poster

Paralelní světy

 • Kanada

  Upside Down

 • slovenský

  Paralelné svety

Fantasy / Sci-Fi / Romantický / Drama

Kanada / Francie, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ****

  Upside Down je originální romantický snímek s velmi dobrými nápady. Dva světy, opačná gravitace, proč ne? To tu ještě nebylo a díky krásné vizuální stránce je na co koukat.. 8/10 = 88%(4.11.2012)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Tady se jaksi rozepisovat nebudu, protože jde o romantiku, takže zaláskovaní jedinci opačného pohlaví bojují za své miliskování proti dokonce dvěma velice pěkně a originálně vyobrazeným světům. Za poslední zmíněné a sympatické herce jsou hvězdy, za sci-fi Romea a Julii samozřejmě odpádek. :) 60%(4.1.2013)

 • Fr
  ***

  ,,CO KDYŽ JE LÁSKA SILNĚJŠÍ NEŽ PŘITAŽLIVOST?“..... /// Zapomeňte na filozofický zdůvodňování nevěry. Tady, v tomhle světě, jde totiž nejen o milostnou chemii, ale i fyziku. Romantický sci-fi, kterýmu bohužel ke konci dochází sci-fi dech a vlastně nic neřeší. Ani filozoficky, ani akčně. Zbejvá jen romantika s krásnejma obrázkama na pozadí… ale jestli zrovna tohle vod života (filmu) čekáte, tak máte 4* jak vyšitý! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na telku a na druhý doma koukáme hlavou dolů. 2.) Vždycky mě zajímalo, jak vypadá skutečnost. 3.) Thx za titule ,,fredikoun“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(9.1.2013)

 • playboxguest
  *****

  Úplně se mi z toho zatočila hlava! V kůži Johna Malkoviche potkává Věčný svit neposkvrněné mysli, aneb tenhle film je jako to nejlepší z Charlieho Kaufmana :) A i když příběh není tak promakaný, jak by mohl být a spousta zásadních věcí se tu řeší takřka střihem, prostředí je natolik úžasné, že si to plnej počet zaslouží. Pro mě film roku.(31.12.2012)

 • Slarque
  **

  Když si vymyslíte vlastní, fyzikálně nesmyslný svět, můžete z toho vykřesat slušné množství vizuálně působivých záběrů. Ale když do něj nezasadíte příběh, který by stálo za to vyprávět, byla vaše práce přece jen marná. Výsledek je přinejlepším průměrný a dolů s hodnocením jdu kvůli tomu, že film nedodržuje ani fyzikální zákony, které si sám vymyslel.(13.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace