Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální DJ. Když přijde do nové školy, zjistí, že je plná divných, zlých, ale i hodných holek, které mají jednu věc společnou - zajímají se jen o to, jak dobře zní, když společně zpívají. Jako těžký introvert se nehodlá s nikým přátelit. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek, které spojuje sborové zpívání bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne "ne", ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit... (TV Nova)

Trailer

EvilPhoEniX

Zábavná popová blbina s pěknýma holkama. Překvapivě jsem se slušně bavil. Anna Kendrick je roztomilá a Rebel Wilson správně trhlá, že ty tlusťošky jsou v ženských komediích vždy nejvtipnější. Doporučit film někomu bych se asi bál, ale kdo má rád filmy ze Střední/Vysoké a sedí mu styl hudby, problém by mít neměl. 75% ()

Vxxx

Tak tohle já můžu :) Sympatičtí herci, skvělá hudba a jednoduchá zápletka. Dala bych normálně 3*, ale na začátku mi zahráli můj oblíbený song (I Would Walk 500 Miles), takže musím hodnocení o jeden level zvýšit :) 4* a ráda si to někdy zopakuji :) EDIT: Na co jsem myslela?! Tohle je pro mě určitě za 5*. Mám ten film moc ráda. Od napsání komentáře jsem ho viděla mockrát a po shlédnutí druhého dílu se jen utvrzuji v tom, jak je tento film skvělý. 5*! :) ()

Sinecod

Zklamání na plné čáře. Hlavní hrdinka je na začátku moc sympatická a skončí jako tuctová blbka. Rebel Wilson je trapná jako všude, mam pocit, že hraje ve filmech jen proto, aby tvůrci dali světu najevo: ,,Ne, tlustí lidé nám nevadí." Celý film provází akorát popíková hudba, hloupý řeči a pitomý lidi. Dvě hvězdy za Annu Kendrick, která se mi moc líbí a za občasné pěkné zpívání. Jistěže člověk ví jak to skončí, ale dát dohromady tlustou holku, rádoby rebelku, lesbu, tichou asiatku, organizace-milující bloncku, částečnou nymfomanku a pak jen pár nezajímavých charakterů, to je výsměch. Ne, to je amerika! ()

JohnCZ

Hudebně mi to sice nic moc neříká, těšil jsem se na to hlavně kvůli Anně Kendrick, ale tu hodinku a půl jsem si celkem užil díky sympatickému obsazení a hodně příjemnému humoru. Jen škoda, že je film příběhově až tak moc předvídatelný a v závěru trochu useklý. Vesměs jde o koncentrát všemožných hudebně/tanečně soutěžních filmů - tentokrát v prostředí vysoké školy. Nutno však podotknout, že koncentrát povedený a hlavně zábavný. ()

Wysch

Já teda na hudební filmy moc zaměřenej nejsem, obzvlášť na filmy zaměřený na pop-kulturní music. Přiznávám, že jsem si film sprostě stáhnul, a to hlavně díky skvělý Anně Kendrick, jenže kupodivu tenhle film není až tak o Anně Kendrick nebo o současný populární hudbě, jak by se jakože mohlo zdát. Pitch Perfect je hlavně - a to doslova - sladěním střihových sekvencí, který posouvají nejen "zpěv" a "hudbu", ale i "dialogy" na trochu jinou úroveň. Obsah neobsah, souhlas nesouhlas, Pitch Perfect je pro mě ztvárněním i zpracováním naprosto ojedinělou romanťárnou, kterou dolů v hodnocení posouvá nakonec opravdu jen ten scénář a plytká zápletka i rozuzlení. ()

• Ve scéně, kdy Jesse (Skylar Astin) a Beca (Anna Kendrick) sedí na trávě a baví se o filmech, projde za postavami několikrát v krátkém časovém úseku stejná blondýna se zeleným tričkem a džínovými šortkami. (Aknah)
  • Prvním testovacím publikem byl lakrosový tým čtrnáctiletých dívek, které trénovala asistentka režiséra Jasona Moora. Tvůrci si tak chtěli u mladého publika ověřit, zda všechny na ně cílené vtipy fungují. (Brousitch)

Související novinky

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)