Ladíme 2

• USA Pitch Perfect 2 (více)
Komedie / Hudební
USA, 2015, 115 min

Režie:

Elizabeth Banks

Scénář:

Kay Cannon

Kamera:

Jim Denault

Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Rebel Wilson, Brittany Snow, Alexis Knapp, Ester Dean, Hana Mae Lee, Skylar Astin, Adam Devine, Shelley Regner, Katey Sagal (více)

Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám. Jenže stačí drobná technická komplikace, v níž figuruje zpěvačka s příznačnou přezdívkou Tlustá Amy, bezmocně visící na lanech před Barrackovými zraky částečně tak, jak ji Bůh stvořil. Z Barden Bellas, dosavadních miláčků země, je najednou ten nejvděčnější terč. (CinemArt)

Gaia.M

Tento druh filmů prostě není pro každého, co si budeme povídat. Většina chlapů se na koukání na tento film asi zvysoka vyse**. Mně se líbila jednička a líbila se mi i dvojka. Anna prostě umí zpívat, baví mě se na ni koukat. A Rebel je prostě osobnost :D Je to film, u kterého nemusíte přemýšlet. Prostě jen sedíte, díváte se, usmíváte se a posloucháte. Není přesně tohle ale občas tolik potřeba? Vypnout? ()

BOURQUE

Je jasné, že E. Banks to natočila na základe skvelých čísel, ktorý Hollywood dostal z kín. Je však stále otázne, že či v tom v takej forme pokračovať. Všetko je viac-menej rovnaké, zmení sa len základ príbehu. Záverečný song a choreografia opäť bezchybná a dobre sa na to pozerá. Som celkom skeptický z pohľadu tretieho diela. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Pat_rick_fan

"Čo je toto za belošskú sračku"?, zaznie počas filmu z úst jednej Bardenskej Belly, a ak si odmyslím "belošskú", tak to zaznie z úst každého druhého diváka prepínajúceho kanály. Áno, sériu Pitch Perfect možno s kľudom zaradiť do kategórie Guilty Pleasure, vedia to tvorcovia aj herci. Fenomén A Capella súborov bol už dobre predstavený v prvom, solídnom dieli, ktorého úspech si vypýtal pokračovanie. A to je v mojich očiach prekvapivo o dosť zábavnejšia, uvoľnenejšia, ale aj sentimentálnejšia jazda. Pod taktovkou Elizabeth Banks je to nefalšovane dievčenské a pojašené, zároveň to však dokáže vierohodne a vkusne pripomenúť tú špecifickú, sladkú naivitu a kamarátstva, unikátne len pre vysokoškolské časy, takže aj tie trápnejšie scény ste ochotní zhltnúť aj s navijákom. Tretí diel vznikať ale nemal. ()

bararich8

Ani náhodou lepší než jednička. Tam si některé scény pamatuji dodnes a celkově dokázalo zaujmout, bylo to hloupé, ale zábavné. Zde se k tomu blíží pouze finálová část, jinak je to nudná šeď, některé vtipy a narážky jsou povedené, ale zbytek je mimo a spíše trapný, hudební kousky mě také příliš neuchvátily. Čekal jsem mnohem více, takže bohužel jen lepší 2*. ()

darkreider

Ak sa niektorým filmom podarilo prekonať prekliatie pokračovania, PP2 si to vyžralo aj za ne. Neskutočne nepodarené pokračovanie, kde žiadna z vedľajších dejových línií nefunguje. Humor sa podarí tak 1 zo 100 a okrem DSM tu je všetko tragické. Celú epicky dlhú stopáž som čakal, kým sa zase objaví DSM a skončí to utrpenie, ktoré zrovna prebieha. Potešili PTX a fakt, že sa im podarilo dotiahnuť všetky herečky z jednotky a niečo naviac. ()

glumka

Dvojka takové nudné pokračování jedničky. Songy výběr ne moc dobrý, Němci nesympatičtí jako vždy a táhlo se to táhlo. Původní plán byly 2*, ale za závěrečnou píseň s ostatníma Bellas dávám 3*. ()

Critic

Celkem vtipná komedie s prostinkým dějem, která si ale sama nad sebou udržuje zdravý nadhled. Jelikož si každý den zpívám nejen ve sprše, já se docela dobře bavil :) ()

Gixian

Nevím, jestli si jedničku jen málo pamatuju, ale fakt nemám pocit, že byla až takhle moc dementní. Nebýt tam tolik sexuálních narážek, řeknu, soudě podle úrovně obsaženého humoru, že je to film pro desetileté děti. Ty hudební čísla se mi většinou líbily a holky (Kendrick, Snow, Knapp, Banks, Steinfeld) byly k sežrání, ale jinak to byl fakt boj vydržet a nevypnout to v půlce. ()

Torgal

Jednotku som nevidel, o nič podstatné som asi ale neprišiel. Dej tvoria nasilu pozliepané spevácke vystúpenia, ktoré príbeh nikam neposúvajú. Náznak dramatického oblúka s rozkolom v skupine ani nestihne vyeskalovať a už je zažehnaný. Navyše je, pre mňa nepochopiteľne, ústrednou postavou odpudivá tlstá Rebel Wilson. Spevácke výstupy sú ale na úrovni, hlavne ten finálny. Na tri hviezdy to stále nevidím. 5-/10 ()

Withree

Co jsem čekal, to jsem dostal. Naprostá spokojenost. Parádní čísla, i když rip-off o dost delší než měl být, nové obsazení se povedlo (díky za Hailee!!), a tak dále a dále. Jen ať tvůrcům nedojdou nápady moc rychle, vzhledem k velice solidním tržbám nás třetí díl nemine. ()

Kritik.

Tak ako pri jednotke ide o predvídateľný dej. Atmosféra a štýl humoru ostávajú rovnaké. V podstate ide znovu o príjemnú oddychovku. Mal som však dojem, že Anna Kendrick nedostala vo filme dostatok priestoru, akoby už nebola hlavnou postavou ona. ()

ER

Snaha to udělat trochu,vlastně trošku,jinak,než jednička,zůstala jen snahou. A to místy hodně upocenou,takže jedničku si ještě někdy pustím,na dvojku zapomínám už teď. ()

Likan7

Ani zdaleka mi to nesedlo jako jednička. Ta sice není bů ví jaký dílo, dokázala ale zaujmout choreografií a písněmi. Dvojka to sice má taky, ale takový ten fresh air, ta pohoda už je pryč a místo toho se dostavila už jednou přežvýkaná nastavovaná kaše, která víc nudí než baví. ()

mira.l

Nebudeme si nic nalhávat, po stránce scénáře je to mizérie, ale popravdě řečeno, tohle bylo díky absenci zvratků a přítomnosti Hailee Steinfeld pro mě koukatelnější než jednička, a budu hodnotit především jako hudební film. Po hudební stránce - nevadilo. Takže nakonec o jednu * víc než za jedničku. ()

rublik05

Prakticky se jedná o kvalitativně stejný počin, jako první Ladíme!, opět svižná, dobře natočená teen komedie se sympatickým obsazením, hudba se stále nezlepšila, vše zůstalo při starém, žádné experimenty se nekonají a možná je to tak dobře. Tak snad nebude trojka zklamáním. 6/10. ()

Judy24

Pitch Perfect 2 se nebere vážně. A je to je ho naprosto největší přednost. Gail a John hází příšerné sarkastické a sexistické poznámky jeden na druhého, kterým jsem se smála, i když jsem nechtěla a totéž platilo i o hláškách Fat Amy. Pěvecká čísla jsou na můj vkus...až moc dobrá. Jsou tak překombinovaná, že jsem se v nich ztrácela a nebavilo mě, že slova v nich ztratila svůj smysl. Část s producentem, u kterého Beca pracovala byla zase šablonovitá až hrůza, ale všechno to převažuje na svoji stranu ten nadhled, který z celého filmu sálá. Elizabeth Banks točila oddychovou hudební blbost a nesnaží se tvářit, že točila film mířící k Oscarům za nejlepší snímek. Já už se bála, že tohle nikdo v Hollywoodu nedělá... ()

3mates33

Nebyť tej veľryby, dal by som tomu väčšie hodnotenie. Tá "tuči" tam bola až moc pretláčaná, aby si tučky mysleli, byť tučný je cool, alebo, ak si tučná môžeš byť cool, môžu ťa milovať, no hlavne to jej správanie bolo hrozné. Inak, obyčajný film pre ženy. Vôbec nechápem tie zárobky.... ()

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Universal překonal dvoumiliardový rekord

Universal překonal dvoumiliardový rekord

17.08.2015

Utržit na americké půdě 2 miliardy dolarů za rok se hollywoodskému studiu podaří jen výjimečně. Nejrychleji se na tuhle metu vyškrábali Warneři, kteří ji v roce 2009 zdolali 25. prosince, teď ale… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)