Diktátor

Janakin

Párkrát jsem se zasmála, párkrát schovávala hanbou hlavu pod deku. Poklonu všem, kdo se podíleli, hlavně za to jak uměj nakopat zadek všemu a všem, předně co se týče naprosté a geniální nekorektnosti. Celkově to, ale bylo svým způsobem i zklamání. Čekala jsem o něco více a až tak moc jsem se nesmála, aby to vyvážilo některé poněkud příšerné herecké výkony a ještě horší scény a ani obrovská míra originality to nemohla zachránit, takže tak 60%. ()

DiableBlanc

No, asi vím, proč jsem tento film doteď neviděl - každopádně můžu říct, že film byl plný i vtipných scén a hlášek, které jsou svým způsobem nezapomenutelné ...nejde také nepodotknout, že podobný film by asi v dnešní době už vzniknout nemohl ...a já odvahu natočit film, co reálně kritizuje dění ve světě jen a jen podporuji! ()

Mezerník

Konečně! Konečně je tu víc humoru než trapnosti. Ještě prosím trochu zmírnit gejzír tělesných tekutin a bude to důstojný pokračovatel Bláznivých střel. ()

Kelinej

Nestává se často, abych se smál nahlas. Ale tady jsem musel, už jen kvůli tomu humoru za hranou, který odpustíte jen totálně vymaštěnému tyranovi ze vzdálené (ne)civilizace. Je vidět, že režisér Charles je s Cohenem a dalšími scénáristy sehraný, takže příběh ustupuje gagům, které svojí stupiditou přecházejí  bezmála v genialitu. Jednoznačně můj nejoblíbenější film této party. ()