Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

Nyanka

Tři měšťáci v kalhotkách se snaží zabít svoje šéfy. V kalhotkách, páč mě některýma gagama nehodné chlapům prostě zabili. Prostě skvělá oddychová komedie, nemůžu si pomoct:) ()

sokor3

Opravdu povedená komedie, ve které je plno zábavných momentů. V tomto filmu se sešlo plno známých herců a je vidět, že si opravdu s postavami, které měli ztvárnit sedly. Jason Bateman, kterému neustále šlape na paty Kevin Spacy; Charlie Day, kterého se snaží ojet jeho šéfová Jennifer Aniston a Jason Sudeikis, který dostal nového, věčně sjetého šéfa Colina Farella. Konec je sice trochu slabší, ale to této komedii milerád odpustím, jelikož to zbytek filmu krásně vynahrazuje. ()

Enzo555

Keby šlo o 10 zlých šéfov, bola by projekcia vlastného šéfa do pozície toho na plátne týraného ešte ľahšia a príjemnejšia. Colin bol boží hajzlík a film má dobrý rytmus, i keď ku koncu trochu padá, podobne ako prsia Rejčl ()

Ironhead

Desna pitomost, nesympaticti hlavni hrdinove, chovajici se jako naprosti idioti. Bohuzel ne dost na to, aby to zacalo byt ftipne... Uplne strasidelna je postava fousateho nejmensiho chlapika z party, kery je na zabiti sam o sobe a to po cely film... Navic velmi tezko uveritelne, ze zrovna po nem by strasne moc vyjizdela a sexualne ho obtezovala zenska jako Jennifer Aniston nebo kdokoli v jeji lize, zvlast kdyz on ma ve filmu jeste podradnou praci jako jeji "sestricka"... proste jedna hvezda za povedene obsazeni sefu, nic vic nic min... ()

prezyvka

Svojim spôsobom zaujímavá komédia, kde sa vtipnejšie scénky striedajú s občasne až nudnými. Je to film, v ktorom ma niekoľko komických scén dokáže pobaviť, ale svojimi posplietanými udalosťami nezanechal až tak zlý dojem. ()

fafejt001

NO JÁ NEVÍM . ČEKAL JSEM ASI VÍCE NEŽ MOHLI NABÍDNOUT , TAK JSEM TO V POLOVINĚ VYPNUL . MOŽNÁ DÁM JĚŠTĚ JEDEN POKUS . TŘEBA TO PŘIJDE . ()

LilySnape

No, pravda netrvalo to ani moc dlouho co jsem změnial to hodnocení ze tří na čtyři hvězdičky :-) Film je to výbornej a srovnávat se " Žraloky " to nejde. každý má své... Překvapil mě dobrý scénář, výkony mladých a hlavně dialogy byly perfektní ! Kevina coby žárlivého manžela, psycho šéfa ,v závěrečné scénce a především v komicky laděných burácích ( ču******) jsem si fakt užila :-) Jo ! Tenhle film mě překvapil velice kladně ! ()

ariari

taký ten typický americký pokus o srandu...ale scénar je dobre vymyslený...tak z toho vyšla gaučová pohodovka za 80% ,vďaka za natočenie ,. ()

Adlytolk

Nečekala jsem od toho nic. Nakonec jsem se smála. Opravdu hodně smála a v některých momentech dokonce řehtala na celé kolo. Je osvěžující zapnout americkou ujetou komedii, kde se nedočkáte ve většině takových komedií všudypřítomného debilního fekálního humoru. Jako bonus skvělé herecké obsazení a vcelku originálně vyřešený závěr. Prostě fajn film na sobotní večer, když potřebujete relax bez přemýšlení. ()

sto7ra

měla jsem nutkání to po 5 minutách vypnout, ale vydržela jsem. že to stálo za to, se říct úplně nedá. byla to velká kravina, která šla udělat mnohem zajímavější. i když byly některé scény vtipné, rozhodně to nestačilo k tomu, aby to film vyšvihlo na přední příčku. jennifer aniston překvapila a colin farrell dokázal, že je vážně slizkej! perverzní, blbý kecy a neustále (opravdu vysoko) ječící vystresovanej dale. nic moc... ()

Do_

Celkem zklamání. Čekala jsem dobrou komedii se kterou dost nasměju a Jennifer jsem brala pouze jako bonus. A co z toho nakonec bylo? Smála jsem se jen párkrát a kromě dvojce doktorky nymfomanky a jejího pomocníka, kterého neustále sváděla, jsem se opravdu nijak zvlášť nepobavila. Takže z Jennifer se stal záchytný bod filmu a jinak skutečně nevím, jak to okomentovat. ()

Jason13

Průměrnou zápletku táhne nahoru (hodně vysoko) skvělé obsazení. Šéfové zastiňují podřízené, ale to je v pořádku. :) Farrell a Foxx si i s minimem prostoru poradili na jedničku s hvězdičkou! A polonahá Aniston mě bavit jen tak nepřestane.. ()

RomanBond007

Vtipné, chytré, výstižné. Pointu to malo, veľmi dobre spravený film, človek sa môže vcítiť do nejakej z hlavných postáv ( samozrejme asi zamestnancov) a komédia má svoju úroveň narozdiel od iných komédií (najtrápnejšia komédia - ocenenie preberá film DISASTER MOVIE). Výborná, nie najlepšia, ale i tak 75%!!! ()

cobislav

Podobných komedií jsou na scéně tuny a drtivá většina z nich přísluší do skupiny TRASH. Tohle je jedna z mála co se povedla. 75% ()

Dexter666

Presne ten typ filmu, ktorý sa tvári byť strašne vtipný, ale je len stršne otravný. Charlie Day je široko-ďaleko najotravnejší zo všetkých. ()

kacer4

Každý by raz chcel zabiť svojho šéfa. A viem si predstaviť, že takto by to skutočne aj mohlo prebiehať. Dobre zvolené postavy, hlavne Aniston, ktorá nie je žiadna múčka. Len Day mi tam niekedy nesedel. No dobre natočené, miestami perfektne nahláškované (boli to dve minuty, a neboj sa, stvoje problémy s alkohol tu nebudeme preberať) a miestami trápne (sedel som 10 rokov za piráctvo). ()

LencaN

Zase jedna čistě průměrná komedie, kdy jsem se zasmála nanejvýš třikrát. Hlavní hrdinové jsou triem smolařů, kteří by snad netrefili ani mouchu, kdyby ji chtěli zabít. Šéfové byli jeden víc na kopanec do zadku než druhý. Ale Jennifer to neskutečně seklo, hnědá hříva jí super zvýraznila oči, kočka největší. Z Farrella naopak zdárně udělali nechutného vkusnemajícího feťáka. U Spaceyho se ani nemuseli snažit, ten by zahrál arogantního sebestředného pitomce i kdyby na sobě měl mít jenom potupné trenky s Mickey Mousem. Ale bohužel dialogy nestály za moc. Pár povedených gagů se tu ukázalo, ale na utáhnutí celého filmu to bylo málo. ()

O_Peki

Takovou Ameriku miluju. Žádná popcornová limomáda, ale nekorektní přisprostlá komedie plná svérázných postav a výbornou zápletkou. ()

blekekeke

Ale jo, sice to není žádná velká sranda, ale na lehké odpočinutí u keksů to stačí. Co chybělo pro dokonalý požitek? Více střeštěnosti. A co Colin? No, ty koky, jedna přehozka a už nebyl k poznání :o)) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella