Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

sssssycak

Strašně moc jsem se na tenhle film těšil, jakmile jsem poprvé viděl trailer. Ještě o stupeň víc jsem se těšil, když jsem doslova protrpěl část druhého dílu Stmívání. Ale tenhle film je jedno velké zklamání. Přesto, že film má jen 77 minut, často ztrácí tempo a především vtipnost. Většina nejlepších scén je již v traileru, takže nic extra překvapivého, pokud uvidíte trailer, nečekejte. Film tak snadno vyšumí do prázdna. Ačkoliv bych to nečekal, film není o nic lepší než originál. Bohužel, očekávání byla veliká. ()

Fanucci

Jedna hvězda za celkem slušný začátek, vtipného šerifa a velmi dobrý výkon hlavní herečky, krerá parodovala Kristen Stewart opravdu zdařile. Hlavně druhá polovina filmu ale byla neskutečně slabá... ()

Paulina01

Tupíři... Už ten název je tupej jak tágo. Místy je ten film tak blbej, až je vlastně vtipnej. Jenn Proske je asi taková herečka co já modelka, ale co víme, možná se vše otočí a ona bude další Hollywoodská hvězda i spolu s ostatními kolegy z tohohle "filmu". Ale i přes tohle všechno jsem se bavila a mlátila rukou o stůl a vsadím se, že je tam malej důlek. Takže celkově … 55% ()

berusche

Tak není to tak úplně vtipné, jak by se mohlo zdát, ten potenciál, který tam je, nebyl využit zcela. A to trochu žene do těch černých čísel. Přesto výběr hrdinů, kteří jakoby ze zadku vypadli těm ze snímku s pravou Bellou a Edwardem, mě docela bavil. Ale do dobré parodie to má ještě daleko. ()

honajz2

Blbost, která dokáže pobavit různými scénami, narážkami a neherectvím hlavních hrdinů. Jako parodie to funguje, pobaví to, do křečí jsem sice nešel, ale to je jedno, není třeba to více rozpitvávat. 3* ()

M.i.k.e

z dílny panů Seltzera a Friedberga zatím nejsnesitelnější a vlastně jediná dokoukatelná záležitost.Nic to ovšem nemění na faktu,že to stále není vtipné a ani trošku zábavné...20% za ty tři povedené vtípky. ()

Chen

Bylo to překvapivě netrapné, ale jen pár vtipků se opravdu povedlo, většina se jich čachtala ve vodě průměrnosti až podprůměrnosti. Usmál jsem se, nezasmál. ()

kombajn

Místní nízké hodnocení mě skoro odradilo, ale v oblasti nefekálních parodií to v posledních letech nemělo konkurenci. Ano, některé vtípky jsou slabší, ale je jich tolik, že se určitě zasmějete. Možná, že film označili za odpad milovníci Svítání, jinak si to vysvětlit nedovedu... :D ()

Langy10 odpad!

Nevím, co tito NE-režiséři chteli dokázat, jsou ubohý a trapný! Film stmívání byl vynikající a tohle je největší stupidita na celim světě!! Jason Friedberg a Aaron Seltzer jsou největší hov*da, co nikdy nic nedokázali jenom urážet film, který byl výbornej! jsou trapný tohle neni komedie, tohle je nesmysl.. To se víc zasměju nudě, než tomuhle! Ať už proboha nic nenatáčej , jsou to ************* ()

Nautila

Není to tak zlý, je to špatný, ale ne zlý. Lepší vtipy by vymyslelo i malé dítě, ale najde se něco, čemu jsem se zasmála. Ale pravý Twillight je vpravdě o poznání vtipnější. ()

Caym

Parodovat něco, co už samo o sobě má rysy parodie, chce odvahu. Tu musí mít i divák, který si parodii pustí (blablabla většina parodií je o ničem blablabla friedberg a seltzer točí děsné parodie blabla). V případě Vampires Suck mě odrazoval od zhlédnutí především český distribuční název (ano, chvíli jsem si představovala tapíry, pak jsem přemýšlela, proč někdo paroduje Vlasy ala Tupírovací hřeben). Každopádně až na pár nechutných vtipů (holé zadky a podobné atrakce jsou v USA naprostá nutnost) má od začátku parodie pořádné grády a člověka (s pár promilemi v krvi, bez nich jsem to nezkoušela) s krátkými přestávkami na oddech vyhazuje z křesla a nutí klesat smíchy do kolen (nepřeháním). Někde v půlce sice trochu nezvládli ukočírovat děj a sklouzlo to k vyprávění bez vtípků, ale za absolutně dokonalou parodii Stewartové i ostatních hlavních představitelů, vtípky sahající i po jiných módních upířinách a dobré načasování ('cause 20th century is the era of vampires!) to chce prostě ty hezké 3 hvězdy. PS: ano, samozřejmě, že když jste neviděli Twilight filmy, Vampire diaries a jméno "Buffy" vám nic neříká, tak vám tohle taky nic neřekne, to je prostě základní pravidlo parodie, je potřeba se s tím smířit ()

Adush93

Přemýšlela jsem mezi 1* a 2*. Nakonec jsem si řekla, že originál byl přeci jen o hvězdičku výš. Nejsem odpůrce parodií, ale tohle se opravdu nepovedlo. Párkrát jsem se pousmála, ale k zasmání to mělo hodně daleko. Po zhlédnutí traileru jsem čekala víc. Většina těch povedenější momentů je obsažena právě v něm a ve filmu se ničeho lepšího nedočkáte. Snad jen Edwarda na segway. ()

bukowski83

Je to zhovadilost, ale dalo se to čekat, takže si tu nebudu stěžovat, je jen moje chyba, že jsem promrhal 77 minut svého volného času, který bych mohl zcela jistě strávit smysluplněji. ()

TommyLeeJape

Jedni si všimnou, že teen holky milují upíry a natočí filmy, které těm ostatním způsobují problémy udržet obsah žaludku na svém místě. Druzí si všimnou, že všichni ostatní mají při sledování Twajlajtu nutkavou chuť zvracet a natočí film, který by měl fungovat jako sladká odplata za zažívací trable (a samozřejmě vydělat dost peněz, protože odpůrců je hodně). Bohužel parodovat špatný film, je stejně těžké jako parodovat film dobrý, což si autoři asi neuvědomili. Párkrát jsem se sice zasmál, protože stupidita z původního filmu byla trefně zobrazena 10x stupidněji, ale jinak je tato parodie podobně špatná jako všechny ostatní "filmy" od dvojice Friedberg - Seltzer. ()

dubinak

Neřadím se ani do jedné z Twilight skupiny. Vlastně na Twilight docela plivu. Plivu také na trapné parodie, které nemají žádnou úroveň a baví se nad nimi maximálně tak 13tiletí "znalci". Asi dvakrát, třikrát jsem se uchichtla a znám ještě větší pohromy, takže nebudu až tak přísná a jednu hvězdičku Tupírům daruji. ()

C0r0ner

Twilight je velmi zdařilá parodie sama na sebe, takže mě Tupíři neměli moc čím překvapit. Ono taky od dua dementů Friedberg/Seltzer se toho nedá moc čekat. Byla to většinou trapárna (méně vtipná než originál), která ale aspoň pro svou stupiditu velmi dobře utekla a ani příliš neurazila. 30% ()