc jsem se na něj těšil, pak jsem si ale vzpomněl jak málo se filmaři často drží předlohy. Po shlédnutí traileru jsem byl na rozpacích a doufal že tam nebude samá rapová muzika. No a nakonec to bylo boží, lepší než jsem si představoval, myslím že skvěle pojali podstatu a rapu tam až zas tolik nebylo aby my to znechutilo film. Jen by mě zajímalo jakej blb zase rozhodl že to půjde do kin bez dabingu. Upřímě jsem přesvědčen že se připravili v ČR o půlku zisku. Já bych šel radši na dabing. ()

Grid

Bože ne, další Marvel. Už dost. To jméno se v dnešní době rovná tiskárně peněz. A obsah filmů tomu odpovídá. Prostě konzum, co lidé chtejí vidět. Filmařské umění se v posledních letech vytrácí. ()

dudel3333

Najzábavnejší a najvtipnejší akčný film čo som kedy videl....k tomu asi najsympatickejší herecký ansabel ako bonus ()

BigbyWolf

Celá Deadpoolovská kampaň byla zábavnější než samotný film. Ten stihne svojí nejlepší munici vystřílet v první polovině, v druhé nastoupí mírná nuda a vyčerpání humoru. Zklamání, ale stejně je to ve výsledku vlastně sympatické a úspěch tomu moc přeju. ()

Kuchty

Deadpool není typ filmu, který vám vezme dech, co se originality příběhu týče, ale o to tvůrcům zřejmě ani nešlo. Je to typ filmu a hrdiny u kterého si po skončení filmu řeknete: "Tak tohohle ukecanýho týpka chci vidět v pokračování nebo nějaké mutantské týmovce, co nejdřív!!!" Deadpool je opravdu jinej a to je na něm super! :-) ()

milford

Nářez. Neskutečný nářez akce a hlášek, které jsou asi dost politicky nekorektní a dost lidí bude proti, ale tenhle zvrácený smysl pro humor je v dnešní době evidentně žádaný. Teď Deadpool, zanedlouho Sebevražedná skvadra. Ale to nic nemění na tom že tento film je víc komedie než nějaký akční drama, některé vtípky byli i chytré a vetšina naštěstí nebylo trapných, což bohužel u dosti posledních filmů pozoruji. Tady to občas doprovází krapet větší než zdravé množství krve a jiných tělesných tekutin a hmot, ale stále je to dosti vtipný mix akce a hunoru. Se nedivím že to mělo prozatimní nejlepší víkendový start v kinech v rámci filmu s ratingem 17+. Nebere se to vážně :) ()

jenspifa

Takze asi takhle, nez jsem sel do kina, opravdu sem vedel jen hodne malo, a muzu v klidu rict, ze nam vyvstava nova era marvel filmu, zatim nejvtipnejsi marvelovka. Supr jsem se bavil a vrele doporucuju. Jeste az prijde novy spawn, to bude teprv svanda... 100% ()

Starejsi

Marketing zabral, davy šaleli, kasa sa napĺňa oprávnene a zaslúžene. Chcem si to pozrieť ešte raz, pretože toľko hlášok si človek naraz nie je schopný zapamätať. Už úvodná scéna, kde bol zastavený obraz a kamera postupne vytvárala situáciu mi dokazovala, že sa neprestanem smiať, cast na začiatku nemal chybu. Reynoldsov podpis v scenári je badateľný, veď dokázal minimálne dva krát uraziť aj samého seba (možno aj viac krát, musím si to pozrieť znovu). Dialógy, hlavne s jeho slepou spolubývajúcou, sa stanú nezabudnuteľnými. V podstate sú vo filme len dve akčné scény, ale trvajú viac ako hodinu a pol, ja viem, ja viem nedá sa tomu veriť. Počkám si na pokračovanie, dovtedy si to ešte minimálne dva krát pozriem. Komixovky sú momentálne na vzostupe, čo sa mi veľmi nepáči, kedysi sa človek nevedel dočkať Avengerov alebo X-Menov a teraz bude komixovka v kinách každý mesiac. Som rád, že Deadpool bude zo všetkých tento rok vynikať. Zaslúžených 5 hviezd pre Poola a pre mňa druhé miesto medzi komixovkami (na Strážcov galaxie to proste nemalo). ()

Sombreri

Velký souhlas s kiddo, toto je film jakým se prezentovali strážci galaxie, ale ani omylem jím nebyli. Každopádně hláškami a odkazy napěchovaná pecka. Zacílená na starší publikum, což je rozhodně ten správný krok kupředu, oproti bezpohlavním komiksovkám, kde nejde věřit snad ani jedinému pohybu, kde se udatně všichni řežou a jsou leda maximálně zašpinění. Výborně jsem se bavil od začátku do konce. Takže jen tak dál. ()

Werrona

Tak jsme na to taky vyrazili a všeobecně inzerované nadšení se nekonalo. Hlášky jsou převážně vtipné za každou cenu a skutečně pobaví tak z 10%. Víceméně je občas člověku spíš kapánek trapně, ale to bude asi mou věkovou kategorií. Věřím tomu, že uhrovití pubescenti do dvaceti musí být nadšení. V kinosále, kde jsme byli my, vládlo celou dobu ticho rušené jen křoupáním popcornu a srkáním coly, asi jsme vyrazili moc pozdě a tito už byli ve svých postýlkách. Uchechtlo se občas pár lidí jen vzácně. Dobře je naopak zpracovaná akce a některé momenty jsou na marvel nečekaně prima. Celé to však nedrží úplně nejlíp pohromadě. Je to taková romantická klasika, která tu už byla mnohokrát, jen hlavní hrdina hláškuje, až je s tím otravný. Strážci galaxie mě osobně bavili daleko více. S lépe zpracovaným scénářem by to ale mohla být bomba. Za mě 60% ()

zipS

Cerstvy vzduch do nudnych filmovych vod .. Ok.. Ale aj tak tomu chybalo trosku viac deadpool zaderov a naopak nasli sa hluche miesta, ktore stacilo zamenit za hlášky. Skoda toho, cakal som viac, ale nevravim, ze nie som spokojny ;-) ()

Wixenn

Páčilo sa mi to. A to Marvelovky niesú moja ranná šálka kávy. Ryan Reynolds je podľa mňa jeden z najsympatickejších hercov vôbec + originálna dávka ironického humoru = great combo. ()

reccal

Neplánovaná akce mi přinesla jedno z největších wtf asi od doby Zombielandu. Uhozené? Ano. Přestřelené? Zřejmě. Pubertální? Nepochybně. A taky přímočaré a na nic si nehrající. Deadpoola jsem prvně v životě zaregistrovala před týdnem na plakátě, takže kino spíš na zkoušku. A vybrala jsem si skvěle, protože když u málokterého filmu brečím smíchy. A kvůli tomu jsem na film šla - ne za osvětovou myšlenkou, bezchybným střihem a hlubokým uměleckým zážitkem. Pecka posledních let, která strčí do kapsy všechny drsné Wolveriny i s Kapitánem. Vtipné byly i závěrečné titulky. ()

Sergejevicz

Strašně moc jsem se Těšil až uvidíim tento film... a konečně jsem se dočkal. Už od prvního snímku jsem si myslel, že to bude fakt dobrý film.. ale tak jako právě v tu chvíli jsem se nikdy nezmílil, protože to byl úžasný film, který né-splnil, ale přeplnil spousty úžasnými hlákami, efekty a černým humorem. Nikdy jsem se snad tak nepobavil u MARVELovského filmu, tak jak u Deadpool-a... a vážně ho všem doporučuji. Kdyby zde bylo možno dát šest hvězd, tak bych neváhal a ihned přidělil právě tomuto kousku od MARVELa, ale jelikož mohu dát pouze 5 hvězd, tak tento film si je zcela zaslouží....;-) ()

mertikek

Skvěle ... a především konečně zpracovaný můj nejoblíbenější komiks, bylo tam sice pár rozdílů mezi komiksy a filmem, ale snadno odpustitelných. Rozhodně doporučuji. ()

luboss822

Originálny film, ktorý sa konečne vymanil z toho 100 krát ohraného deja, ktorý sa v akčných filmoch o super hrdinoch neustále opakuje. Je to celkom zábavné, nápadité, neprekypuje to akčnými scénami na každom kroku, kde ide o to spraviť čo najväčší výbuch. Tak kde sa stala sakra chyba? Film tlačí príliš na pílu a snaží sa byť cool v každom ohľade za každú cenu. Sme vtipný, sme akčný, sme do určitej miery dramatický aj romantický, máme všetko čo len chcete Je tu taký mix žánrov, ktoré sa prelínajú, až človek vlastne nevie čo pozerá. 10 minút je z toho dráma so slušným príbehom, kde sa berú veci vážne a za chvíľu deadpool chrlí jeden vtip za druhým prevažne v akčných scénach. Proste je to ako keby ste spojili dohromady filmy Vykúpenie z väznice Shawshank a Blbí a blbší. To proste nejde. Oddelene - dobré filmy, spolu - nič moc. ()

kaller

Zajímavě příběhově strukturovaná, ale především neuvěřitelně ujetá akční jízda proložená velkou spoustou hlášek s filmovým hrdinou, který je všechno, jenom ne tradiční. Prostě originální komiksový počin, který si musíte zamilovat. A třebaže zdejší humor není nijak zvlášť sofistikovaný, úspěšně pálí ostrými i do vlastních řad, za což si Deadpool nakonec zaslouží zcela mimořádné hodnocení. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě