Diktátor

wendelin9

Ačkoli se mi to těžko říká, tahle neuvěřitelná slátanina, plná nevhodných a vulgárních vtipů, má něco do sebe. Nevím jak vy, ale jestli tohle není realistický pohled na dnešní společnost, tak už nic... Mno dobře, na olympiádě se ještě sprinteři nestřílejí, ale chápete, co chci říct, ne? ()

panMartin

Cohena mám vcelku rád a k jeho humoru si musí divák najít tu správnou cestu. Přesto to není absolutní zážitek, jako například z Borata. Jinak je to až na pár momentů vtipné. Cohen si nebere servítky s nikým a baví lidi. Škoda, že v závěru filmu to nebylo ono. Jinak zábava zaručena je vidět, že Cohen se ještě rozhodně nevyčerpal. ()

mr.filo

Světlé chvilky by se našly, leč těch je poskrovnu. Bohužel i zelené plátno je silně cítěné, někdy i viděné... nemožné se děje skutečností a zelený světelný přeliv na vlasech nikoho nepřekvapuje ... :( ()

flyboyeda

Cohen i tentokrat serviruje nekolik top ultimatnich vtipku, spoustu sympaticky nekoretktnich momentu/situaci, ale take nejakou tu omacku a klisovite prazdno. Prima Cohen standard. Urazi (v tom dobrem slova smyslu), ale tentokrat presto nenadchne... ()

Mylouch

Další porce youtubeovského DIY humoru s poctivou kamerou, svižným střihem a velmi obyčejnou režií vypadá jako sice dokončený film ale bez dalších aspirací. "Podávejte své výkony drobné ale skutečné !" 2-3* ()

stOKYi

Môj prvý film s Baronom Cohenom. Som veľmi prekvapený, milo prekvapený. "Mám smutnú správu, je to dievča, kde tu je smetný kôš"? :D ()

Radiq

Typickej Sacha Baron Cohen - má to vynikající fóry, ale pak to má taky vyloženě špatné fóry. Z islámistů si to dělá fakt dobrou srandu, ale na Alláha a jeho proroka to raději nesahá (to už by mohlo být životu nebezpečné, v dnešní době). Někdy je to sice přehnané, ale s tím už musí člověk tak nějak počítat a pak to má ten správnej ujetej nádech. Neřikám, že bych to potřeboval vidět vícekrát, ale pro jednou mě to pobavilo docela dobře. Nedá se to ale ani moc chválit, takže končím na lepším průměru... ()

Gonzi

Bylo tam požehnaně míst, které byly nehorázně vtipné a jít na to s bandou lidí je určitě skvělý nápad. Problémem ale je, že je to kupa gagů - funguje to strašně málo jako film a většina vtipných situací funguje naprosto bezkontextově. Gradace v rámci filmu tomu u mně citelně chybí a celkový zážitek z kina je pak podobný, jako po 70ti minutách vtipných videí z youtube - člověk se zasměje, odejde a zapomene. Je to škoda, protože gagy samotné jsou opravdu hodně povedené, různorodé a nečekané. ()

Doudis19

Musím říct, že letos jsem se bavil víc, jak u Prciček, tak u 21 Jump Street, takže komedie roku určitě né. 7/10 příjemně pichlavé zábavy, kde je velké množství fórů od počátku zabitých použitím v traileru, další část je trapně přestřelená, ale právě kvůli tomu zbytečku, který je však naprosto geniální se vyplatí Diktátora vidět. V současnosti není nikdo, kdo by se byť jen přibližoval odvaze tohoto osobitého žiďáka. ()

Triple H

Určite lepšie ako Bruno, o tom žádná. Paradoxne ma najviac pobavili asi veci, ktoré sa nesnažili o žiadnu rasovú, ideologickú či inú kontroverziu - proste len crazy humor. Prejav o demokracii v závere sa mi páčil - vrátane jeho romantického zakončenia. Pekné rýpnutie a zároveň pochvala demokracie v jednej minútke a od bradatého diktátora - to Cohenovi vyšlo. Každopádne moment prekvapenia je od Borata už naozaj preč a tak dostávame pekne zabalenú a úhladne, podľa očakávní, naservírovanú kontroverziu. Miestami to funguje, miestami menej. Stále však ešte celkom v pohode zábava. Nabudúce už Mr. Sacha dúfam skúsi aj niečo iné. ;-) ()

chelseaman22

Nejlepší počin od Žida Cohena (a Američan by dodal EVER). Bohudíky zmizel ten děsivě trapný humor z Bruna, ale kouzlo z Borata zůstalo. Nebyla minuta, aby se divák nezasmál. Jen ten konec kulhal jak Kulhavý Orfeus: Otřepané vyvrcholení, LÁSKA a ani tzv. návrat ke klice se nekonal. Ale ***** tomuto filmu sluší. 85% ()

Ogen

Fakt dobrý..! ale musel jsem přidat jendu hvezdičku za porod v obchodě... Já se zasmál dostatečně ()

Hafran

I když skrytá kamera sršící z prvních Cohenových charakterů v tomto počinu chybí, stále se ukazuje, že Sashův smysl pro absurdně realistický humor je neuvěřitelný. Vynikající zábava. :) ()

filmmovier

Vtipné je to tak akorát a Sacha Baron Cohen exceluje, některé scény jsou opravdu nezapomenutelné a hlavně ty méně nápadné vtipy stojí za to. Megan potěšila, Ben Kingsley nezklamal, Anna Faris zklamala. Nejlepší je useklá hlava, dvojník Aladdina, hlavice rovná špičatá nebo kulatá a učení sebeuspokojovaní. Možná to mohlo být o malinko ostřejší, ale jak říkám, takhle je to tak akorát. Trapné to není ani trochu, je to svižné a je to asi ten největší klad. 75% a asi nejlepší komedie posledních dejme tomu pěti let. ()

tatanapope

Film je naprostá pohoda a skvělé odreagování od všedního života . Myšlenka jednoduchá , zavedená na lehce parodickou linii na arabské šejky a vtipy sarkastické až lehce nucené , přesto člověka baví tím správným způsobem prakticky po celou dobu . Jistě sem tam se najde vtip , který je přehnaný nebo ne úplně povedený , ale těch je naštěstí minimum a kvanta těch , které se povedli je bez problémů přebijí k mé spokojenosti . Film jako komedie , rozhodně má co nabídnout . FILMOVÁ VÝZVA 2015 od PetrPan ()

LiborGondek

Asi jako v každé komedii S. B. Cohena i v téhle byly momenty kdy jste si říkali: "to snad ne". Naštěstí převažovaly v poměru 95% ty chvíle, kde jste se váleli bezmocně v křečích smíchu na zemi. Jako komedie perfektní a rozhodně i nejlepší z porovnání Diktátor x Borat x Brüno. Hodnotím 85%. ()