Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

L_Into

Tohle je...zábava! Celé je to ohromně sexy, barevné, šmrncovní a dobře se na to dívá. Co na tom, že ve vás This Means War nezanechá žádné hluboké myšlenky o smyslu života - o to přece vůbec nešlo. Jako oddechovka na úrovni, u které si na své přijdou jak dámy, tak i pánové, to spolehlivě zabodovalo. A kdyby se Reese na konci nerozhodla špatně, možná bych přidala i tu pátou hvězdu... :) ()

sevila

Tohle mě prostě nebavilo. Dva dospělí chlapi se chovají jako děti a tahají se o jednu hračku (Reese) , kdy ani jeden nechce ustoupit. Ta se klasicky nemůže rozhodnout co teda vlastně chce. Samozřejmě film vrcholí typickým hollywoodským happyendem typu "tak jo brácho zase jsme nejlepší kámoši". ()

Flexa

Příjemná oddychovka na večer. Reese sice nenadchne, ale ani neurazí, Chris má jedny z nejhezčích očí, jaký jsem kdy viděla a Tom i s jeho britskostí byl prostě skvělý. Jenom je možná trochu škoda, že to jiskřilo spíš ve vztahu Tuck-FDR, než v jejich obou vztazích s Lauren. ()

neo_ap

Velké zklamání. Do tohohle snímku jsem vkládal velké naděje. Tak dobrý nápad. Dva tajní agenti ucházející se o srdce jedné, a té samé ženy. A to Reese Witherspoon. Akční komedie, se špetkou romantiky. A jak to dopadlo? Akce žádná. K smíchu tam nic není. A romantika. Nezklamala. Taktéž nedorazila. Nemastná, neslaná podívaná. Na kterou se dodíváte, jen, aby jste věděli, jak to dopadne. 20/100. ( ()

Coolie

Hravé, vtipné, jednoduché a prvoplánové...dokonalý film na vypnutie mozgu, pričom netreba počítať s akciou, preto by som prívlastok akčný z tohto filmu odstránila...napriek tomu ma to pobavilo :) ()

ellouw

Taková průměrná romantická komedie, pár vtipných scének a hlášek, dalo se na to podívat, ale tak nějak od začátku jsem věděla že si stejně vybere FDR. ()

Novik

Stylová a sympatická žánrovka. Ve výsledku jsem čekal původně něco jiného, i tak jsem se hodně dobře bavil. Sympaťáci Hardy a Pine hrají svojí roli dost odlehčeně a naprosto si užívají trochu volnější komediální role. Oddychový, méně akční, více romantický, komediální film který si na nic nehraje.Kdyby tohle přišlo do kina tak 2krát do roka, nezlobil bych se. Ps: Witherspoon je sexy. :) ()

Joe1998

Velmi zajímavý způsob, jak soutěžit o svou lásku. Už sem viděl filmy, kde si dělaly naschváli kvůli holce, ale takový ne. Je to hodně dobrej film ()

Kuzco

Pobavilo, nadchli mě herci a myslím, že účel to splnilo-vyprázdnit na 1,5 hodiny hlavu. Ale víc od toho nečekejte-nebýt pěknýho Chrise, ani bych si na to po týdnu nevzpomněla. SPOILER! A samozřejmě je vám od začátku jasný, kdo ten souboj vyhraje, protože amíci musí napravovat playboye a dělat z nich domácí mazlíčky a Tom už přece manželku má, tak proč plýtvat ženskejma na happyendy..? KONEC SPOILERU Nakonec pouze zbývá pocit, že Reese do Pravé blondýnky získala hezčí herce a zjistila, že kecy o právničení a šminkách netáhnou tolik jako akce a špioni CIA. ()

lalailah

Snaha o oddychovú komédiu, na ktorej sa dá ale zabaviť len v prípade, ak máte radi tisíc krát obohrané americké príbehy o mužoch, ktorý kvôli špeciálnej žene prestanú byť promiskuitní a stanú sa z nich vzorní manželia. Okrem deja boli dialógy na zaplakanie. Prečo sa niektoré filmy vôbec točia? ()

Miso1985

Velmi slušná oddychová "romanticko-akčná komédia".Je to taký mix žánrov s dobrými scénami,kvalitnými a sympatickými hercami a síce jasným a predvídatelným dejom ale to myslím,že vôbec nevadilo.Zábava to bola velmi dobrá a rád sa na to zase z času na čas pozriem. ()

viax

Mám pocit, jako by tam byly nějaké scény vystřižené... nebo to bylo v jiném filmu? Jsou tak snadno zaměnitelné... (ty filmy) ()

CHIPOSS

Super komedie, která svým zpracováním může klidně konkurovat i některý z bondovek.;-) A kdo říká opak a nebo říká, že to je špatný film, tak je retard! :-D ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)