Nejúspěšnější světová show znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání třetí série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Prima family! Šanci zvítězit mají úplně všichni - soutěžit mohou tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje pouze kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika. Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota ve známém složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu, který budou společně vysílat Prima family a TV JOJ, čeká na vítěze pohádková výhra 100 000 eur a cesta kolem světa. I letos ale máme pro diváky připraveno několik překvapení, která show ještě více zatraktivní. Můžete se tedy těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte proto úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Prima family! (oficiální text distributora)

kajas

Neměla bych problém hodnotit ještě lépe, pořad jako takový se mi velice líbí, moderátoři i porota jsou rok od roku zábavnější, ALE. Proč proboha pustili do dalších kol toho psychopata Pátroviče, když mu posléze v podstatě řekli, že je blázen? Takových škraloupů měla v letošním ročníku porota více, přesto jsem ale hledání talentů sledovala se zaujetím a myslím si, že kdyby "týpek, co maluje světlem" (můj favorit na vítěze) neřekl ve finále osudové ne, jistě by vyhrál. Škoda. ()

LoLaa

Já vím, je to pořád stejné jako ty minulé díly, ale právě ani výkony nejsou nijak horší, což se u některých pokračování podobných soutěží stává. A navíc já už jsem prostě zvyklá na fakt, že každou neděli si od osmi večer pustím nějakou talentovou show... A klidně by to tak mohlo být pořád a nevadilo by mi to :) ()

MM_Ramone odpad!

Myslím, že už boli v Česko-Slovensku všetky talenty objavené. Ďalšie určite netreba hľadať aspoň budúcich päť rokov. Najväčšie odhalenie však prišlo v podobe pikantných záberov jedného z porotcov. Áno, samozrejme, že mám na mysli vševedúceho horenosa, čo sa vždy tvári ako majster sveta vo všetkom, Jaroslava Slávika. Keď som sa dopočul o jeho homošských porno aktivitách, tak som stratil veškeré sympatie a rešpekt ku jeho názorom. Odporný humusák, čo za prachy fajčil vtáky všeliakým slizkým teplošom a vzájomne sa náruživo nakladali do análov. Fuj! Hnus! Ako sa môže takýto človek bez hanby ukazovať na televíznych obrazovkách v hlavnom vysielacom čase? Mám dojem, že sa jedná o zábavný program, na ktorý sa pozerajú prevažne mladí ľudia a rodiny s deťmi. Tak prečo tam dávate takéhoto odporného zvrhlíka?! Ja rozhodne patrím ku divákom, ktorí budú tretie pokračovanie show „Česko Slovensko má talent“ radikálne bojkotovať. Pokiaľ sa tam bude predtŕčať pán Slávik (alias hardcore gay porno star Roman Gregor), nechcem vidieť ani len minútu. Odpad! ()

Krt.Ek

Opět jsem zhlédl většinu epizod, proto pod 3* jít nemohu, něco mě na této show stále baví. Ale i tak už vidím více negativ než pozitiv, takže uvidíme zda půjdu do potencionální čtvrté řady. Vlastně jsem ochotný vstoupit do téže řeky počtvrté, pokud do ní nevstoupí počtvrté pan Slavík a paní Bílá, ti mě serou čím dál tím víc. A také nesmím zapomenout na produkci, jejichž snaha nalézt příběh a ždímat slzy je neskutečně trapná a silně iritující. 45% P.S.. Nechci ale jenom kritizovat, proto pochválím pár soutěžících, velmi mě zaujalo ukrajinské stínové divadlo Teulis nebo třeba karetní kouzelník Miloš Malý. I pan Dowis přišel s něčím, co jsem nikdy neviděl a hlavně s něčím, co si zaslouží obdiv, proto bych vítězství přál více mu než panu Pavlusíkovi, výhra zpěváku mi nedělá radost, je to z důvodu, že mají svou Superstar i když je pravda, že operní zpěvák by v této teenagerovské soutěží těžko vyhrál, operní zpěv je přece jenom operní zpěv. :-) ()

heyda

Na televizi už nekoukám, radši si stáhnu pořádný film, dokument nebo horor, který mě zajímá. Toto je však spolu s Ano, šéfe! naprostá výjimka. Hlavně díky Pycovi a Prachařovi je to bezkonkurenční soutěžní pořad na komerčních televizích. A to nemluvím o výrazně lepší režii, která se snaží o co největší přiblížení America´s got talent. Semifinálová kola trochu zkamala a finále bych považoval skoro za fiasko. No ale aspoň se něco v té televizi děje :-D ()

• Vítězem třetí řady se stal operní pěvec Jozef Pavlusík. (SONY_)