Tak po vybíjené, krasobruslení, kolečkovém bruslení, curlingu, golfu, karate, skateboardech, bobování, běhání, šachu nebo tančení tu máme další "koníčkový" film. Proto v tom hledejte komedii pouze z pohledu hudebních nadšenců a nečekejte, že se budete za břicho popadat (byť třeba právě Vybíjená byla celkem zábava, ale to byla především parodie). Nejsilnější stránka filmu je díkybohu v jeho středobodu - v písních. Samé pecky, které jsem znal a pokud ne, tak už si je broukám. Nicméně. Nicméně dlouhou délku a Ace of Base odpustit nemůžu. Kvalitní 3 hvězdy, ale film už bych si pustil asi jen formou soundtracku. Ale jako Sestra v Akci pro moderní publikum bez křesťanských písní a bez zvláštního příběhu dobré.(8.3.2014)

Tak tohle je přesně můj šálek kávy na odpočinkový parádní večer. Hudební komedie. K tomu všemu tady je spousta výborných herců, samozřejmě že se sází na to, že to celé potáhne Anna Kendrick a Wilsonka. Ale je tu i řada dalších zajímavých a výborných herců. Jasně.. je to tak trochu blbost pro teenagery, ale když už se má člověk dívat na takové filmy, tak jedině ty vkusné a opravdu vtipné, které mají i jakýsi příběh. Hlavně je to z velké části o hudbě - a capella - abych byla přesná, a musím říct, že závěrečná píseň Bell a ta, kterou zpívaly v tom podchodu nebo co to bylo, tak byly rozhodně z celého filmu nejlepší. Prostě zbožňuju mash-upy...jakože opravdu zbožňuju (díky Glee, za to že jich máš tak hodně). Takže tenhle film vřele doporučuju jako oddechovku na - řekněme - sobotní večer.(19.12.2012)

Po delší době povedený hudební snímek, který pobaví a zaujme. Herci a herečky jsou vybráni opravdu dobře. Snad každý si najde svého oblíbence. Písničky aka jejich mixy byli taky skvělé. O vtip opravdu není nouze. Sice je konec předvídatelný, ale to se u filmů toho tipu dá očekávat. I tak příjemná podívaná.(14.12.2012)

Tenhle hudební snímek mě hrozně překvapil. Já nemám rád muzikály ani podobný bejkárny, ale film ve stylu a capella s příjemnejma hercema, vtipnými gagy a skvěle zvoleným hudebním repertoárem, tak to si dám panečku říct. Do hlavní role dali Annu, která je jednou z nejhezčích hereček. A celkově Ladíme! fakt zaváleli a Jason Moore určitě ještě neřekl poslední slovo. Na protest proti tomuhle hodnocení a po druhém shlédnutí zvyšuju na plný počet. Ty písničky jsou lepší než originály. 90%(2.6.2013)

Dámy a pánové, tohle byl LUXUS! Ke většině podobných hudebních filmů jsem značně skeptický, ovšem tenhle snímek mě naprosto překvapil a nadchnul. Perfektní scénář, naprosto dokonalá hudba, choreografie, perfektní Anna Kendrick a neskutečně sexy Brittany Snow! Jednoznačně 5 hvězdiček a těm co neviděli bych vzkázal, podívejte se na tento film! ;-)(14.1.2015)

• - Anna Kendrick raz strávila celé popoludnie trénovaním piesne “Cups (When I'm Gone)“ od Lulu and the Lampshade po tom, čo videla viral video na internete. Keď sa tvorcovia filmu dozvedeli, že to dokáže, požiadali ju, aby vystúpenie s pohárom urobila aj vo filme. (drtickaa)

• - Elizabeth Banks a John Michael Higgins natočili svoje scény behom jedného dňa. (Laslo)

• - Postava Gail bola pôvodne písaná pre Kristen Wiig, no tá ju kvôli nabitému diáru musela odmietnuť. Nakoniec ju vzala Elizabeth Banks, ktorá je aj producentkou filmu. (Sufferer)