Slečna nebezpečná

Slečna nebezpečná

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2012, 91 min

• Ellise

Zbytečný film, který omílá téma viděné stokrát a snaží se zapůsobit jako akční komedie. Katherine Heigl si sice hraje na detektiva co jí síly stačí, rozhodně se ale nehodí do role akční hrdinky. Což by nebyl takový problém, kdyby celý příběh působil komicky a obsahoval podařené hlášky. Takhle z toho vznikla akorát slátanina, která je nejvíc ze všeho nudná.(27.7.2013)

• Kamca_

Moc jsem od toho nečekala a bylo to tak nějak takové, jak jsem předpokládala. Nuda a trapnost. Ty dvě hvězdičky dávám za dobrý výběr herců. Scénář a ohraný námět bohužel pokulhával. 35%.(5.12.2013)

• moviesfan

Heigl mě popravdě bavila v jiných filmech víc než tady. Film je sám o sobě předvídatelný, občas pobaví a hlavně nedokáže příliš zaujmout. Aspoň, že se některé vtipné momenty povedly, ale mohlo by jich být daleko více.(9.4.2012)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $26,414,527Tržby Celosvetovo $38,043,000Tržby za predaj DVD v USA $6,983,548 //počet predaných kusov 462,912║ otrepaná vývarovosť, kde jedinou malou iskričkou je premávajúca sa Katherine Heigl, a neviem kde tu utopili ten rozpočet /20%/(29.4.2013)

• VenDulin85

Exmanželce za odměnu jsem dala dvě za Butlerův úsměv, tenhleten paskvil si zaslouží jen tu jednu. "Slečna" je nebezpečná pouze sama sobě, hledaný polda si na tvrďáka dokáže hrát jen chvilku, pak změkne pod dojmem z jejích... wow fakt nevím, proč už zabírám třetí řádek komentu na film, kterému by stačila půlka jednoho... Nemám ráda Katherine Heigl, nevěřím jí pětinásobný průstřel srdce ani jednu vteřinu... Za co ta jedna hvězda? Za fajnou babi, takovou bych brala.(10.6.2012)