Diktátor

Sykon

Je mi jedno jestli je to korektní nebo ne, stupidní nebo geniální, já jsem se prostě bavil jako už dlouho ne. Z tria Borat, Bruno, Aladeen považuji právě toho třetího za nejpovedenější komedii. ()

josieaddms

Příjemné překvapení, zvláště po všelijakých pocitech po shlédnutí Bruna. Diktátor je něco docela jiného, alespoň v několika směrech. Hlavně, má mnoho opravdu povedených míst a naprosto odrovnávajících vtipů. Hlavně se mi na něm líbí, že si dělá srandu z úplně všeho, prostě, nic mu není svaté. Nandá to i "Velké Matce" Americe. Drzé vtipy, navážení se do všeho a všech, a zároveň - i když měl pár vtipů silně přes míru - vyhnul se oné nechutné americké propagandě a sentimentalitě. Přiznám se že scéna s Forrestem Gumpem mě totálně dostala. Fakt jsem se v kině smála skoro každému vtipu. Navíc na Cohenovi musím ocenit to, že na rozdíl Sandlera, Schneidera a podobných, má humor většinu času opravdu inteligentní. Kdyby mu někdo trochu poradil aby to nepřeháněl, dělal by naprosto geniální filmy. Mě se to ale zkrátka líbilo. ()

tomikan

Jo, Baron je opravdu unikat komedialniho umeni, kontroverze a dekadence je jeho parketa. Neni to ani chyba Barona, ani to od nej neslo cekat, ale pro me kdyby trochu ubral na absurdite, tak to mohla bejt vyborna a navic este poucna komedie. Takhle to je dobrejch sedesat.. ()

Pathrose

Cohen je geniální. Já chápu, že někomu to může připadat místy trapné, ale přesnost s jakou se strefuje do celosvětových problémů a jak poukazuje na pokrytectví jednotlivých režimů je absolutně geniální. Cohen si absolutně nebere servítky s nikým a do všech (i do vlastních) řad pálí ostrými. Závěrečný proslov o demokracii a diktatuře je velká trefa do černého. ()

aLCaP0Ne

Náklad, náklad a náklad. Tak takýto kopec smiechu som už v kine dlho nepočul. Typický Cohen si síce kopne do židov, aziatov, černochov ale bez toho by to možno ani nebol on. Je to nadupaná komédia s riadnou porciou humoru.. 90% ()

Idahou

Dobrá komedie, ale silně nadhodnocená. Pravděpodobně proto, že prostě jede na vlně určitého trendu. Vtípky jsou trochu nekorektní, ale to rozhodně není důvod k hodnocení 5 hvězdiček, které někteří tomuto filmu udělili. Pokud se film trefí a bude ladit s vaším smyslem humoru, budete se smát a dáte 4*, já se bavil, ale smál jsem se jen občas, dávám tedy 3*. Pět * je vyhrazeno legendám a přínosům kinematografie, ani jedno ale tato, nepříliš originální (námětem ano, scénářem ne), nevýrazná komedie s rádoby poselstvím a pokusem o satirický kousanec, rozhodně není ()

Franc1s

Nezbylo nic do čeho by se nenavážel. Co on udělá za film, to stojí za to. Ještě, že jsem na tom nebyl v kině, asi by mě z tama za chvilu vykopali, jak jsem se chlámal. Tolik hlášek a vtipků, v tomhle je mistr,např.: jak se odšťavňoval,potom byl jak cibule a crocsy jsou univerzální symbol člověka co všechno vzdal :D No asi to jdu pustit ještě jednou. Kdo neviděl,dělá chybu! 259/10 :D ()

Withree

Sooo, are you having a boy, or abortion? Sacha Baron Cohen překonává zbytky politické i společenské korektnosti a servíruje nám chutný (někdy nechutný - "milostná scéna") koláč toho nejlepšího, co v jeho komickém mozečku ještě zbývá. ()

bakeero

Sice jsem se bavil daleko víc, než u Borata, ale s Cohenem tímto končím. Skutečně od vtipu jsem se zasmál asi 2x, zbytek byly jen úsměvy ve stylu "nic mu neni svatý". Ale klobouk dolu za videoherní sekvenci "Vítejte na olympiádě v Mnichově..." - to je fakt vostrý :-D ()

klasik79

pro mě nejlepší Cohenův film... ale pořád je to hrozný hovado a viděli jste někdo film kde se nelíbal s chlapem? ()

Lumberjack

Cohenova klasika, jednoduchý děj a celá škála více či méně fekálních vtipů... Jinak zajímavé - u nás židovské komunitě a i izraelskému velvyslanci vadila reklama na Mountfield, kde hrál Izer ortodoxního Žida, ale na tento film jsem stížnosti neslyšel... Nj někdo si holt může dělat srandu např. z masakru izraelských atletů na LOH v Mnichově a někdo ne... ()

LucyD

Absolutní blbost, ale nasmála jsem se opravdu hodně. Je to dost krutý film, ale když se na to pohlíží trochu s nadhledem, je to fakt sranda. ()

E lan

Hrozná absurdita, nekorektní, špatná od začátku do konce. Co ale dělat, když se u toho člověk nejméně dvakrát pořádně od srdce zasměje (scéna s helikoptérou nemá chybu) a celý film navíc uběhne v bravurním tempu. Možná se přestanu obávat tohoto blázna označovat za pythona posledních let... ()

Oonika

Já ani nejsem příznivce tohodle humoru, ale ten film má neuvěřitelné kouzlo. Smála jsem se místy jako blázen, místy jsem si zakrývala oči. Ale je to prostě unikát a unikát se musí ocenit. Po tom rozhodně nezdařilém Brunovi je tohle zase v mezích únosnosti a místy je to dokonce opravdu dobré. Navíc to má i docela dobrý příběh, ta zápletka mě bavila. ()

Zahartof

Jdu si okamžitě koupit novej model Porsche 911 2012, ale jen pokud jeho výbava obsahuje podpůrnou vestu na záda, ekologické kokosové mléko, nutričně vydatné stejně jako tři banány, a dva desetileté chlapečky. Rád bych si s vámi povídal o výhodách demokracie, ale teď už musím vykopnout Bin Ladina z hajzlu a zkontrolovat vývoj jaderných zbraní pro mírové účely, ale rychle, protože manželka si myslí, že jsem na hodině jógy. A budu si dávat bacha na kapitána Hooka a to i bez toho, abych věděl, kolik si NYPD účtuje za nájemnou vraždu. Stejně je to z 50ti % moje chyba. ()