Slečna nebezpečná

Slečna nebezpečná

Akční / Krimi / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2012, 87 min

• honajz

Jj, je poznat, že to režírovala ženská podle románu od nějaké ženské - sterilní jak vyprané ponožky a vtipné jako Zdeněk Troška po flámu. Celé se to vleče, nic zajímavého tu není, nic se vlastně neděje.(17.6.2012)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $26,414,527Tržby Celosvetovo $38,043,000Tržby za predaj DVD v USA $6,983,548 //počet predaných kusov 462,912║ otrepaná vývarovosť, kde jedinou malou iskričkou je premávajúca sa Katherine Heigl, a neviem kde tu utopili ten rozpočet /20%/(29.4.2013)

• berusche

Posílám to do propadliště za Katherine, která mě točila už v době, kdy byla stejně neschopnou manželkou Kutchera. Nebudu tu opakovat, že je to napodobenina jiného snímku, který jsem zjevně také plně nedocenila, vzhledem k hodnocení. Můžu ale s klidem říct, že tohle pozbývá vše, co by to mít mělo, nebo alespoň mohlo: vtip, šmrnc, spád, naději na lépe strávených pár minut, akčnost, napětí a romantiku.(8.6.2012)

Vůbec nechápu,co se vám na tom tak nelíbí.Mě to dost bavilo,sympaticky roztomilá K.Heigl,ani dějově to nenudí,takže i když to je už námětově x-tá kopie,film to rozhodně nesledovatelnej neni.Ještě že zdejší d(e)bi(lita),obdařená tunou bodů,která,jako už několikrát hodnotí podprůměrně až odpadově nějakej film,nerozhoduje vo tom ,na co mám čumět.To bych se poblil. 80%.(8.7.2012)

• Psema

Synonymum scenáristické, režijní a herecké křeče. Jedna snad jen za zbývající ždibec sympatií ke Kačence H..(22.7.2012)