Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

only_serials

Nevim jak přesně hodnotit... já bohužel znal uplně všechno dobrý co v tom filmu bylo už z traileru (příběh, vtipy, hlášky)... na druhou stranu kamarádka o něm nevěděla předem vůbec nic a smála se u něho od začátku do konce jakoby to byl film za 5*... takže proč ne.. ()

Karlos8

Na dnešní dobu docela slušná Americká komedie. Hodně dobrý výkon předvedla Jennifer Aniston a nemyslím tím jen roli striptérky :) ()

DonBraso

Naprosto pohodový trip s dobrým hereckým obsazení,kde samozřejmě pro pány zvedá Jenn laťku silně vysoko :)Jinak zábava fakt výborná,chvilkama možná strašně nucená s něčím přijít novým,ale na druhou stranu je tam ta klasická sexuální narážka,ale žádný hovna nečekejte.Sudeikis mi přišel klon Ed Helmse,ale jako "táta" rodiny byl suprový,druhá rodina v půlce filmu roztáhla film,gangsteři paka jak jinak,všichni hrozně out a nakonec happy end.Co víc od toho chtít,moc toho už nelze,mělo to přijímený sled událostí,který pěkně odcejpal,ale je fakt,že Jenn v tomhle filmu hrála hodně velkou roli. ()

x_ander

Přesně ten typ komedií, které mi sedí - sprosté, ale chytré. Obsazení se povedlo dokonale (Jen!), hlášky se hrnou jedna za druhou, jen ten konec byl možná až příliš patetický. Ale další díl bych si nechal líbit. ()

gaara1

Obyčejná průměrná komedie, kde si hlavní postavy hrají na pašeráky drog a převážejí v karavanu čtvrtinku marihuany. Některé scény jsou už mimo mísu a působí opravdu trapně a nepřirozeně. Film mě nijak moc nezaujal, ale ani neurazil. 3 hvězdy. ()

Blazis34

Velice příjemné překvapení. Dlouho jsem přemýšlel jestli film vůbec zkouknout a jsem rád, že jsem se k tomu odhodlal. Už první minuta mě dokázala rozesmát, poté i docela dost dalších scén. Jakožto diváka, kterého je náročné u komedie nahlas rozesmát, se to povedlo hněd několikrát a za to patří dílu od Rawsona Marshalla Thurbera chvála. Příjemná oddychovka - dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

Lukynekk

Od každého jsem slyšel, jaká to není nejlepší komedie, ale zas tak bych to neviděl. Zábava ano, herecké obsazení ano, vtípky ano,ale všechno lehce předvídatelné. Asi jsem čekal malinko víc. ()

DanielP.

Tak tohle mě posadilo :D Výborná bláznivá komedie, která je skutečně vtipná ( ne rádoby ) s perfektními hláškami ()

pafka

A proc ne? Konecne jsem aspon trosku videl hrat Jennifer Aniston. Jason Sudeikis je velmi prijemne prekvapeni. Ten se skvele trefil do role, urcite bych ho chtel jeste nekdy videt. Vesele, vtipne. Zkratka zabava, ktera nebyva az tak casto k videni. Ale pozor, ja se nepopukal. ()

lobo87

Nadpriemerná komédia, asi najlepšia z roku 2013. Skvelé obsadenie, ktoré svojim striptízovým číslom zastieňuje štyridsiatnička Jennifer Aniston. Kopa klišé, ale ešte viac hlášok, ktoré ho negujú. Skvelá zábava... 75% ()

ejay

Od posledních Prciček, jsem opět viděl ve filmu koule, tentokrát na to alespoň pár vteřin před tím připravovali, tak sem byl připraven i já a nekoukal sem se.. To jsem ještě netušil, že budou i na konci filmu. Nicméně, nebejt pár blbostí jako ve scary movie, tak bych dal i hvězdy 4.. Jo a Jennifer že je 44 let? Vypadá líp, než před dvaceti lety. ()

maniacxl

Skoro až výborná komedie v hlavní roli s Jenifer Aniston.Nevěřil bych,že bych to ještě někdy řekl,ale zde Jenifer určitě nepřéhrávala,nenudila a už vůbec nebyla trapná.No a co je další velký plus,je to,že po dlouhé době to nezklouzlo někam do rodinno-romantické prdele!Skvělý hlášky,výborná hudba,a fakt dobrá režie neznačí nic jinýho,než 80%.(kurva pavouk,au,au). ()

ruzmim

Inu čekal jsem více. Krom 3 scén (kouření policajta, kousnutí pavouka do bambule, a striptýz) to byl prostě průměr. Poslední dobou to u mě v procentech táhnou ženský - Sandra v Gravitaci a tady díky Aniston u tyče 65% ()

silak_xup

Já nevím, mě se tohle prostě nelíbilo. Ohrané scénky, místama až trapné. Docela se divím tomu hodnocení ale 100 lidí, 100 názorů. ()

Keen.lady

Roztahané a nudné, některé scény příšerně trapné. Vážně všichni považují za super humor hromadu odkazů na jiné filmy a typické trapasy a vulgárnosti amerického rázu? Aniston mě nikdy nezaujala a dokážu si představit mnohem víc lepších hereček, které by odvedly kvalitnější práci (a to také ve stripu). Šíleně přehnané na špatných místech, sympatie postav nulová, originalita taky ne. Nezasmála jsem se ani jednou. Takhle to dopadá, když od všeho vezmou trochu, ale nic neudělají pořádně a splácají to dohromady. ()

teacher

Smál jsem se od 3.minuty filmu až do konce :) Výborná komedie, výborné obsazení, průměrný scénář.Celkově za 4. ()

garry

Nemorální, vtipné, herci skvělí. Úspěšná komedie o drogovém dealerovi, stárnoucí nezaměstnané striptýzové tanečnici, feťačce a puberťákovi v nesnázích. Hrají si na slušňáky aby propašovali náklad drog z Mexika. Občas vypadnou z role např. "nevinná" 16-letá dcerka se svěřuje letušce, že neví proč nedostala menstruaci, když poslední rok provozuje pouze anální sex. ()

kubilov

"You know what i'm sayin'?" Fajn drogovej dealer a táta rodiny, skvělá MILF Jennifer Aniston, syn s prdelí místo ksichtu a drsná dcera Emma, rodinná idyla jak má bejt. Skvělá road movie a jednoznačně nejlepší ČISTOKREVNÁ komedie tohoto roku, dost vtipů, narážek (Bane from Batman!!!) a pohodová atmosféra, není co dodat. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem