Slečna nebezpečná

Slečna nebezpečná

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2012, 91 min

• Marsik

Cinema Lišov - Kvůli Katherine Heigl jsem se rozhodl, že si film pustím. Ovšem po 30-ti minutách jsem to musel vypnout. Byla to neskutečně nudná rádoby akční komedie, bez špetky humoru. Nejspíš už film nikdy nedokoukám. A to jsem chtěl jít na film do kina. Ještě že jsem to neudělal, to bych peněz za kino litoval jako snad nikdy. 29% (with J.)(16.4.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Liz Brixis, Karen McCullah Lutz, Kristen Smith / Basen on One for the Money by Janet Evanocich | Hudba: Deborah Lurie | Produkcia: Tom Rosenberg, Wendy Finerman, Sidney Kimmel, Gary Lucchesi | Distribúcia: Lionsgate | Štúdio: Lakeshore Entertainment, Sidney Kimmel Entertainment | Rozpočet: ? $ | Tržby: - $ ||(2.10.2011)

• Ellise

Zbytečný film, který omílá téma viděné stokrát a snaží se zapůsobit jako akční komedie. Katherine Heigl si sice hraje na detektiva co jí síly stačí, rozhodně se ale nehodí do role akční hrdinky. Což by nebyl takový problém, kdyby celý příběh působil komicky a obsahoval podařené hlášky. Takhle z toho vznikla akorát slátanina, která je nejvíc ze všeho nudná.(27.7.2013)

• ABLABLABLA

Jo ty 2* si to zaslouží. Místy jsem se bavila, což jsem od komedie s Katherine Heigl čekala nejvíce. Nic víc, protože asi všichni jsme si všimli, že v téměř ničem jiném než komediích či romantických komediích nehraje. Jen tak mimochodem, taky máte pocit, že vůbec nestárne? No co se týče hlavního mužského hrdinu, ten mi k srdci rozhodně nepřirostl, to byl lepší ten, co jí pomáhal se zaučit. No takže obyčejná komedie, která je ale pod průměrem. P.S. Nevím jestli tím, že Katherine obarvila na tmavo, chtěli docílit, aby vypadala nebezpečná, ale myslím, že s blonďatou hřívou by v tom nebyl rozdíl.(29.9.2012)

• sssssycak

Rád bych dal moji oblíbené Katherine víc, ale prostě to nejde. Tady jsou možná dvě i moc. Logika nikde, všechno se děje tak nějak zvláštně samo, 88 minut a přesto film nudí. Dobrý film by diváka nepustil a nenechal ho při filmu dělat spoustu věci okolo a neustále ho pauzovat.(28.6.2012)