poster

Gangster Ka: Afričan

 • slovenský

  Gangster KA 2: Afričan

 • anglický

  Gangster Ka: African

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ***

  O něco slabší než první díl, přesto slušný filmový počin. Rok 2015 patřil bratrům Hádkovým, ale Českého lva by si zasloužili i někteří další herci, Hynek Čermák a Predrag Beljac patří mezi ně. Líbil se mi i výkon Filipa Čapky.(9.4.2016)

 • Rakosnicek77
  *****

  Konečně českej film co má koule :-)(28.11.2015)

 • Sarkastic
  ***

  „Chcete vědět dopředu, co chystá magor?“ Druhý díl nabízí v podstatě to stejné jako jednička. Zase jsem byl hodně nadšený z vizuálu a vůbec technické stránky (zdejší přirovnávání filtrů k těm z Limonádového Joea je zcela mimo i při velké nadsázce). A znovu mě bavila ústřední dvojka v podání Bjelaca a Čermáka (ostatní herci zde byli opravdu jen do počtu). Těch příběhových peripetií mi ale ve výsledku přišlo o něco méně, a to i z pohledu celkové záživnosti. Co mně ovšem vadilo už v jedničce, to mi zde pilo krev po litrech. Ano, mám na mysli dialogy, které mi přišly místy hodně dementní, a poslouchat je bylo trošku utrpení (i když zase záleželo na tom, kdo je zrovna pronášel). Naopak mě pobavily létající „dárečky“, které mi přišly originální. Z konce pak mám mírně smíšené pocity (i když kdo ví, jaké pokračování realita napíše). S hodnocením pak jdu o půl hvězdy níž než minule a končím tak na celkovém lepším průměru. „Stojí ti to zato? Každej jinej by se na to vybodnul a ty deš hlavou proti zdi. Proč?“ – „Vyrostl sem na Foglarovi.“(13.7.2016)

 • Gilmour93
  ***

  Na světě je už strašně málo fandů Jaroslava Foglara.. Víceméně relaxační návštěva v šedé zóně politiky, byznysu a organizovaného zločinu, trocha umělecké licence a na rozdíl od zahraničních gangsterek udušení jakýchkoliv sympatií k hlavní postavě ihned v zárodku. Od prvního dílu se to odlišuje jen exotičností prostředí, možná i proto pak africké dobrodružství podnikavého ducha v nezdravém těle působí na někoho tak světově. Tetsuo tvrdí, že jediným přesahem Pachlova dvojfilmu je konstatování, že podobní lidé žijí mezi námi a mají moc. Už to mi stačí k zblití..(20.10.2016)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $549,000▐ strašne nezáživné a s tým amatérskym prednesom fakt hrôza /25%/(8.4.2016)

 • - Spoiler: Když stojí Káčko (Hynek Čermák) s kumpány nad hrobem německého obchodníka v buši v JAR a míří pistolí na Dagana (Predrag Bjelac), je v odraze jeho slunečních brýlí zřetelně vidět odraz mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

 • - Děj se odehrává na Seychelách, kde se jezdí po silnicích vlevo. Ve filmu vidíme pravý opak. Ve skutečnosti se točilo na Kanárských ostrovech. (db78)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace