Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

O´Neill

Perfektní odreágovačka se skvělým obsazením. Filmek zaručeně pobaví, herci hrajou skvěle (a mohl bych jmenovat opravdu každého z hlavních herců, jelikož je to opravdu úžasné obsazení, a jména odpovídají kvalitě hraní), a plno vtipu, navíc nádherná Jennifer Aniston. Co víc si přát? ()

shyster

Když v tomhle roce tak nějak Hangover 2 zklamal, přišli Šéfové na zabití a připomněli, že hrubozrné komedie můžou být velice vtipné. Nemá to na jedničku Hangover, ale povedených vtipů je tu dostatek a hlavně, Jennifer Aniston je neskutečná kočka. ()

Attta

On tento film není špatný a věřím, že Kevin Spacey a ostatní velikáni si role užili moc krásně, ale v té obrovské kupě komedií z USA to nemá v sobě nic originálního, co by mé hodnocení otočilo o 180° a nabouchal bych tomu např. 5 hvězd. Objeví se zde řada vtipných pasáží, které jsou pak střídány pasážemi už stokrát ohranými, což na mě nepůsobilo moc dobře. Jediné scény, kde jsem opravdu oči nalepil na obrazovku byly ty se Aniston. Velká a těžce nadhodnocená slabota! (Když si uvědomím, že tohle je ohodnocené zhruba stejně jako Borat, kterému tohle nesahá ani po kontíky, tak nechápu kde se poděla objektivnost!!!) ()

Tomik12345

Navzdory mému očekávání jsem se bavil překvapivě dobře. Není to dokonalost sama, to ne, ale člověk se párkrát opravdu upřímně pobaví a zasměje. Upřímně řečeno hvězdička navíc je v mém podání za obsazení - Colin je vážně jedinečnej a Jennifer bych chtěl jako šéfku ;-) ()

bourec

Tak tohle bylo fakt super.Vynikající party některejch hvězd(Aniston,Spacey,Farrell,Bateman,Foxx),naopak děsný hovado Day,perfektní scénář,spousta hraničního humoru,kdy chyběl jen kousek k trapasu,ale nikdy tu hranici nepřekročí.Bavil sem se opravdu dost.80%. ()

Sinn

Tři dementní lůzrové hrající dementní lůzry versus tři dobří herci hrající vcelku vtipně vykreslené postavy. Tak proč tu mám fandit těm třem troskám? No way. ()

Streeper

Upřímně, film mě moc nebavil. Žádná velká komedie, u které bych umírala smíchy to není. Ovšem trio zaměstnanců je úžasné a k sobě chlapci jsou. :) Musím také vyzdvihnout Jennifer Aniston. Ve svých letech je to kočka! =) ()

WoWoW

Nevím jak je možné, že při premiéře kolem mě tenhle film bez povšimnutí prolétl. Ale stalo se. Teď jsem to dohnal a musím říct, že jsem byl přijemně překvapen. Je sice pravda, že ústřední trio troubů mohlo hrát své role trochu lépe, ale jejich nahravači Spacey, Aniston, Farrell a Foxx byli famózní. Stačilo ještě trochu a mohla to být moje srdcovka. Nicméně, kdyby v USA vznikaly v žánru komedie na takovéhle úrovni všechny filmy, tak se nezlobím. ()

Nach

Opravdu velice podařená komedie u níž jsem se smál stejně často jako u první Pařby ve Vegas. Velké plus jsou zde charakteristiky hrdinů i jejich šéfů. Scénáristé moc dobře věděli, jak a kdo se chová a jak dané chování bude ovlivňovat ostatní a jaké komické (černohumorné) situace z toho vzniknou. V druhé půlce však náhle přibývá nelogičností a kiksů s tím spojených. A ač jsem se bavil stejně kvalitně i nadále, stále jsem si pro sebe říkal, proč postava řeší danou věc takto, když by pro její cíle byla daleko snadnější i vhodnější cesta, která se přímo nabízí. Bohužel, v tomto scénář ve své druhé polovině selhává a proto této komedii nedám plný počet hvězd. Přesto ji doporučuji všem, kteří mají slabost pro černý humor. Kvalitních černých komedií totiž je velice pomálo. A tato k nim i přes výše zmíněné výhrady patří. 75% ()

Rodriguez

Jak se nejlépe zbavit svého šéfa a neumazat si při tom své ruce? Dejte prachy prvnímu černýmu v baru kdesi v zapadlé části města a máte vystaráno. Omyl, protože komplikace na sebe nenechávají dlouho čekat! 80% ()

Crawler-D

Máte Jennifer Aniston jako sexuální dračici, Colina Farrella jako úchylné hovado a Kaveina Spaceyho jako nesmlouvavého, vypočítavého a sebestředného parchanta a nic z toho nevydolujete? Styďte se. Ačkoli, Sethe Gordone, po Čtveřici Vánoc je to krok o stupeň vzhůru. ()

cubajz

titulní šéfové na zabití jsou naprosto perfektní a zajímavé osobnosti, hlavní trio za nimi trošku pokulhává (nejvíc mě štval pseudo Morgan), ale celkově hodnotím jako velice příjemnou oddychovku. ()

Kity162

A proč né 5 hvězd? :) Já se nasmála, dokonce jsem i brečela smíchy a to se mi jen tak nepovede u americký komedie. ()

C0r0ner

Byla to sice naprosto absurdní a nereálná blbost, ale co. Byla to prdel. A to je vlastně tak to jediné, co jsem po Šéfech na zabití chtěl. A přesně to jsem dostal. Dopředu bylo jasné, že z hlediska scénáře nebo režie to rozhodně nebude nic převratného, ale k prostému jednorázovému pobavení to je úplně perfektní. 80% ()

Martrix

Tento film nejvíc ubíjí žánrová nevyhraněnost. Jako kdyby se tvůrci neuměli rozhodnout, jestli půjde o černou komedii, která dovede do absurdna plán tří looserů zlikvidovat své extrémě nesnesitelné šéfy, nebo o korektní komedii s několika tvrdšími vtípky. Jestliže první třetina slibovala to první, zbytek filmu se pozvolna šinul k tuctové komedii, jakých je k vidění hromada. Přitom se mohl Gordon opřít o herce jako je Spacey, Aniston, nebo Farrell, kteří zahráli zabitíhodné šéfy víc než slušně. I díky tomu působili "druholigoví" herci Bateman, Day a Sudeikis jako jejich šikanováníhodní zaměstnanci věrohodně. Navíc je tu pár opravdu vtipných momentů, které drží Šéfové na zabití v lehkém nadprůměru. Jenže režijně to není žádná sláva a scénář...jak už bylo řečeno; uvřeštěný konec pak film definitivně srazil do průměru. Hodnocení: lepší 3* ()

Wormboy

Fajnovy napad, vynikajuci herci (ani neviem na koho od radosti upozornit skor), niekolko vyborne vypointovanych gagov a nikto, resp. nic co by ma rozculovalo. Presne takuto oddychovku som vcera potreboval. 3,5/5* (hodnotena extended verzia) ()

Pajky3

Překvapivě dobře jsem se u téhle komedie pobavil. Hlavní trojice mi sice moc nebrala, o to víc mě bavila trojice šéfů. Na těch bylo vidět jak si ty role užívají. A taky Jamie Foxx. Sice se to nevyhlo pár vtipům, které byly za hranicí, ale většinou to šlo. Po dlouhé době nějaká americká komedie, která se vyhoupla do nadprůměru, i když ne o moc. Sudeikis se zapisuje mezi ty co nemám rád. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella