Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

StandikK

Začátek a konec filmu byl na úrovni, zbytek byla jen kupa nesmyslů a snaha udělat z akčního filmu komedii a z Reese Witherspoon couru. ()

ouf

TOMÍK HARDYUS nosí velikost šest a REESE WITHERSPOOOONOVÁ je blondýna ! ???? tohlenz si chtěl zdělit McGinty? ?? tohlenz ? ()

Bblondie

tak od tohoto filmu jsem kvůli Reese Witherspoon čekala mnohem více...je to téměř o ničem a ještě ke všemu si na konci vybere chlapa, kterému jsem nefandila...film, který člověk vidí, nepřemýšlí u něj a za chvíli na něj zapomene ()

sovel

Ale jo, podle hodnocení jsem čekal nějakou hovadinku a vona to bylá parádní odreagovačka. Přijemné herecké obsazení, tento film nezklame, ani nijak neohromí taková scénáristická klasika. Dva chlapi, ženská, triky jeden na druhého a konec, zvolení si jednoho a když zapřemýšlíte kterého hned na začátku máte jasno(no za půlkou určo) + nakopání jedné badass. Narozdíl od naposledy viděného Jumpstreet 21, kdy i toto má horší hodnocení. Což je wtf? ()

Mazi23

Kvalitní 3*. Neurazí, ani příliš nenadchne. Tom Hardy jako takovej správnej taťka špion, kterému celou dobu fandíte. Chris Pine jako mladej "hezoun", který má všechno a každou na "háku". Reese je standartně sladká a roztomilá a krásná. Příběh v tom moc nehledejte, ale pěkně se na to kouká, pěkně to plyne, krásně si odpočinete a i docela pobavíte, a o to v tomhle žánru přesně jde. ()

Ollivander

Ze začátku pěkně otravná záležitost, která postupně přejde ve fajn oddychovku s nějakou tou akcí na závěr, jen tak aby se neřeklo. Hudba (Christophe Beck): 3z5 (60%) ()

matejda91

Romantická komedie o dvou agentech a jedné pohledné workoholičce. U filmu jsem se bavil, vlastně ho za celou dobu táhnou jen minisouboje Tucka a FDR o místo v srdci Lauren. Střih pomocí stmívaček těžkopádný, jak i píše už někdo podemnou. Snímek neurazí, zabaví a po čase na něj zapomenete. ()

Ejvi

Ale tak proč ne. Sympatická romantika s pořádnou dávkou humoru. Jak dokáže jedna žena rozdělit nejlepší přátele? Prostředí CIA hraje druhé housle, ale bez jejich prostředků a financí by to nebylo tak zábavné.. 4 hvězdičky za ten ohraný, však pořád potřebný Happy End :D ()

FanynkaFilmu

Klasický již několikrát omletý příběh o krásné ženě a dvou přitažlivých mužích... CIA zápletka tu jentak visí ve vzduchu a nemá nic společného s tímle filmem... No,je fakt,že všichni chlapi v obdobných romanˇtárnách nemůžou být spisovatelé, chirurgové nebo kovbojové z předměstí.... Průměr na jedno podívání,když se v neděli odpolko hodně nudíte... Tři * pro pěknou Reese. ()

Patrix000

Užasnýýýý!!miluju reese whitherspoon!Nádherná komedie zaživný od zacatku do konce tenhle film nemá chybu!Kdo miluje akční komedie v ktere se kamaradi stanou neprateli a bojuji proti sobe tak to je to pravý!! ()

Sinuhette

Neurazilo a pobavilo. Dobrý film, k tomu dobré jídlo, to je záruka příjemně stráveného večera. I Reese Witherspoon mile překvapila. ()

JerryPilsen

Netypická komedie s pomalým začátkem,ale s postupnou gradací akce i humoru.Ústřední trojice je dobře vyvážená až do konce,závěr je dost přeslazený.Ale jinak konečně komedie na úrovni. ()

Minoka

Bim, bum bác....objeví se špičkoví agenti (kámoši největší), samozřejmě velmi ...velmi pohlední....bim bum bác...objeví se žena:-) A né ledajaká, až se z toho kámoši rozbatří a pustí do souboje o nejlepšího samce kanceláře. Já si myslím, že je to klasika přímo určená pro dámy a na nic jiného si to ani nehraje. Za tu upřímnost tři hvězdy ;) ()

nihiliste

Akční romantická oddychovka s notnou dávkou humoru a spoustou zábavných komických situací. Dva agenti CIA, nerozluční přátelé, kteří se zamilují do stejné dívky bojují pomocí pro nás obyčejné lidi nedostupných moderních technologií o její přízeň. Trio Hardy, Pine a Witherspoon v hlavních rolích opravdu potěšilo už jen svou přítomností. ()

zuzulend

Romantická Americká komedie,která pobaví a zaujme.Film se mi líbí už díky obsazení dobrých herců.Chrise Pina a Reese Witherspoon mám osobně moc ráda,takže tenhle film je pro mě jedničkou.Mohla by jsem se na něho dívat pořád dokola.Je to i netradiční romantická komedie,většinou filmy tohoto žánru probíhají stejně-Dva lidé se zamilují.Potom jim to něco překazí(většinou si ten druhý myslí,že ho jeho partner podvádí),ale potom se to vyřeší a ti dva jsou nakonec spolu.V ,,Tohle je válka." je to úplně jinak,místo 2 jsou v páru 3,Lauren(Reese Witherspoon) neví koho si má vybrat.Jistým způsobem miluje oba a oni o ni za jejími zády bojují.Vtip,který je ve filmu použitý je mi velmi sympatický a to je taky jeden z důvodů,proč se mi líbí. ()

KristKrist

Oddechový romantický film,který mohu shlédnout jednou,dvakrát a dost. O začátku bylo jasné jak to skončí,ale nebylo jasné s kým skončí hlavní hrdinka. Nebylo to špatné,po pravdě jsem čekala že to bude horší.Námět je originální, i když některé scény ve filmu byly trošku nereálné. Dávám tři hvězdičky,přemýšlela jsem o čtyřech,ale zas tak dobré to nebylo.Ale ani špatné. ()

Lord_Vader

Aneb komedie, které není vtipná. Celkem zajímavý nápad, kdy se dva agenti náhodou zamilují do stejné ženy, bohužel všichni zúčastnění doslova zpackali. Pro mě asi jeden z nejhorších filmmů s Reese Witherspoon vůbec. ()

Gannica

Podíval jsem se na to kvůli Reese Witherspoon a vůbec to není špatné, pár klasických scének, jiné zase zajímavější, ale v pohodé koukatelné, místy i pobaví. ()

madline24

Hrozná nuda a šeď. Navíc takový divný konec - nucený happyend, aby se vlk nažral a koza zůstala celá :) Nebavila jsem se, i když potenciál tam byl, protože téma je určitě velmi komediálně využitelné a herci velmi sympatičtí. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)