Americké vojnové námorníctvo poverilo úlohou nájsť nejaký efektívny prostriedok, ktorý by bol účinný v boji so somálskymi pirátmi, spoločnosť Blue Water, špecializujúcu sa na genetické inžinierstvo. Produktom ich výskumov je tvor, ktorý vznikol skrížením bieleho žraloka a chobotnice. Ako to už býva, objaví sa malička chybička a tento netvor sa dostane na slobodu a okamžite sa začne predvádzať v plnej kráse ... (beso74)

Kubaaaa

Pěkný ženský a parádní zmutovaný monstrum, co víc potřebuje béčkovej horor? Obě tyhle podmínky Sharktopus splňuje, takže dávám nejvyšší možné hodnocení podobného typu filmu. ()

mr.twizta

Klasické SyFy - dementní monstrum, špatné triky, stupidní scénář a herci jak z porna. Miluju tyhle filmy, jen prosím více Garmana. Damn you, sharktopus! ()

LIVINGDEAD

Zajímavý mutant, ale film spíše k smíchu. Žralok kráčející po molu, to se fakt uvidí pouze v televizi. Dávám 10% za nápad. A už se těším na velrybu zmutovanou s opicí. :-) ()

PanCitron

Epický snímek plný fenomenálních výkonů, brilantních efektů a samozřejmě té nejpofidérnější mutace co filmový průmysl asi vymyslel (no mohli to ještě udělat naopak). Prostě klasika SyFy programu ()

blackrain

Žralok skřížený s chobotnicí? A já jsem si po celou dobu sledování říkala, že mám halucinace způsobené cvičením v posilovně, i když jsem si byla vědoma, že jsem to s posilováním a protahováním těla nijak nepřeháněla. Jednu hvězdičku dávám za to podivuhodné zvíře, jestli se to tak dá vůbec říct. ()

A.Beech

Umelá Žraloknica bola príšerná. Naozaj strašná. A keď si ešte spomeniem, že jej nerobilo problém, chodiť po zábradlí a kade tade po pláži ako po "vlastných" (nohách)...Ale mal som na takýto film náladu, tak som si ho pustil a splnil presne to, čo mal. Nenudil ma snáď ani chvíľu. A to aj vďaka sexi mladej vedkyni, na ktorú sa dalo aspoň príjemne pozerať. Nečakal som nič - nič som nedostal. Teda počkať! Spomenul som, že.....ERIC ROBERTS?? WHAT?? Ten snáď na mňa vyskočí aj z chladničky, keď ju najbližšie otvorím. No pri jeho aktuálne nabitom programe to môže byť celkom reálne. Jeho prítomnosť teda celkom potešila (mne je sympatický), síce som nevedel vopred o ňom. Na záver úvaha: Človek ktorý hral v Temnom rytierovi, hrá v Žraloknici (to je dobre blbý názov, ale je to preklad z titulkov). ()

Matli

Na to co jsem očekával to celkem ušlo, když pominut ten fakt, že někoho napadne natočit film o kříženci žraloka a chobotnice. Ale grafika samotné příšery je naprosto šílená, mohli nad tím strávit o pár minut víc a trošku si s tím pohrát. 13% ()

Ydrosten

Začnu psát filmové scénáře. Tohle už ani není sci-fi, nebo něco podobného. Mohla by se zavést nová filmová " záložka " třeba z názvem " Houbičkomedie " ---- Za chvíly by tam asi bylo plno, ale zamezilo by se nepochopení u špatného určení žánru. ()

Perth

Ještě, že si hlavní hrdina v každé scéně sundával tričko, jinak by to nebylo ani na tu jednu hvězdu. ()

djbarrel

Neuvěřitelná kravina :) ale je fakt, že film mě pobavil a o to asi šlo především a proto dávám jednu hvězdu. Jinak samozřejmně o hororu nemůže být ani řeč, je to pohádka s mutantem, plná logických chyb a scén, za které by se ani Uwe Boll s Edem Woodem nestyděli. prostě příšerná kravina, ale je fakt, že vtipná. 15 % ()

MiniMer

Pokud čekáte horor, u kterého budete hrůzou křičet, strachy si zakrývat oči a bát se ve vaně, tenhle film si rozhodně nepouštějte. Pokud se chcete výborně pobavit či dokonce někdy vřískat smíchy při pohledu na zmutovanou příšeru, která se jen tak prochází po kamenech, není nic lepšího! Ač jsem se na snímek dívala za účelem strachu a napětí, což vůbec nesplnil, musím tu jednu hvězdičku za ty návaly smíchu prostě dát:) ()

mdf

Pěkné lokace,kýble krve,žralok s chapadlama,si to štráduje po pláži.No bizár,jako blázen.To jste asi rozhodně ještě neviděli.Jedna je za nápad. ()

TheRaven odpad!

Jeden z těch filmů, který balancuje na hranici mezi odpadem a pětihvězdou. Tohle by vážně zasloužilo jinou kategorii hodnocení. Procenty nevyjádřitelné. ()

Morholt odpad!

Pláže, polonahý holky, béčkařskej král Eric Roberts a chobotnicožralok, konající pravidelný zdravotní procházky v přímořskejch oblastech. Neuvěřitelná věc, tohlecto! :D ()

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

21.02.2016

Pokud jste viděli nějaké béčko z 50., 60. nebo 70. let, je velká šance, že ho má na svědomí Roger Corman. Legendární producent a režisér sice nikdy nedosáhl "áčkového úspěchu", jeho levné drsárny ale… (více)