Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Guzo

Po velmi vydařených trailerech jsem se bál, že budu ze samotného filmu dost zklamaný, ale naštěstí veškeré pozitivní dojmy zůstaly a po delší době je tu opět povedená komedie plná vtipných scén i hlášek. Příběh sám o sobě je i na mě trochu přehnaný, ale to vyvažuje výborný casting (obzvlášť "děti" byly vybrány skvěle, Emma Roberts je jako vždycky super). 75 % ()

s.e.p.p

Ne, prostě ne, takhle si dobrou komedii nepředstavuju. Kromě vcelku slušné zápletky jsou Millerovi na tripu vysoce nevtipnou vykonstruovanou fraškou, která každý svůj POKUS o humor ždímá tak intenzivně a dlouho, až jej zahraje daleko za hranice trapnosti. Všichni obsazení herci jsou bez výjimky téměř nesnesitelní a ani jeden z nich neoplývá tou nejtitěrnější špetkou charismatu. Millerovi naprosto bezostyšně míří na ty superintelektuální sféry diváctva, které se budou za břicho popadat u scén s opuchlýma koulema a incestem, a už při trailerech měli erekci z Jennifer Aniston ve spodním prádle. Podle divácké přízně, které se filmu dostává, to tvůrcům vyšlo. A já se nemůžu zbavit pocitu, že je tady něco špatně. ()

Henk123

Příjemný Road Trip, popírající zákony fyziky, rozumu a může mi někdo vysvětlit kdo seděl v druhém karavanu, když ho táhli na laně ? Prostě americký film, ale pohodový. Takže tak. ()

Roseinka

Místy nuda a trošku nesmysly, ale povětšinu filmu jsem se bavila. Především jeden konkrétní vtip mě dostal do kolen, že se směju, kdykoli si na to vzpomenu a za to si ty 4 hvězdičky zaslouží. Výběr herců se mi moc líbil, i když Jennifer může dnes už jen nabídnou pěknou postavu a toť vše, protože svým hereckým výkonem mě přesvědčila akorát v Přátelích. Moc se mi líbily scény se "synem" a druhou rodinkou na tripu. 7/10 ()

Kosmik 1

Nejlepší scéna byla, když taťka radil synkovi, aby se nebál políbit holku a řekl mu něco v tom stylu: "Neboj se toho, vždyť ještě před pár hodinama jsi chtěl vykouřit chlapa." To byl první a poslední vtip, u kterého jsem málem spadl ze židle. Bohužel víc jich nebylo a já se nudil. Nebýt tu dvě povedené scénky s Jennifer (Strip bar, sklad), tak by nebylo ani na co koukat. Jsem asi na tyhle ulítlé komedie už zcela imunní a ostatní vtípky mi nepřišly vůbec zábavné. 60% ()

Autogram

Milujem takéto filmy, pri ktorých sa dá baviť už od piatej sekundy a nemusím pretrpieť pol hodiny predstavovania postáv alebo inej filmovej vaty, a pri komédiách to platí zvlášť. Uvoľňovanie protidrogovej atmosféry prechádza svetom a tak mohol vzniknúť film o sympatickom dealerovi so sympatickou „rodinkou“. Striptíz Jennifer je bonusom, ktorý dopriala svojim priaznivcom a možno aj sebe. Kto sa nebude zamýšľať nad jasným vývojom príbehu a rozprávkovou jednoduchosťou postáv, dostane intenzívnu spŕšku vtipov väčšinou nevhodných pre mládež. ()

Kacounek

Není to na čistých pět hvězd, zejména kvůli posledním 5 minutám, které bych usekla, jinak naprosto výborná komedie! ()

Bad Guy

Nevypadalo to zprva nějak světově, ale zdání klame, především v tomto případě. Jedná se o velice vtipnou a zábavnou necenzurovanou komedii s ostřejším a neotřelým vstupem, což působí ještě větším dojmem. Rodinka poskládaná z bezdomovkyně (Emma Roberts), panice (Will Poulter), sexy striptérky (Jennifer Aniston) či drogového dýlera (Jason Sudeikis) nezklamala a vydala ze sebe to nejlepší a především pobavila a to ve velice velkém měřítku. ()

dragon94

Vcelku hodně originální komedie s velkým počtem opravdu povedených vtípků. O dost lepší než ty "komedie co se poslední dobou točí. 4* 78% ()

Ravi

Po delší době jsem se u americké rodinné komedie od srdce občas zasmál, ale bez těch do očí bijících klišoidních krávovin by to nešlo? Prosím, prosím, natočte někdy něco opravdu dobrého a vykašlete se na ty praštěné šablony, které snad do každého hollywoodského scénáře vmontovávají američtí producenti, jinak to nevidím. Ty hloupé stále se opakující scény, které pohladí srdce a vyvolají násilný pocit zadostiučinění, jsou ekvivalent emulgátoru v jídle, o kterém si výrobce myslí, že by to bez něj nikomu nechutnalo. Chutnalo, jen se nebát to zkusit. 50% = 3/5 ()

Bagr_007

Komedie, která se může jevit celkem bezvýznamně, ale kolik jste v poslední době viděli přisprostlých road movie na které se s radostí podíváte s přáteli i s rodiči a to klidně opakovaně. No, žádnou, že jo. Tohle je ve skutečnosti obrovská pecka. Herecká čtverka sedí parádně. ()

weselow

Jenom je zvláštní, že film, kterej se tváří jako všechno možný, jenom ne rodinný film, skončí jako rodinný film. ()

Specs

Hlášky: Scottie P. - "Jestli víš, co tím říkám?" David Clark: - "Jsem vzhůru a umím dobře anglicky, takže jo, vím, co říkáš." & Rose O'Reilly: (na Davida) - "Ty vyděláš 500 000 $ a mně jsi chtěl zaplatit jen 30?" Casey Mathis: - "Ty dostaneš 30 táců?! Já mám dostat 1 000 $!" Kenny Rossmore: - "Vy jste za to placení, lidi?" ()

DeathTheKid

Konečně něco u čeho jsem se tento rok velmi bavil. Hlášek po black dick a ještě výš. V pohodě zápletka, obsazení taky velmi sympatické. Možná to úplně na 5 není, ale zvážím-li jak moc jsem se smál, tak je to nevyhnutelné. Už teď se těším na druhé shlédnutí :P Navíc když je mamča i dceruška z kategorie hot xD ()

zuza99

Bála jsem se toho? Bála a ne málo. Odcházela jsem s debilním úsměvem z kina? Odcházela. Pořád jsem si nezvykla chodit do kina na komedie a při odchodu si říct, jak jsme to dobře vybrali. Základem u komedie je, aby byla vtipná a to Millerovi jsou, a potom asi záleží na tom zda mi byli sympatičtí herci a taky byli. A hlavně mě nenapadá jediný důvod proč nedat plný počet. ()

VAC0

Vskutku pěkná podívaná. Děj však není nikterak převratný a disponuje klasickou béčkovou zápletkou, kterou bohudík obohacuje skvělá Jeniffer a taky zbytek hereckého obsazení. Jinak je to relativně povedený snímek plný solidních hlášek, který stojí za to vidět. Naprosto ideální ke zhlédnutí při volné chvíli, pro zasmání, na odreagování se a bez zbytečného přemýšlení nad dějovou linkou. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem