Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

obivan568

Nejvíc vzrušující film co jsem viděl. Není to tak vtipný jak jsem čekal, ale Rachel je tu strašně sexy a ošáhávání ve stanu a HLAVNĚ její striptýz mi vyvolal erekci rychlejc, než moje obvyklá denní dávka porna... A to se počítá! ()

Hollohlaway

Velice slušná komedie na originální téma. Hlavní sestava je vybraná dobře a některé gagy jsou výborné. Sudeikis je skvělý a Aniston mu zdárně sekunduje. Není to ale až tak ultimátní jak by mohlo být. Morální poučení musí být a vše bohužel zdárně spěje k předvídatelnému konci. ()

jefff

Zdařilá komedie. Naposledy mě americká komedie zaujala v případě Pařby ve Vegas. Millerovi jsou milejší, ale o něco méně vtipní. Rodinka se vyvedla herecky náramně. Hlavně Aniston hraje v plné formě. Pěkný film. ()

jenik71

Millerovi na tripu - vyzní to, jako kdyby snad byli všichni hlavní aktéři slušně zfetovaní. Ne ne, oni ten fet jenom převážejí v karavanu. A právě z toho pramení spousta humorných scén a povedených dialogů. Alespoň já jsem se pobavil velice dobře a mnoha situacím jsem se od srdce zasmál. Samotná zápletka je sice hodně jednoduchá, ale dvojice Aniston - Sudeikis je tak výborně sehraná, že se díky nim tahle komedie zařadila mezi kvalitnější. ()

tommmy89

Skoro viac, než jeden rok som mal zahrabaný tento film v počítači. Asi to bude tým, že ma J. Aniston viacnásobne sklamala a patrí už medzi moje "ne"obľúbené herečky. Mrzí ma to, ale hrá v "bullshits" movies a ja si nemôžem pomôcť. (láska, intrigy, komédia - pre američanov - sračka pre teenegearov). No ale čo sa nestalo - Aj majster tesár sa niekedy utne. Nasadili ju náhodou do filmu, ktorý je fakt zábavný a stojí za to. Keď poviem to, že sa málokedy zasmejem pri filme, je to pravda. Ale tu som sa fakt zasmial viackrát. Jedno veľké plus - Jennifer sa do tej roly fakt hodila ! Sedelo jej to a brilantne si zahrala matku (striptérku). Kozy síce nemá bohvie aké, ale pozadie nahrádza straty a to sa musí nechať. Kiežby bolo viac takých filmov, ktoré stoja za to. Jennifer, prosím Ťa neber kontrakty na lacné americké sračky s ľúbostnou zápletkou a hercami typu "Aston Kutcher", "Owen Wilson", "Adam Sandler" - potápajú Ťa !!! 4* ()

venca163

Jsou tam docela drsný momenty, jako třeba když má mladej vyfouknout fízlovi šulina, nebo výměna manželek. To jsem se náramně bavil a vždycky mě překvapila i celkem chytrá minipointa, jak tyhle epizodky dopadaj. I když se za tím všim nezapře v jádru neškodná rodinná komédie s klasickým poselstvím, nakonec hodnotím lehce nadprůměrně. Jason Sudeikis byl v konkurenci docela příjemnej antihrdina a syn dement mě taky docela bavil. (70%) ()

ferero

Po dlouhé době konečně komedie, která rozesměje celé kino. Všichni herci jsou skvělí a jejich role jim padnou jak ulité, a tak nějak to všechno dohromady šlape jak má a o zábavu není rozhodně nouze. 85% ()

civrss

Komedie roku 2013? Proč ne, já jsem pro! We're the Millers má nápad a originalitu, to je v téhle době, kde se komedie stává dost relativním pojmem, celkem vzácnost. Spojení příjemných herců s vtipným scénářem je klíč k úspěchu. Vždyť vzniká tolik komedií, které jsem nevtipné, trapné až to bolí do očí. Well done ()

Firebug

Vážně povedená americká komedie, která se vedle This is the End (trošku jiný typ humoru) řadí k tomu nejlepšímu, co bylo letos v daném žánru natočeno. Humor se občas pohybuje na "hraně dobrého vkusu", což mi osobně nevadí, jen mě trochu zaráží, že je tenhle snímek širokou veřejností tak pozitivně přijímán. Zápletka je hodně dobrá, ALE v závěru se to opět očekávaně zvrhne do otřepaného klišé plného rodinných hodnot. Při sledování se budete skvěle bavit, ale žádnou spásu žánru nečekejte. Je skvělé, že všechny vtípky nebyly vytípány do traileru (jako u většiny soudobých komedií), ale dávat kvůli tomu filmu absolutní hodnocení? – Ne. Solidní 4* ()

Babous

Byla by to pěkná oddechovka se sympatickými herci a vtipnou zápletkou, nebýt mnoha awkward momentů během filmu a tolika nechutností. Nejlepší na filmu jsou závěrečné titulky. ()

kenkaku

Jsem v dobrém rozmaru a tak budu hodný a nejdřív se zamyslím nad tím, co mě naštvalo... Jennifer Aniston. Jo. Na striptérku mi fakt nesedí (víc by se mi hodila Claire Forlani nebo Marisa Tomei, která si striptérku už nacvičila ve Wrestlerovi). Ale to je jen můj problém. Mnohem víc to asi byl jeden dějový zvrat (a to Davidův návrat pro posádku... vždyť už byl za hranicemi = jejich role byla splněna!!??). Bylo to krajně nelogické a zbytečně "Americké". No a to je tak všechno... Jinak to bylo zábavné, odpočinkové, nenudil jsem se... Tak proč ne nadprůměr :). ()

Sdoom

OK, možná trochu přísné hodnocení, protože je to po komediální stránce nadprůměr, co se týče amerických komedií posledních let. Dokonce ani ten Sudeikis tu není tak neskutečně otravný jako obvykle. Ale scénář kupící klišé na klišé v naprosto obludné frekvenci mě nutí upozadit celkem slušný dojem z vtípků a hlášek. Lepší 2 hvězdičky. (HD, orig.) ()

netahlo

Pohodova jednohubka, ktera sice neuchvati, ale rozhodne pobavi. Teda pokud nejste zrovna premoudrelej vysokoskolak, ktery se zasmeje jenom u britskych sitcomu. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem