poster

Slečna nebezpečná

 • USA

  One for the Money

 • Slovensko

  Slečna nebezpečná

Akční / Krimi / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2012, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lama.Lama
  **

  Katherine se může snažit jak chce, ale pro mě prostě není dostatečně přesvědčivá. Ne, nevěřím jí, že se za tak krátkou chvilku přetransformovala do bad-assačky, která byla na střelnici (?) dvakrát, a na konci se pětkrát trefí týpkovi přímo do srdce. Ne, ne, ne. A její detektivní schopnosti? Její z čista jasna objevená znalost policejních a dalších termínů, které pochybuju, že nějaká jiná prodavačka spodního prádla zná? Nežeru jí to, prostě ne. Když ale odložím stranou tuto "temnou stránku" filmu, nakonec z toho vylezl docela koukatelný snímek, který si mooožná ještě jednou někdy v daleké budoucnosti pustím. A mimochodem, trailer je asi lepší než celý film..(30.3.2012)

 • Marsik
  *

  Cinema Lišov - Kvůli Katherine Heigl jsem se rozhodl, že si film pustím. Ovšem po 30-ti minutách jsem to musel vypnout. Byla to neskutečně nudná rádoby akční komedie, bez špetky humoru. Nejspíš už film nikdy nedokoukám. A to jsem chtěl jít na film do kina. Ještě že jsem to neudělal, to bych peněz za kino litoval jako snad nikdy. 29% (with J.)(16.4.2012)

 • hous.enka
  *

  Teprve po tomhle filmu nemůžu vystát Katherine Heigl. Její unylé herectví, kdy je v každém filmu stejná (stejně nudná), její gesta, vlasy, pusa... Ne, tohle byl poslední film s ní. Zápletka je jednoduchá, nezábavná a vše ostatní je předem jasné. Kde jsou klasické komedie? Mělo mi být výstrahou (kromě K.H.), že je film komedií, krimi filmem, thrillerem i akčňákem dohromady. Grrrr. Už nikdy.(15.4.2012)

 • Pepinec
  ***

  Když v něčem hraje hezká, tmavovlasá, kudrnatá kočka, mohlo by být ještě mnohem hůř a já bych na to stejně čuměl jak tele na čerstvou pastvu. Být její kluk, nejdřív ze všeho bych jí asi zaplatil pár sezení u psychologa, ale jinak je to fajn holka s tím pravým místem na srdce. Kdyby se daly dohromady slečny Nebezpečná, Drsňák a Marplová, měli by Avengers i svoji ženskou verzi.(3.11.2013)

 • viperDavid
  **

  sračkoidní blábol. Nechápu jak něco takového mohli natočit, jediné plus je to, že Heiglová je hezká holka. Tak za snahu 2*(12.12.2012)

 • - Za všechny prachy je filmové zpracování celosvětově úspěšné stejnojmenné knihy Janet Evanovich. [Zdroj: H.C.E.] (Jeremy.jk)

 • - Ačkoliv si Stephanie (Katherine Heigl) v obchodě se zbraněmi zakoupila revolver s komorou pro pět nábojů, na tréninkové policejní střelnici a posléze i během zastřelení vedoucího atletického centra z něj střílí 6 – 7 nábojů. (Conspi)

 • - Když jsou Plum (Katherine Heigl) a Morelli (Jason O'Mara) u lodi, je ještě den, jakmile otevřou dveře od trucku, je tma. (James Bond 7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace