Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Skleni

Absolútna oddychovka a s dávkou romantiky sa to aj dá zniesť. Trocha mi to prišlo nedomyslené a miestami som pociťoval silné klišé a potom zas crimi so všetkým všudy. A znova..klišé-ganster... no ja nvm..... ale humor a Gerard zachránil film a i keď záver v archíve bol stupídnosťou TOP 10.. tak sa to dalo .. no tesne, ale predsa 77% ()

Petyas

Trosicku me zarazi, ze ma tento film tak nizke hodnoceni. Je docela vtipny, zapletka je zajimava, hlavni postavy jsou vyborne. Jako film na sobotni vecer, mi to prijde velmi dobre. Ja jsem se u nej pobavil, me se do doopravdy libilo. ()

pepa3rd

Vcelku průměrná komedie na jedno odpoledne. To co by podle popisu filmu nejspíš každý považoval za základní motiv, tedy 'lov' na vlastní ženu, je vlastně jen takovým oslím můstkem k tomu, aby se ti dva museli dát dohromady a mohl se tak rozehrát mix bohužel nezáživného detektivního pátrání (které souvisí s prací Cassidy, nikoliv důvodem vydání jejího zatykače) a romance. I když to mezi ústřední dvojicí docela jiskří, je vidět, že děj nemá jednotnou koncepci. Nejspíš existovaly dva scénáře, kterým kdosi promíchal stránky. 50 % ()

cerbygerby

Skvělé herecké obsazení, ale film už zas tak dobrý není.. né že bych se nebavil, nebo že by to bylo nějak špatné, ale spíš jsem od toho očekával trochu víc, takže musím ubrat jednu hvězdu, ale jsou to kvalitní 3* ()

the_bitch

Mix romantiky, a akcie hodnej riadnych gangstrov, spolu zabalené do jednej krabice, obalené vrstvou srandy a smiechu. Avšak klasický romantický americký happy-end, aký sme videli snáď už sto krát, takže divák vie v polovici filmu čo bude na konci. Veľmi prehľadné, a na prvý dojem veľmi lacné. 2* ()

Torgal

Butler je tu objektívne za debila, Annistonka je pekná a čas od času sa objaví úsmevný moment. Veľmi im to spolu ale nefunguje a človek jednoducho nechápe tomu "happy ever after" záveru. Kriminálna podzápletka samozrejme nadbytočná. 5-/10 ()

Bludicka.Julie

Zprvu už bylo vidět, že to bude tak trošku kravina - lovec odměn a kariéristka/kriminálnice...konec samozřejmě předvídatelný, ale jinak mě překvapila svižnost a poměrně velká vtipnost. "Tak mu ukaž šulina!":) Aniston dobrá prostě ta zůstane vždycky Rachel, Gerard hrál zas toho namachrovanýho, sobeckýho, nedospělýho hajzlíka (stejně jako v Chceš mě, chci tě) a já bohužel zjišťuji, že jak mě tyhle jeho role strašně vytáčej, je to vlastně můj typ a nemůžu s tím nic dělat!:) ()

HawkeyP

50 %. Předvídatelné, klišovité, ohrané a místy trapné. A přesto znatelně stravitelnější než mnoho jiných a někdy i slavnějších akčních "komedií." ()

E lan

Dvě málo a tři moc, to je asi moje hodnocení. Nakonec to vidím za dvě hlavně kvůli velmi slabé druhé polovině filmu, který se ke konci neskutečně natahoval. Butlerovi i Anistonové role sedí, jen ten slibně rozjetý lehký styl a pružný děj film ztratí cca v polovině a pak už jen člověk čeká, kdy to skončí. Škoda. ()

Acrobat odpad!

Záverečným bozkom spečatíme koniec tohto snímku, aby tlsté americké zadky (to nie ja, ale dennodenné novinky, správy, lekárske výskumy a pod.) povstávali z inak kvalitných kín a ich majitelia nadobudli dojem poctivo stráveného času, že všetko sa na dobre obráti. No, či žili šťastne a nepomreli sa do scenára nevošlo, napriek tomu v ňom nájdeme typické americké rozprávanie o vzťahoch, láske, nezhodách, pridáme štipku akcie a Glockov, Aniston pre mužov, a Butlera pre ženy? No ten tučnučký rodinný vzhľad Butlera mi celkom vyhovuje. Je to sympaťák, ktorému verím jeho myšlienky, pochody aj dokonca beh reálne k svojmu BMI. Aniston nemám rád ani ako ženu ani ako herečku. Samozrejme to môže byť každému ukradnuté, ale aj tak to musím spomenúť. Nevložila tu iskru, napätie medzi (ex)manželmi. Stuart je dobrá postava, ale trocha účelná, vybraná a napísaná len kvôli komediálnosti. Iní (reggie, svokra) sú taktiež na natiahnutie filmového času, i keď tá svokra je na pár minút zábavná. Dejovosť je nekomplikovaná, scénky účelné (mysli na zbližovanie manželov alebo oklamanie sa navzájom). Netvrdím, že by som sa na nejakom tom šote nezasmial (nebudem vymenovávať), ale celý film dokážem zastaviť len kvôli tomu, aby som išiel do kuchyne po zelený čaj. Odovzdaním „neposlušnej ženy“ do ručičiek polície by sa snímok aj mohol skončiť, to by bol však šok, pre ktorý sa nikto z realizačného tímu neodvážil. Na seriózne kino to nie je ani zďaleka, ako podmaz pre diskusiu s kamarátmi o potrebe navštíviť Svätú zem je to tak ideálne. Ja za to nemôžem, to film. Inak český distribučný názov je oveľa kvalitnejší a výstižnejší ako originál. Lovec ľudí – ts-ts-ts.[ videné 01.12.2010, DVD, český dabing] ()

netWoor

chvílema mi to připomínalo film Pták na drátě a ten se mi určitě líbil víc ...hm, koukám, že tomu jsem dal jen tři hvězdy ... přesto, vzhledem k absenci širších možností hodnocení (pokolikátý už si to říkám) zůstanu i tady u trojky (přesně to je dvaapůl a kousíček), protože zas tak hrozný to nebylo a i když děj je ubohej, na ty dva se koukat dá ... ()

Foo

Asi jsem jediná kdo tomuto počinu zvedne trochu hodnocení, ale já byla vždycky jiná. Osobně se mi to líbilo. Butler byl vtipný, některé kousky provedeny s jeho ironií a Aniston si ze sebe taky umí udělat legraci. Bylo to fajn. Konec byla přeslazená klasika. ()

josieaddms

Dobře, tak řekněme že tady se člověk zasmál. Gerard Butler a Jennifer Aniston k sobě celkem jdou, pár povedených vtipů taky bylo, děj nebyl až zas tak úplně ohraný, ale ani mě to nijak nenadchlo. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)