poster

Ospalá díra (TV seriál)

 • USA

  Sleepy Hollow

Fantasy / Thriller / Dobrodružný / Drama / Mysteriózní

USA, 2013, 49x43 min

Hrají:

Tom Mison, Nicole Beharie, Orlando Jones, Katia Winter, John Cho, Nicholas Gonzalez, Clancy Brown, John Noble, Jill Marie Jones, Matt Barr, Amandla Stenberg, Derek Mears, Louis Herthum, Erin Cahill, James Frain, Nestor Serrano, Charles Malik Whitfield, Neil Jackson, Carsten Norgaard, Matt Medrano, Craig Parker, Phillip DeVona, Matthew Lintz, Claire Bronson, Lars Gerhard, Kathleen York, Carrie Anne Hunt, Alex Livinalli, Jim McKeny, Erica Page, Rochelle Aycoth, Lyndie Greenwood, India Scandrick, Jahnee Wallace, Marti Matulis, Monique Ganderton, Miles Doleac, Surely Alvelo, Katrina Despain, Lance Tafelski, Darla Delgado, Dikran Tulaine, Roxy Olin, Jackson Beals, Daniel Thomas May, Brennan Brown, John Colton, Jayson Warner Smith, Jason Vail, Mark Jeffrey Miller, Deborah Ayorinde, Neko Parham, Diana Lenska, Garrett Kruithof, Craig Stark, Michelle Trachtenberg, Caroline Ford, Eric Mainade, Ashley LeConte Campbell, Deja Dee, Jeremy Palko, Jon Kohler, Brittany Wilkerson, Cody Lowe, Michael Roark, Michael O'Keefe, Charlene Amoia, Jeremy Davies, Judd Lormand, Tyler Chase
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venalce
  ****

  Zpočátku jsem byla skeptická k americkému pojetí apokalypsy, ale časem jsem propadla kouzlu tohoto seriálu. Chválím netradiční záběry kamery a hlavně Toma Misona, který je jako Ichabod neskutečný sympaťák a už jen on samotný se svým skvostným akcentem je dobrým důvodem, proč se na Sleepy Hollow dívat. Doufejme, že se časem nestane jediným důvodem.(24.9.2013)

 • Hwaelos
  *

  Logiku to má asi jako tupá sekera. Děj je zkratkovitej, jednotlivý epizody jsou provázané dost náhodně - jednu chvíli se řeší mrtvá čarodějnice, v další se cituje Kniha Zjevení a čtyři jezdci apokalypsy (kdybych dostal litr pokaždé, když to někdo vytáhne na plátno...) a v dalším díle hula hop a je tu Moloch a Miltonův ztracenej ráj. Pokud chcete najít místnost, kde taktizoval George Washington a je uskladněných pár kilo dynamitu, není problém, stačí otevřít okno v policejním skladu. Hledáte prastarej kodex, ztracenej dvě stě let? Koukněte do hlavní lodi kostela, kde je špatně zacementovaná schránka ve zdi, které si nikdo (!) za tu dobu nevšiml. Tohle je prostě třetí seriálová liga někde mezi Hvězdnou bránou a 902 10. Kouknete na to během umývání nádobí a budete spokojení. Ústřední dvojice je docela sympatická. Děvče moc hrát neumí, ale zase se na ni pěkně kouká. Zato britský akcent Toma Misona bude fanynky Sherlocka uvádět do deliria.(13.12.2013)

 • Mrkvič
  **

  První díl byl hodně slušný. Tajemný, zajímavý, dobře natočený. Potom jsem vnímal ještě další dva díly, kde už se mi sem tam něco nezdálo. Díly 4 a 5 jsem už prospal, protože mě většinou hned v začátku něčím hodně otrávil. Ta kouzelná naivita některých postav z prvních dílů se vytratila a místo ní to začalo být často velmi hloupé. Navíc problém spousty současných seriálů. musí být hodně dílů, tak začneme něčím suprovým a dalších XX dílů zaplácneme nějakou vatou, aby se jen občas zmínila ta úvodní myšlenka. Škoda. mohla to být super miniserie.(20.1.2015)

 • Fanucci
  ***

  70%(11.11.2014)

 • GeusX

  První díl byl zajímavý, tak si nenechám ujít ani další díly. Jen jsem zvědav, co tam budou pořád řešit. Prozatím aspirant na čtyři hvězdy. Hodnocení udělím nejdříve po čtyřech, pěti, viděných dílech...(4.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace