• Rosalinda
  **

  Nebylo to tak špatné, ale čekala jsem víc. Nebo možná ani nečekala? Zatím dávám dvě hvězdice a uvidíme, jak se to vyvine dál. I když silně pochybuji po dnešním prvním díle, že by se to hnulo nahoru. Nápad dobrý, ale celé to vyznělo tak nějak do prázdna a postrádalo to jakýkoliv náboj - Bolek, neBolek! A že mne to i mrzí. Tady bude záležet na hostech víc, než jinde.(2.3.2013)

 • Carljack
  *

  Hosté se to snaží zachránit... ale Polívka v tom plave, nezvládá to ukočírovat a celá kvalita pořadu jde do háje...omlouvám se ale tenhle pořad nemá šanci! Jedna hvězdička za snahu hostů.(17.3.2013)

 • Sfinkter
  **

  Průměrná talk-show, ve které si Bolek pozvedá náladu na pozadí krachu jeho farmy v Olšanech.(17.3.2013)

 • Radek99
  **

  Cesta od geniální Manéže přes vynikající Bolkoviny až k nudnému a dosti falešně familiárně vyznívajícímu talk-show Polívka na víně je bohužel strmý umělecký propad. Uvážíme-li navíc, že Bolkoviny a Polívka na víně jsou zhruba stejný formát, onen sešup je ještě zjevnější. Bolek Polívka přestává být soudný a jen tupě recykluje to, v čem býval kdysi mistr. Nyní je ovšem jeho humor chtěný, jeho blazeovanost falešná, uvolněnost škrobeně televizní. Pořad postrádá kdysi tu nejdůležitější devizu televizních projektů BP - náboj a originalitu. Polívka na víně je jen taková prima televizní selanka...(25.10.2013)

 • Spiker01
  **

  Bohužel, nová talk show mi vůbec nepřipadá jako talk show, nýbrž jako hospodské povídání s kamarády. Bolku provozuj tuhle činnost ve své hospodě pod kopečkem...30%(3.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace