Bondova únava musela padnout i na tvůrce. Oproti Skyfallu mě to nezaujalo ani vizuálně (fanda Van Hoytemaových "vyblitých" barev asi fakt nejsem).(6.12.2015)

Bond uvězněný ve světě Jamese Bonda. Existuje možnost volby? Neexistuje, pravidla toho, co se musí stát, jsou moc pevná. Dotaženost a komplexnost zacykleného Skyfallu se neopakuje, pokud byl přirovnáván k druhému Nolanovu Batmanovi, Spectre je trojka - film natolik zatížený sám sebou, že se skoro rozpadá před očima. Ale je to rozpad poměrně fascinující a hodně pěkný na pohled. Možná ještě přesnější je přirovnání k Nebeské bráně, kdy režisér vymlký kontrole realizuje ambice zároveň značné, ale z jiného úhlu jakoby banální... Mám rád podobné fetiše.(3.11.2015)

Tak tohle bylo dlouhý jak cesta do Mukačeva a zpátky. Sam Mendes umí pracovat z obrazem to ano, ale pokud jde o jednotlivý scény zapoměl zřejmě na kouzelné slovíčko "stop" a tak Spectre působí zbytečně natahovaně. Osobnost hlavního padoucha, ale bohužel i bond girl je na úrovni papírovýho kelímku. Obě postavy jsou scénaristiky naprosto odfláklé, navíc Waltzova herecké invence je jen trapná kopie z Djanga a Panchartů. Závěrečné finále nám už předved Usain Bolt na atletickým mistroství ve Vítkovicích, takže tady se nadšení taky zrovna nekoná. Profesionálně natočená rutina ze který jsem ještě teď nervozní jak klokan na trampolíně.(10.11.2015)

I kdyby to bylo o hodinu delší, tak je to pořád super. Klasická bondovka se vším všudy. Tři hvězdičky dávejte komediím s Adamem Sandlerem, tohle si zaslouží víc. 90%(10.11.2015)

Nadsázka a absolutní styl! Bond se vrací do ranné Conneryovské éry a já se bavil.(7.11.2015)