Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

kestrel

Jednoduché, bezmyšlienkové, ale vtipné. Ideálne na večer, kedy si po dlhom týždni v práci jednoducho chcete otvoriť pivo, na chvíľu vypnúť mozog a len sa zabaviť. ()

burton-ka

Byl pro mě nejočekávanější film roku a nezklamal. Takto mají vypadat komedie, takto mají vypadat role našich oblíbenců - přesně takhle to chci.JO! ()

andrewXx

V týchto časoch keď je o dobrú komédiu núdza a servírujú sa nám sračky typu (Cop Out, Benga v záloze, RED...) Prichádza Horrible Bosses konečne poriadna komédia ktorá pobaví. Zaujímavá od začiatku do konca. Koniec prekvapujúci. Vtípky bavia a fungujú. Môžem len odporúčať. ()

david666

Vzhledem k našlapaném obsazení musím říckt, že tedy mírné zklamání. Moc jsem se nazasmál ale zase herci si své role vcelku užívali. Zejména Kevin Spacey, Collin Farrell a sexy Jennifer. ()

Obenny

Čekal jsem že to nebude žádný zázrak, ale to co jsem viděl mě naprosto dostalo. Několik skvělých herců předvedlo absolutně krásnou jízdu plnou skvělého drsného humoru a příběhu kamarádství. Colin Farrel byl prostě výborný, tak přesvědčivě zahraná role se opravdu jen tak nevidí, na to že byl ve stínu Kevina Spaceyho, tak svou roli zvládl velkolepě a co hláška tak prostě neuvěřitelná perla. ()

Loranna

Myslela jsem, že to bude ohromně zábavné. A ono je to sprosté, uřvané, laciné... ale občas ohromně zábavné. Btw. Sama se tomu divím, ale český distribuční název je naprosto skvělý. Asi výjimka potvrzující pravidlo. ()

Kizermen

Nasmál jsem se a skvěle pobavil :D akorát co na tom nechápu je proč ten debil (ZUBAŘ) s krásnou Jennifer Aniston na ten sex nešel :D . ()

mseet

Jak se tak přihodí, že se v jediném filmu sejdou Spacey, Farrell, Foxx, Shutterland a Anniston, z nichž ani jeden v podstatě nehraje hlavní roli, a vzejde z toho přinejlepším průměrná a místy až absurdně vypointovaná komedie? 50% ()

pcarogers

Opravdu skvěle jsem se pobavil. Tvrdý a ostrý humor jako kvalitní břitva, to já mám rád. Tohle asi nebude rodinná komedie od 6+, ale kdo má rád spád, bezskrupulózní humor a výborné herecké obsazení, tak to má v téhle komedii. ()

SelfishMan

Na totálně banální zápletce se díky výborně zahraným a napsaným postavám zrodilo hodně zábavy a bolesti v mojí bránici. Nebudu si namlouvat něco o nějakém sofistikovaném příběhu, protože síla Horrible Bosses je v perfektním obsazení. Kdo vám naservíruje do jednoho filmu drsňáka v obleku Kevina Spaceyho, plešatějícího magora Colina Farrela, Donalda Sutherlanda, Motherfuckera "Jamieho Foxxe" Jonese, jako stepní kozu nadrženou a stále neuvěřitelně "hot" Jennifer Aniston (šéfka na zabití????) a navrch třeba vždy sympaťáka Jasona Batemana? Navíc do takových rolích, v jakých by si je střízlivý člověk těžko představoval (hlavně Farrela). Hlavní trojka byla nemilosrdně odsunuta skvělými šéfy do stínu, Charlie Day jako v It's always sunny in Philadephia, Bateman vice méně nevyužitý, Sudeikis celkem překvapení. K tomu jeden obligátní kýbl zvratků (bez nich to asi v Americe nejde, asi je to nějaký fetiš komediálních tvůrců), který bych osobně vynechal. Jinak ale dokonale zábavná, místy i napínavá nebo thrillerová, nikdy ale nenudící jízda. Dlouho sem se tak nezasmál u filmu. 80% ()

OK11

Ani díky skvělému hereckému obsazení nemohu hodnotit lépe. Je to totiž normální béčková komedie s nijakým posláním a nedotaženým dějem. Nemohu hodnotit lépe. ()

certiskon

Super komedie na nedělní pohodičku :o) Chytlavý děj, nápadité zápletky a věřím, že pokud má někdo šéfa, kterého by mnohdy nejradši pohřbil zaživa, tak si ve filmu přijde na své :-D ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella