• Marqta

"Kinda a GLEE movie." A možná i o trochu víc, než jen trochu...Bohužel musím konstatovat, že hudba je taky vážně to jediné co za něco stojí. Herci jsou fajn, ale taky nikdo nevyčnívá. Příběh je plný klišé- kam se jen člověk podívá a konec je,mno dalo by se říct "klasický". Rozhodně se na to dá podívat a člověk se ani nebude nudit. Na druhou stranu od toho určitě nečekejte něco zázračného- jak by se mohlo jevit i podle hodnocení tady (momentálně 67%). Což je podle mě těžce nadhodnocené, ale budiž- chápu, že pro takovýhle film může mít někdo slabost. U mě je hodnocení někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Takže i když dávám dvě vězte, že rozhodně nejsem daleko od toho dát tři.(24.12.2012)

celkově vlastně dost zábavná záležitost, ale někdy během druhé poloviny, kdy jsou ta pěvecká čísla už celkem ohraná, výplň mezi nimi za moc nestojí a vtipu je taky jako šafránu (to vlastně platí o celém snímku), se bohužel naplno projeví jakýsi typický syndrom tohoto typu filmů - trapné vtipkování, rádoby dojemné řeči, předvídatelné finále a tak dále, přičemž mi akorát není jasné, jestli to tvůrci neudělali všechno záměrně.. Anna Kendrick je každopádně k sežrání a většina těch pěveckých vystoupení je tak nějak vlezle chytlavá, takže nějaká nespokojenost není rozhodně namístě.. ačkoli je fakt, že když ve filmu krátce zazní Chelsea Dagger od The Fratellis, je to v té záplavě popových melodií moc příjemná změna.. celkově hodně sympatické 3 hvězdy ... P.S.: u těch hudebních scén jsem si mockrát vzpomněl na tuhle scénu z prvních Prciček :) P.P.S.: připojuji se k žádosti o unrated verzi scény ze sprch :)(11.12.2012)

Tak tohle bylo výborné. Takhle má vypadat pořádné guilty pleasure aneb vše, čím by si Glee přálo být. Skvělá režie, scénář a herci. Kupodivu jsem si u coverů popových písniček nechtěla vystřelit mozek z hlavy. Skoro vůbec to nebylo kýčovité. Hlavní romantická linie funguje na jedničku. No a navíc to vzdává hold Breakfast Clubu! Co víc si člověk může přát?(15.12.2012)

Hudební komedie Pitch Perfect sází na roztomilou Annu Kendrick a seriálovou hvězdičku Skylar Astina. Pitch Perfect se odehrává někde na pomezí Step Up série a seriálu Glee a přichází opět se školními kapelami, které proti sobě po celý rok soutěží. Filmové hudební béčko neoplývá žádným kvalitním vtipem a už vůbec ne zajímavým příběhem. Dostaneme tak klasické teen klišé, které si ve skutečnosti na nic nehraje a stává se tak naprosto jednoduchou hudební teen komedií, které toho nelze moc vyčíst. Jednou stačilo… (a tu tlusťošku už někdo přejeďte!!!) 60%(19.11.2015)

• MartinezZ

Bohužel. Nebýt fekálního, hloupého, nelogického a WTF asi humoru, mohla to být celkem zajímavá... jednohubka (jak tu již bylo řečeno), ne nepodobná např sérii Step Up, která taky nemá v podstatě příběh, ale ukazuje ve filmu alespoň tanec, na který se dá dívat. Tady se mohlo nejen dívat :) ale i poslouchat. Šlo to ale do kelu právě tím "humorem" a na hlavu postavenými pitomostmi (baryton zrzky). Škoda aneb návrh na nominaci na cenu "Zahozená šance roku". ~~~ 1,5*(10.12.2012)

• - Ve finálovém vystoupení zpívá Beca (Anna Kendrick) píseň „Don´t You (Forget About Me)“ od skupiny Simple Minds, která je ústřední soundtrackovou písní k filmu Snídaňový klub (1985), který ve filmu zmiňuje Jesse (Skylar Astin) jako film s nejlepším koncem. Proto má při Beckyně zpěvu tak udivený výraz. (funhouse)

• - Po snímku Náhradníci (2009) se jedná o druhý film, který produkčně zaštítila herečka Elizabeth Banks se svým manželem Maxem Handelmanem. (Brousitch)

• - Herečka Rebel Wilson, která ve filmu ztvárnila postavu „tlusťošky Amy", si zahrála také postavu „tlusťošky Becky“ ve filmu Holky na tahu (2012). V obou filmech pronesla stejnou odpověď na otázku: "Ty si říkáš tlusťoška Amy/Becky?" a to: „Ano, aby mi to krávy jako vy neříkaly za mými zády." (CrashONE)