Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

ywo666

Hmm. Tak sme si otvorili pivo a pustili tento skvost. A zábava je to kurevská. Veľmi poteší R-rating. Vtipov je veľa. Poistavy sú dobre obsadené. Weed baby nemá chybu. Existujú trápne a otravné miesta. Ale sú dostatočne prekryté srandov. A Poulter je fakt blbý ksicht. Ale až tak blbý, že som sa musel na ňom nesutále baviť. Anistonka je ešte sexi. Ale kurva na hrane. Každý rok to môže skončiť. Určite si pustím ešte raz. A možno tých pív bude viac. 85%. A nenapadá ma lepšia komédia 2013. ()

elanius

(142/2013) / Celkom som sa tešil na túto kravinku a som spokojný. Vtipné, dobre napísané, a aj napriek pár momentom ktoré tam asi proste museli byť sa podaril aj záver. Mohlo to skĺznuť aj do väčšej úbohosti. Sudeikis parádny, Poulter ešte o kúsok lepší. Ostatný to aspoň nekazili. (8/10) ()

venison

Ztřeštěná komedie s hodně nepravděpodobným dějem, spoustou vulgárních slov a lascivních posuňků, ale díky skvělému obsazení a dobrým gagům jsem se celé dvě hodiny příjemně bavila.. :-) Konec sice trošku odflákli, ale celkový dojem byl pozitivní :-) ()

noriaki

První dojem klame a We're the Millers opravdu není odlehčená rodinná komedie. Nekorektností a drsným humorem se rozhodně nešetří a některé scény jsou možná až za hranou. Tomu ostatně odpovídá i R-kový rating. V době kdy se producenti snaží dokonce i drsné kriminálky točit co nejkrotčeji, působí podobný film jako zjevení. Hlavním trumfem ovšem není osobitý přístup, ale chemie mezi postavami. Málokdy jsem měl pocit, že si osazenstvo tak sedlo, navíc původně tak nesourodé. To se týká i vedlejších rolí, jmenovitě Nick Offerman byl úplně kouzelný. A světě div se, Jennifer Aniston se povedlo to, co se jí nedařilo deset let během Přátel, ani deset let po jejich konci a konečně je krásná a dokonce i sexy. To jsou mi věci. Pět hvězdiček je asi nezasloužených, jenže za to skvělé souznění, které jsem všem trochu záviděl, musím dát plný počet. ()

Pavlínka9

Sice průměrná americká komedie, ale má co do sebe.... :) Jsou tam vážně skvělé vtípky, narážky, dobrý černý humor a hlavně skvělé obsazení :) Jennifer Aniston vypadá stále báječně a celé obsazení "rodinky" bylo vynikající :) Sudeikis se svým stylem života a smyslem pro humor - ten to celý držel a Will Poulter byl báječný :) Scény s kosatkou, líbací rodinná scéna, striptýzový sekvence ;) A hlavně setkání s druhou rodinou a jejich "lehce narušenou intimností" :D :D Bavila jsem se, chvilkama se nemohla udržet smíchy a hlavně - ten film byl přesně takový, jaký jsem ho očekávala :) A na konci - rozhodně stojí za to si počkat na zkažené záběry - jelikož scéna s "Přáteli" je skvělá :) ()

Bobik9

Nebylo to špatné, ale čekal jsem více po té chvále kolem. Bylo to chvilkami vtipné a celkem originální, nicméně žádná převratná komedie. Jennifer Aniston nádherná a sexy, ale je to asi celkově největší tahák celých Millerů. Jednou se to vidět dalo, ale jen jednou. Za pár dní si ten film pamatovat nebudu. ()

asirtes

Vyšší štandard húlivúdsky splnený. Sem tam pár nápaditých fórov a vydarených scén zamiešaných do tých tuctovejších. Ale Sudeikis celkom prekvapil: +1 navrch. ()

Hnedoocko

Na mě až zbytečně dlouhé. Naštěstí tam bylo pár opravdu povedených vtipných scén, které to celé alespoň trochu zachránily - takže pro mě tak akorát na zaplácnutí nudného propršeného odpoledne. ()

Minimie

Už dlouho jsem se u filmu takhle nezasmála. Ústřední čtyřka si vyloženě sedla, a musím říct, že i přes drobné nedostatky v příběhu (závěrečná scéna už byla trochu přitažená za vlasy) se mi tahle komedie trefila do noty :-) ()

hroubek

Jedna z nejlepších komedií roku. Millerovi na tripu mě vykouzlili úsměv od ucha k uchu po celou dobu stopáže. Aby taky ne, když režisér snímku Rawson Marshall Thurber natočil skoro před deseti lety skvělou Vybíjenou, která mě vždy pobaví a rozesměje. Zápletka filmu není nejoriginálnější, ale to neznamená, že nedokáže pobavit a ukázat, že téma road trip movie ještě není vytěžená. V rukou nudného vypravěče by se film rozpadl a bavil jen na pár místech. To naštěstí není případ Thurbera. Moc dobře, ví jak je důležité načasování vtipů, hlášek a dalších věcích. Navíc se zdržuje jakéhokoliv fekálního humoru, což je velmi potěšující. Millerovi na tripu mají dobrého režiséra, ale bez kvalitního obsazení by to prostě nefungovalo. Jason Sudeikis skvěle hraje sympatické hovado, kterému jde jen o jeho zájmy a jeho pohodu, a když už se rozhodne někomu pomoci, tak to špatně skončí. Samozřejmě během výletu pozná jaké správné hodnoty. Jennifer Aniston je tady boží. Celý film jsem na ní koukal s otevřenou pusou a nádherně se bavil tím co ve filmu předvádí. Emma Roberts je moc fajn a její otrávenou puberťačku jí snad uvěříte, a navíc umí hrát, takže je to dvojtá výhra. Přesto největší klenot filmu je Will Poulter, který má nejlepší vtipy, gagy a momenty, jelikož díky svému vzhledu působí trochu jako trouba, takže mu divák ze zákona prostě musí fandit. A navíc, kdo by nechtěl, aby ho v líbání zaučovala Emma Roberts s Jennifer Aniston. Potěší i vedlejší postavy v podání Nicka Offermana a Kathryn Hahn, které představují velmi příjemný protiklad k Millerovím. V cameo roličce pobaví Luis Guzmán a Ed Helms. Jak už jsem psal spousta gagů na sebe přitahuje postava Poultera Kenny, jako ta na letišti nebo s policistou. Přesto všichni se musí sklonit před Jennifer Aniston, když rozjede svůj improvizováný striptýz v garáži. A je toho mnohem více, od popkulturních narážek, kde mě nejvíce pobavila ta na Dextra, až na pokažené scény, kde hraje nejlepší vítězná píseň a korunu tomu nasazuje výraz Aniston. Millerovi na tripu už teď patří k tomu nejlepšímu z komedií co tento rok uvidíte. Takže neváhejte a vydejte se s nimi na trip. ()

JohnSmith

Poněkud slabší rozjezd korunovaly excelentní gagy po opuštění Mexika. Celkový dojem je dost dobrý, hodně vtipu, zvlášť scény s učením líbání a striptýzem Jeniffer Aniston, před kterou smekám, byly opravdu bomba. ()

Mishqo

Takže, zasmial som sa celkom dosť a aj obsadenie bolo veľmi osviežujúce, ale zase sa to všetko odohráva vrámci toho amerického komediálneho klišé rámcovania. Soundtrack bol fajn. A se vším všudy môžem dať tak maximálne 70%. ()

Timak

Povedená, velmi povedená komedie. Zřejmě komedie roku 2013 a možná i trochu víc. Díky za ten zážitek. ()

harryy

Asi takto by mala vyzerať vynikajuca letná komédia, ktorá si za námet zvolila pôsobivé umelé vytvorenie rodiny a nasmerovala ju na cestu kriminality.Medzi Sudeikisom a Aniston to správne iskrí, čo si natrénovali spolu už vo vynikajúcich šefoch Na Zabitie. Niet pochýb, že ide o ostrieľané komediálne herecké osobnosti.Autori postavili príbeh na humorných konverzačkách, trocha ho okorenili zločinom i naháňačkovou akciou a v závere jasné, že predvídateľnom dospieva ústredná štvorica k umravneniu pričom si ale zachováva vtipný nadhľad. Milerovci sú osviežujúcim absurdným rozptýlením a využívajú dostatok vtipu i zaujímavého plynutia samotného príbehu. 85% ()

zdenny

Hodně dobrá komedie, ale určená spíš pro dospělé. Protože většina vtipů a gagů je o sexu a tvrdém sexu. Na Jennifer už jde ubíhající čas bohužel poznat. Jinak výkony herců dobré. Hlavně s Willem Poulterem byla fakt zábava. Ten je tak škaredý, až je roztomilý. Film bych tedy doporučil zhlédnout v partii lidí. O zábavu bude opravdu dobře postaráno. ()

Brain-D

Jason Sudeikis je prostě zábavnej či má štěstí hrát v opravdu skvěle zřežírovaných komediích se skvělým scénářem. Jen tak dál. ()

Terzeus

Stáva sa, že aj zo schematickej komédie vypučí niečo lepšie než gýčovitá séria fórikov. Ak máte výborné obsadenie. Hlavnej štvorke na čele so Sudeikisom skrátka ide karta jedna radosť a aj potenciálne trápne vtipy vedia obaliť do stráviteľnej formy. A to nie je všetko. Klišovité pasáže síce miestami nechutne škrípu, no našťastie nepokazili výsledný dojem, keďže najhoršie z nich sa odohrávajú až ku koncu filmu (prakticky najhorším je v tomto ohľade rádoby spájanie rodiny a tiež extrémne šablonovité zavŕšenie záporáka). Závažnejším problémom je v tomto prípade miestami vybočenie z tempa, predĺžená verzia nie je vyložene nudná (čo sa pri iných hollywoodskych komédiách s klišé stáva bežne) ale nemá niekedy, čo povedať, ide na prázdnu nádrž, čo sa vynahradzuje až ďalšou sériou vtipných situácií. Celkovo prevládajú pozitívnejšie pocity, z filmu je cítiť radosť a nadšenie hercov pre vec. 70% ()

Kicune

Zajímavá zápletka, skvělé obsazení (Sudeikis mi konečně dokázal, že umí hrát) a nadmíra klišoidních scén. Po vychválení kritikou jsem asi vážně čekala víc, ale ničím výjimečným mě tato komedie neoslnila. Spíše mi připomněla typické americké rodinné komedie s Chevy Chasem. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem