• raroh

Opilecké tlachání.(4.3.2013)

Charisma opilcovo !! Zní mi to jako oxymoron, ale Bolka to vystihuje dokonale !! Nejedná se o nic světoborného, ani inovátorského, máme tu další z řady českých talk show, ale po dlouhé době velmi příjemný "unavený mim" Polívka v roli hostitele tuhle záležitost činí lehce nadprůměrnou !! Kupodivu mě to baví..(28.4.2013)

• Rosalinda

Nebylo to tak špatné, ale čekala jsem víc. Nebo možná ani nečekala? Zatím dávám dvě hvězdice a uvidíme, jak se to vyvine dál. I když silně pochybuji po dnešním prvním díle, že by se to hnulo nahoru. Nápad dobrý, ale celé to vyznělo tak nějak do prázdna a postrádalo to jakýkoliv náboj - Bolek, neBolek! A že mne to i mrzí. Tady bude záležet na hostech víc, než jinde.(2.3.2013)

• FFilipCZ

Žádná sláva to není. Je vidět, že Bolek není žádný učený a trénovaný moderátor a vše je takové neomalené, domácké a neprofesionální, ale ani mi to nevadí. V talk-show většinou (teda alespoň v mém případě) ani tak nezáleží na moderátorovi a formátu, ale především na hostech.(11.6.2013)

• Herr_Flick

Nechápu smysl těchto pořadů. Není to ani vtipné...(31.3.2013)