• LiVentura
  *

  Jako Zdrcadlo tvého života... :-((16.3.2013)

 • buldock
  *

  Bolek nemá prachy a tak mu přiklepli trafiku. Kde jsou ty časy jeho bolkovin a manéže...(10.3.2013)

 • Herr_Flick
  odpad!

  Nechápu smysl těchto pořadů. Není to ani vtipné...(31.3.2013)

 • Carljack
  *

  Hosté se to snaží zachránit... ale Polívka v tom plave, nezvládá to ukočírovat a celá kvalita pořadu jde do háje...omlouvám se ale tenhle pořad nemá šanci! Jedna hvězdička za snahu hostů.(17.3.2013)

 • kingik
  ***

  Polívka na víně - to by byl dost zvláštní pokrm a nikomu by jistě nechutnal. Tohle je ovšem Polívka s velkým P a není to zase takový blivajz, jak by se mohlo zdát, ale jde o to, jak velký máte hlad. Hlad po talk-show s charismatickým Bolkem Polívkem, který nikdy nebyl dobrým moderátorem, ale jeho osobitý projev zde není na škodu. Nezpovídá své hosty nijak násilně, ale spíše se snaží o uvolněnou náladu a pokouší se dostat z hostů něco pokud možno originálního. Mnou viděný díl s Ruppertem, Pavlatem a Krainovou právě takový byl. Vládla pohoda, hosté se odvázali, až na Krainovou, a bavilo mě to víc než Šíp, Kraus a Bohdalová dohromady ve svých talk-show. Sice je diskutabilní, jestli bych show dokázal sledovat pravidelně a také sobotní prime time, který je pro vysílání vyhrazen je přehnaně sebevědomý, ale než Bolek natočí pokračování Dědictví, tak musíme brát co je anebo taky ne. A to je právě právo divácké volby. Mé hodnocení: 60%(18.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace