Slečna nebezpečná

Slečna nebezpečná

Akční / Krimi / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2012, 87 min

• Morholt

Vlastně jsem celou dobu čekal na to, kdy si Katherine Heigl sundá podprsenku. Nesundala a proto je to jasnej odpad, protože pokud se u komedie ani neusměju, je něco špatně.(29.6.2012)

Když v něčem hraje hezká, tmavovlasá, kudrnatá kočka, mohlo by být ještě mnohem hůř a já bych na to stejně čuměl jak tele na čerstvou pastvu. Být její kluk, nejdřív ze všeho bych jí asi zaplatil pár sezení u psychologa, ale jinak je to fajn holka s tím pravým místem na srdce. Kdyby se daly dohromady slečny Nebezpečná, Drsňák a Marplová, měli by Avengers i svoji ženskou verzi.(3.11.2013)

• Terva

Ve velké části mi to nepřipadalo jako komedie. Spíš jako drama. Ale i tak 20% víc nee.(15.7.2012)

• Ded@M@tes

Panenka Barbie se vydává na cestu zločinu. ( Hodnocení: 2/10 )(11.9.2012)

• honajz

Jj, je poznat, že to režírovala ženská podle románu od nějaké ženské - sterilní jak vyprané ponožky a vtipné jako Zdeněk Troška po flámu. Celé se to vleče, nic zajímavého tu není, nic se vlastně neděje.(17.6.2012)

• - Ačkoliv si Stephanie (Katherine Heigl) v obchodě se zbraněmi zakoupila revolver s komorou pro pět nábojů, na tréninkové policejní střelnici a posléze i během zastřelení vedoucího atletického centra z něj střílí 6 – 7 nábojů. (Conspi)

• - Katherine Heigl a Jason O'Mara, kteří ztvárnili hlavní postavy filmu, se objevili i v seriálu Chirurgové (od r. 2005), jehož několik epizod dokonce režírovala Julie Anne Robinson. (Krissty)

• - Když jsou Plum (Katherine Heigl) a Morelli (Jason O'Mara) u lodi, je ještě den, jakmile otevřou dveře od trucku, je tma. (James Bond 7)