carintr

Jedinou hvězdičku si film zaslouží za triky a záběry luxování obyvatelstva LA. Jinak nechápu, jak může vzniknout takhle nudný film o útoku obřích emzáků na Zemi. Škoda hodiny a půl. ()

Bantala

Trailer sliboval úchvatnou podívanou plnou efektu, ale i příběhu, bohužel jsem se toho prvního brzo přejedl a co se týče toho druhého, můj hlad zůstal neukojen! Svým způsobem honosné umělecké dílo na které se podíváte jednou za život a tím to hasne. Na mým osobním smrad-o-metru to má tutovou devítku! ()

Luposos

Mám rád filmy s emzáky, mám rád sci-fi, mám rád pěkné triky a efektní scény.. A nejraději mám když to všechno má ještě nějaký příběh a pokud možno i myšlenku. Tady se to bohužel nepovedlo. Takže podívaná je to hezká, ale to je tak vše. Nebrat. ()

MAD_HOLUB odpad!

Film môže postrádať kvalitné efekty, môže postrádať veľké mená, ale ako môže film postrádať logiku ... ?! A tie herecké výkony ?! Toto bol veľmi nevydarený "film", skôr pokus o film. Hodnotenie u mňa odpad. Aj malý Herkules v 3-D(v tom filme je 3-D asi 10 minút) sa mi páčil viac, pretože som sa na ňom mohol aspoň zasmiať. Ale tu môžem len neveriacky krútiť hlavou. ()

feszani.cz

Na tomhle filmu se mi nejvíc líbí rozporuplnost reakcí.. Ti kteří si myslí, že spolkli všechna mudra světa jej kritizují, nadšenci vychvalují. Mě se líbil. Skoro dokonalý béčko. Ubírám jednu hvězdu za drobný režijní, scénáristický a herecký chybičky ale vše odpouštím díky perfektnímu ději, kterej se odehrává celou dobu v podstatě jen v jednom domě a na jedný střeše. ()

Arkwuill_S

Dobří kamarádi se setkají po dlouhé době a to rozhodně znamená mejdan. O prachy a ženy není nouze, zámožné prostředí velkoměsta. No jo, ale ráno se probudíte z opice a ono se něco děje. Z oblohy svítí podivná světla, která mají hrozivou oblbovací schopnost. Je to skutečnost? Je zapotřebí hodně rychle vystřízlivět, abyste dostali odpověď, že ano. Co se zdálo neskutečné, se proměnilo v realitu. Došlo ke střetu s tvory z jiné planety, kteří dle prvního dojmu nemají přátelské úmysly a nemilosrdně se snaží pohltit každou lidskou bytost a udělat si z ní palivo, palivo z jejich mozků. Co v této situaci dělat? Platí to, že kdo uteče, ten vyhraje. Film měl prý velmi nízký rozpočet, ale i přes tento negativní fakt ho hodnotím velmi kladně. Ba i lépe, než mnou očekávanou Světovou invazi. Příběh není vymyšlen špatně a rozhodně se na to dá dívat. Efekty jsou dobré, i když, najde se několik much. Trochu mě točí protichůdné skutečnosti, že mimozemšťané ač tak vyspělí, se chovají trochu jako tupá zvířata a jejich kroky jsou nelogické. Dalším malým negativním bodem jsou některé efekty. Konkrétně souboj hlavního hrdiny s jednim monstrem na střeše domu. Když se na to podíváte ještě jednou (se zaměřením na ruce), tak zjistíte, že monstrum je skutečně jen fikce. Ale jinak se mi to fakt líbilo, proč ne. ()

Deacon59

Jedná z mála věcí která se dá vyzdvihnout - za málo peněz hodně muziky. Myslím co se trikové stránky týče. Jinak celkem slabota. ()

Doskyc odpad!

Možná jsem zaujatý, protože sci-fi mi nic neříká, ale snímek Skyline je skutečná pohroma. Lituji toho, že jsem si tento film pustil v osm hodin večer, protože jsem díky němu ztratil celý nedělní večer. Nevím, jak to dopadlo, jelikož jsem usnul někdy kolem deváté hodiny, ale pokud mohu hodnotit první polovinu filmu, tak řeknu pouze nuda, nuda a ještě jednou nuda. Do toho všeho mě děsil Eric Balfour, který, nemohu si pomoci, připomíná spíše pornoherce. Nemohu hodnotit jinak, než jako odpad! ()

cercilll odpad!

Raději oslepnu a ohluchnu než se znovu vidět znovu tu kapitální békovinu celou pořádnou akci bych shrnul do 2 minut at žije trailer!!! :-( ()

Crabcz

Jde o úplně pohodové béčko s řadou nelogičností, které se dají u béček v klidu přejít. Zároveň se nedá se říct, že by tam byly vyloženě hluchá místa a těch 90 minut je tak akorát. Navíc plus za to, že nic neschovávají za blbě zaostřenou, rozechvělou kamerou. Pokud máte náladu na nějaké sci-fi, tohle může být jedna z voleb. ()

CzMilo

Mně se film libil. Sice místy zbytečně natažený, ale jinak bez výhrad. Sci-fi se vším všudy.....lidstvo, světe div se, prohrálo!, a k tomu ten konec....emzák s lidským mozkem, který se neadaptoval a začal chránit svojí těhotnou partnerku. Paráda. Něco mi napovídá, že bude dvoječka :-) ()

TXmovie

Obstojná vizuální podívaná. Co ještě film nabízí? Pohled na invazi mimozemšťanů z obzoru party lidí, kteří v podstatě celý film tráví zavření v jedné budově. A to je velká chyba, která tento film v podstatě pohřbila. ()

DJ Laky

Tento film nebyl podle mě tak špatnej. A herecké obsazení podle mě bylo dobré. A efekty byli podle mě vynikající. A zápor je zaten konec. Ten mi připadal uplně zbytečnej. Další zápory jsem na tomto filmu nenašel. Dávám 70% ()

Kvetinka7

Na to ze je to nizkorozpoctovy film ktery si nedela vysoke naroky, tak se naramne povedl a svou ulohu a poslani byt scifi filmem o invazi, chcete-li navsteve mimozemske civilizace na Zemi splnuje mirou vrchovatou.Je to ve svem zanru jasny nadprumer a stoji rozhodne za shlednuti jako jedna z moznych variant one "navstevy". Je natoceny dobre svizne dej prozivate spolecne s hrdiny a jste radi ze nejste v jejich kuzi a ze nas to v realu snad nepotka.A v tom je kouzlo kazdeho povedeneho filmu ve sve kategorii. ()

kugl

Od tohohle filmu jsem absolutně nic nečekal. Vlastně ano, čekal. Čekal jsem další trapně nízkorozpočtové sci-fi z USA. O to větší bylo moje překvapení při shlédnutí. Nejedná si sice o žádný zázrak, ale docela kvalitně řemeslně odvedené béčkové dílko. ()

zdenek1973

Podobný jako film: Světová Invaze...Pro mě vynikající kino a samozřejmě vynikající efekty.tak se dá zhrnout tento sci-fi thriller z roku 2010.Druhá část je otevřená!!!! ()