Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

Zolky

Bola to zábavka, ale rozhodne som čakal viac. Vačšinu vtipných scén už odhalil trailer a boli časové úseky, kde som sa celkom nudil. Je to taká jednorázovka, ktorá pravdepodobne nebude animákom roka, ale za jedno pozretie to stojí. ()

teba

Tučňáci jsou prostě vtipný :o))) Je to teda hodně free (= šílený), ve stylu třetího Madagaskaru, děti to moc nechápaly a neustále se ptaly, kde je Marty... ale za mě v případě dabingu tři hvězdy - a dávám rovnou čtyři, páč v originále to podle mě bude nářez, už se těšim! :o) ()

Stejšn

Dá se to, ale viděl jsem dost lepších (ovšem i horších) animáků. Kino bylo kupodivu skoro plné, ale děti se moc nesmály. Může za to ovšem svým dílem taky téměř non-stop akce, která skoro nenechá vydechnout a pro děcka je tu málo "odlehčovacího" humoru, přestože vtípky se tu zrovna nešetří. Ideální by bylo film o patnáct minut zkrátit, ke konci už dětské publikum neudrželo pozornost. Dabing je jiný než v seriálu, kvalitativně srovnatelný, seriál je ale zábavnější. ()

anyonecek

Po dlouhé době jsem zavítal do kina, dokonce to bylo i ve 3D, totálně jsem nevěděl co si od toho slibovat, ale nakonec to dopadlo velice příjemně. V kině sedělo spousta malejch dětí :D, takže jsem se cítil trošičku divně. Ale musím uznat že kinovej zážitek je na trochu jiné úrovni než koukat na filmy doma na počítači nebo televizi. K filmu nemám co bych vytknul, velice jsem se pobavil, animace i příběh v pohodě, nějakej ten vtip a nenudil jsem se ani na chvíli. ()

brzozin

Madagaskar je taková prazvláštní série animáků, kde s každým dalším dílem klesá míra dějové racionality a narůstá stupeň akční úleťárny bez hlavy a paty. Už poslední díl byl, co do karikaturní skečovitosti spíše sérií hudebních klipů než skutečným filmem s nějak smysluplně konstituovanou zápletkou a dějem. No a tučňáci tomu dali totální ránu z milosti. Člověku dalo opravdu zabrat, aby mezi tím vším pitvořením, vřískáním, padáním, poskakováním, přiblblým přehráváním a neustálým chlapáckým poplácáváním se po ramenou našel jakýs takýs smysluplný děj. V kostce lze říci, že jde o trojúhelníkový konflikt mezi skupinou militantních tučňáků, kteří si rádi hrají na vojáky, hustokturopřísnou tajnou vojenskou jednotkou zvířat zachraňující jiná zvířata ale hlavně nechutně si honící své ego a zmagořenou chobotnicí, která nechápe, proč ji nikdo nepovažuje a roztomilé ňuňu žužu žvižátko a proto se převlíká za chlapa s natahovacími údy (nikomu z lidí to nepřipadá vůbec divné) a chce zmutovat tučňáky celého světa (je celkem jich asi tak 100) za pomocí supertajné laserové zbraně, na jejíž vývoj vzala prachy podobně záhadně, jako je vytváří FED (v USA to už asi nikomu nepřipadá divné). To hlavní, co jsem si z toho odnesl, je poznání, že dneska už válečná propaganda, militarizace, neustálá glorifikace armády a salutování kde to jen jde, pronikly v Americe i do filmů pro nejmenší. Prostě takový G.I.Joe říznutý Captain America pro děti. Jinak docela se povedl product placement na sýrové křupky. ()

Rapaport

No nebylo to nejhorší, ale myslím,že celkově by to stačilo na třicetiminutový kraťas. Druhá hrdinná parta je ve filmu zbytečná a film celý musí utáhnout těch pár gagů co byly už v traileru. Ale podívat se na to dá, i když je to slabší kousek. ()

boombang

Přestože je zápletka takřka ubohá, noví hrdinové nevýrazní a nudní (vyjma Cumberbatchova vlčáka samozřejmě) a hlavní záporák k nepřežití nekoukatelný, tak samotná čtveřice ptáků ve fraku (spolu s parádní animací) tu zábavnost zachraňuje. Honička v Benátkách a především dlouhý pád tučňáků z letadla (zde s fantastickou pointou) patří k naprosté špičce v animovaném humoru loňského roku. ()

marek29

Tak si nasypeme čistých křupek.. Co je moc, to je Madagaskar. Akční to je - až až. Hlášky - no, to je dost subjektivní názor. Křečovitá snaha o cosi s Bundesligou tu byla. Ale co sem si řekl po 90min filmu? "A to je jako všechno??" o.O Kowalski, Rico, Vojín i Skipper sou fajn, ale asi na víc, než krátký skeče ve filmech jako Madagaskar, nebo seriálech nemají :( Neumím přesně říct v čem by to mělo být zábavnější nebo poutavější, ale jak mě bavil začátek, tak konec se vlekl.. V momentě kdy zezelenali, už jsem byl frustrován :-/ Kolem a kolem, slabší průměr. Čekal jsem od toho víc, ale lepší než čučet do zdi. 3,4 * zaokr. na 3 ()

Bartex

I like... Pro ty, pro které je Madagascar srdcovka... tak nutnost! Nezklamalo, naopak velmi potěšilo! Zase mi bylo o deset míň :-) ()

MartinTerran

Totální úlet, ale co byste čekali když netradičním spy tučňákům svěříte vlastní film? Zápletka není kdovíjak originální či spletitá, ale příběh zde působí jen jako doprovodný program. Hlavní jsou vtipy a ztřeštěné situace vytvořené tučnáčí bandou, které se ve většině případu povedly. A že jim to jde docela dobře. Za mě rozhodně plus, i když mohlo to být i lepší. Hodnocení: 64/100. ()

B!rkof99

Já teda nevím, ale jsem trochu zklamaný... Čekal jsem trochu víc... Ale možná je to ve mně, když vidím ty komentáře a hodnocení... Budu si muset dát ještě jedno kolo, až si to sedne :) ()

pekas

Opravdu hodně jsem se bál, jak se podaří oblíbení tučňáci na tak velké ploše. Moje obavy jsou rozptýleny! Rozhodně se podařilo vybalancovat scénář, takže tu nemáme jen "ty vedlejší postavy v nějakém pokusu vytřískat aspoň nějaké peníze z popularity Madagascarů", ale plnohodnotný animák, který funguje pro celou rodinu. Spokojenost, určitě si to dám víckrát. 85% ()

Vykuk

No konečně lehce osvěžující animák, který celkem pobavil a vydržel jsem do konce:) Ale možná to bylo i tím nedělním rozpoložením, že se mi nic nechtělo a tohle mi tak nějak sedlo, je to prostě pro děti, co si budem povídat, ale pár roztomilostí, včetně těch hudlajících chobotniček se mi líbilo:) ()

Renie42

Nemůžu si pomoct, ale tenhle animák mě naprosto dostal v dobrém slova smyslu. Super hlášky, příběh, že byste si zamilovali i ty chobotnice. Po nějaký době vydařený film. ()

AgnesDee

Myslím, že příliš mnoho lidí tento počin podceňuje. Tučňáci z Madagaskaru je vážně příjemná oddechovka, něco na zasmátí, ale nemůžete u toho moc přemýšlet, protože zničit účinky séra medůzy něčím roztomilým, je docela divný. Ale padouch má zajímavou motivaci, vlk se svým komandem trochu prodlužuje děj (jinak by se to mohlo obejít i bez nich, kdyby trochu změnili scénář) a má i hezkou pointu s tím, že každý v týmu je důležitý. Takže ano, mě se to líbí, a rozhodně si to někdy pustím znova. ()

zubrik66

...ďalší z príkladov kedy si niekto povie, že urobíme z vedľajšej postavy (v tomto prípade postáv) postavu hlavnú a ono sa to úplne nepodarí. Pretože aj keď do niečoho nalejete veľa prachov občas priemer ostane priemerom iba s drahou nálepkou... ()

JosefTomas

Je to vlastně seriál, který je převzat do jednoho filmu, ale pokud se tenhle film rozhodnete vynechat, o nic nepřijdete. 55% ()

helrohir

Celkom pohodový animák s pár dobrými vtipmi alebo zaujímavými odkazmi na špiónske filmy. Tučniaci patria v "Madagaskarskej" sérii k najzábavnejším elementom, ale podobne ako tomu bolo u "Kocúra v čižmách", viac týmto postavičkám svedčí občasný výstup, pretože potenciál utiahnuť celý film podľa mňa nemajú. Napriek tomu však dokáže film zabaviť a občas predkladá aj celkom svižnú akciu. 60%. ()