Diktátor

Hookins86

Zrovna poslouchám soundtrack a nutno dodat, že filmu dává úplně jinou váhu. Admirální generál Aladdin a jeho přihlouplé hlášky + zmiňovaný Aladdintrack jsou ve finále slušná ptákovina, která pobaví... ()

Etherium

škoda, že to nebolo štýlom Borata, celý čas som nad tým rozmýšľal, aké by to bolo dobré. Začal som to teda brať ako obyčajnú bláznivú komédiu, a teda zasmial som sa len pár krát, bolo to akože smiešne, ale len pár scénok. Za tie plný počet, ale ako celok je to také ohraté, úplne my to pripomenulo dej výmeny s Murphym, a tak toto tu už bolo, len s drsnejším humorom. U mňa niečo medzi 3 a 4 hviezdy. Ale na Borata to nemá... ()

misul96

Asi sem se smála těm nesmyslným hláškám a té stupiditě hlavního hrdiny. Každopádně něco do sebe to má, komedie to je a až mi bude nejhůř vím, co mě rozesměje. PS, vítejte v restauraci 'smrt Aladeenovi'. ()

bmx6

Tak u DIKTÁTORA jsem se jenom smál a smál.Pro mě jednoznačně o mnoho lepší než Bruno,Ali G nebo Borat. Prostě pecka!!!!skvěle jsem se bavil. ()

Hiruma

Humor, ktorý ma po dlhom čase rozosmial. Vtipy z naprosto vážnych vecí sú necitlivé a idú až priamo pod kožu. Radikálne búrajú vážnosť všetkého, čoho sa im zachce. ()

Agamo

Netušil jsem, že nejvíc romantická filmová scéna, co jsem viděl za poslední léta, se bude odehrávat uvnitř vagíny.. Jinak pro mě ze serie Borat, Bruno, Ali.. asi to nejlepší a s největším záběrem, co se týče lidí, které si bere Sacha na paškál.. ()

MiniRecenze

Tak tedy pár slov:Pro některého bude tato komedie znamenat-vtipnou,srandovní,trapnou,lacinou,pobuřující zábavu.Tento film má všechny tyto "věci" v sobě. Řekněme si to na rovinu,nejde zase o takovou srandu jak se očekávalo,jistě jsou zde úseky kde to nevydržíte a zasmějete se.Dokonce bych řekl,že je zde až moc vtipů,ale polovině nebudete věnovat pozornost,poněvadž každý má jiný smysl pro humor.Je to opravdu nenáročný film,který se drží své lehké nadprůměrností.Jste-li dospělí a nevíte co si počít na následujících 83 minut,tak můžete zkusit štěstí.Hloupě vtipná zábava pro nenáročné. ()

punco

Opať raz možno rozbúrim komediálne vody tu na CSFD, ale ja som sa dokopy zabavil asi na 6tich scénkach a heftoch, iróniou je že najhumornejšie mi vyznie soundtrack ktorý bol originálne celý prerobený do stredovýchodného šatu, inak typická plytká Cohenovská "uletenosť"... Na Borata sa to nechytá ale ani vo sne... ()

RediaX

Mám rád Sacha Barona Cohena, ale nevím, tenhle film se mi nejspíš vyhnul obloukem a to jsem se na něj opravdu těšil. Téměř všechno bylo odkryto v traileru a film mi pak nepřinesl nic moc nového. Škoda, uvidíme co předvedeš příště! ()

ill

Jak začít. Aladeen zprávou nebo Aladeen zprávou? Ano, jsem Sascha Baron Cohen aladeen :) U druhé scény s hlavou jsem se rozesmál jako ještě u filmu nikdy. ()

bonovox

Skvelá typická komédia od Cohena, ktorá výrazne predčila nevýrazného Bruna. Smiať sa budete od začiatku až po koniec. ()