Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

Snakefinger

Tak co tady positivně hodnotit? Pubertální humor? Akční scény? Vlastně všechno i když to není můj šálek kávy, bavil jsem se. ()

chosan

Tak tento ujetý komiks byl někdy až přespříliš neříkám že se na to nedá dívat ale na xmeny to nemá ani zdaleka 55%. ()

KiJi

DEADPOOL – VŠE NAPŮL Koukám, že se blíží dvojka a k jednotce jsem zapomněl něco vyžvejknout. Tak předně, toto je další snímek, jako Šílený max, který je na ČSDF výrazně nadhodnocen. Sorry jako, ale ten na 81% fakt nemá!!! Vždyť je to totální krávovina, dělaná pro americké obtloustlé teenagery! A kdo to srovnává s Kick-Ass, tak ho uráží!!! Protože Kick-Ass měl nápad, vtip, skvělou akci i hudbu. Deadpool ani jedno nemá. Psalo se, že to bude řežba - akční scény obyčejné bez pořádné choreografie, možná trochu krvavější, ale nic, co by se vymykalo běžnému Hollywoodu. Navíc akční scény degradují rádoby vtipné komentáře či situace. Příběh příliš nezapadá do x-meního univerza (jako vznik Deadpoola apod.). Fórky se povedly pouze tehdy, kdy hlásí na x-meny; narážky na původní i nové série x-menů, jednotlivé postavy. Občas je také vtipné, když vystupuje z role k divákovi. Jenže takových vtípků je tam pár. Většina rádoby humoru je typicky americký nucený, tedy trapný. Navíc postava Deadpoola není konzistentní – chvíli hlásí, chvíli ne, když si vezme kostým, jako by mu ruplo v bedně, ale bez kostýmu není sarkastický a ironický a smrtelně vážný. (viděno 2D titulky) ()

SHADOWOLF

Ďakujem že Reynolds vyprosil toto dielo pre mna osobne je Deadpool najlepšia komiksova postava od marvelu no škoda že neni tak uchylny ako v komiksoch....... Ale som rad že sa dostal na platno...... Videl som v kine 2x za mna 80% ()

Danny.cz

Tak to bylo něco! Deadpool se upřímně do X-Menovského světa moc nehodí - je na to moc kontroverzní, výstřední, zvrhlý a bůhví co ještě. Ale co, "X-Men" v názvu nakonec není, tak je to asi v pořádku a my si můžeme užívat odvážnou parodii na ostatní filmy série a v podstatě i sebeparodii. A to geniální. Film se nebere vážně, dělá si legraci ze superhrdinských stereotypů a to je vskutku originální, stejně jako způsob vyprávění příběhu, který upoutá a divák se tak nemá šanci nudit. Nenudí ani akční scény - mají smysl, jsou dobře zpracované a je jich tak akorát. Co bych vytknul, jsou až přílišná snaha o kontroverzi (některé hlášky působí vnuceně a nejsou vtipné) a Colossus, který ke zbytku filmu moc nehodí. - 82% ()

Xmarc

Vcelku rozporuplný film o hrdinech. V jednu chvíli jsou různé vtípky, hlášky a akce mající diváka pobavit tlačeny už trošku zbytečně na sílu, až jsou místy trapné, zbytečné a zajímavé maximálně pro pubescenta prvního stupně ZŠ. Některé pasáže, zejména ty minulost popisující v první části, mi moc nesedly. V jiných chvílích ale film člověka opravdu dobře pobaví, některé hlášky jsou až nečekaně humorné a trefné. Což je i díky přítomné parodii na podobné akční snímky, a je to pro film určitě plus. Akce je docela slušná, Deadpoolovy střelecké přemety a jiné akrobatické kousky se mi líbily. ()

Mr.Nobody

Rozumím tomu, že je docela těžké vymyslet vymýšlet pořád nové superhrdiny s novými superschopnostmi. Ale tohle je spíš taková nová variace na Hulka, lehce říznutá Antmanem. Film se snaží být trochu drsný a trochu vtipný, bohužel ani jedno se moc nepovedlo. Z toho mála, co jsem od Marvelu zatím viděl, to byl asi ten nejméně zdařilý film. Osobně si myslím, že ve srovnání s filmy propojenými Avengers je toto poněkud krok vedle. ()

kajza80

Stačilo mi 5 minut. Potom, co se objevil kovový chlap, musela jsem vypnout. Humor a vtípky Deadpoola mě vůbec neoslovily. ()

Kardio

Proč se to všem líbí? Je to příšerné. Není to vtipné. Je to dětinské. Akce je ve filmu taky po málu a taky není uplně úžasná. Jediné co stojí za to jsou herecké výkony. Kvalitou srovnatelné se Suicide Squad. ()

Smashed

Jsou filmy u kterejch už po prvních 5-ti vteřinách vím, že to bude super podívaná. No a tohle je jeden z nich. ()

WugWugs

Vypol som to asi po 20 minútach a dopozeral až po roku, keď som zazrel pripravovanú dvojku a spomenul si, že niečo také som raz načal, ale nedokázal vystáť všadeprítomnú náramnú vtipnosť s malým v. Túto ego honičku porovnávať s prirodzenosťou Kick-assu je na facku. Chápem, prečo to má úspech prevažne u tínedžerov a nedávno dospelého publika. Ok, ide zjavne o moje osobné výhrady, ale nebudem teraz hľadať nejakú štrukturálnu, formálnu a ktovie ešte akú racionalizáciu toho, prečo to musí byť skvelé (hello Douglas), keď je to len ďalšia komixová kokotina v dlhom a zvetralom rade - nič viac, nič menej - idúca na istotu chrúmajúceho, rozsýpajúceho diváka. Čo ma po tom, že tentokrát sa scenárista hecol viac než obvykle, keď obsahom si môžem aj tak akurát vytrieť červenú riť? A už sa smejú do popuku. ()

demovka

Podtext tohoto filmu je marvelovský superhrdina trochu jinak. Úspěch a odlišení tohoto filmu od ostatních je založen na nadsázce a humoru. Ale bohužel tento film není vhodný pro děti. Je vtipný, ale příliš drsný. Na začátku je hlavní hrdina Will (Ryan Reynolds) normální. Sice se prohání po nočních ulicích a pomáhá druhým, ale je to normální člověk s normální tváří. Zasáhne osud, a Willovi je diagnostikována rakovina se zbývajícím časem několik měsíců. Což je katastrofa hlavně kvůli jeho krásné dívce (Morena Baccarin). A tak se rozhodne důvěřovat lidem, kteří ho sice té rakoviny zbaví, ale patří k těm horším. Výsledek je Deadpool. Má superschopnosti, sílu, mrštnost a schopnost regenerace, ale ztratil tvář. ()

Tranda

Po shlédnutí Deadpoola jsem byl překvapený, jak parádní film to je. Nejlepší eRková Marvelovka, kterou jsem v životě viděl. Akční nářez, prolínání dějových linek vynikající, Reynolds ve své životní roli, výborný soundtrack a co hlavně musím vyzdvihnout jsou hlášky, dialogy a bourání 4. zdi, kde se Ryan se svými kumpány nebáli přitvrdit a dělají si srandu z celého studia. Čeká vás antihrdinská lovestory, která se točí kolem Wade/Deadpoola, jenž se chce pomstít britskému padouchovi a zachránit svou milovanou. Nejlepší způsob jak trávit Valentýn! ()

ssarka odpad!

sorry jako, překonávání hranic násilí mě fakt nebaví..a těm pubertálním hláškám jsem se jako měla smát, nebo co se po mě chce?? ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě