poster

Gangster Ka: Afričan

 • slovenský

  Gangster Ka 2: Afričan

 • anglický

  Gangster Ka: African

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hennes
  ****

  Pokračování se nese přesně v duchu prvního dílu a v podstatě by se mohlo jednat o jeden dlouhý film. Jak tady už mnozí napsali, i u nás se dá natočit film srovantelný s přední evropskou filmařinou a nemusí to stát nesmyslné hory peněz. Dobré herecké výkony a hudba přidávají filmu na kvalitě.(16.5.2016)

 • berny2468
  *****

  No, češi umí. Během posledních tří měsíců to je již třetí český film, kterému udělují pět hvězdiček. Tenhle film je daleko lepší než třeba nedávno v kinech promitany Black mass. Skvělé herecké vykony ať už od Čermáka nebo Bjelaca. Skvělá kamera a ještě lepší hudba. Je to vtipné, poučné a chvílemi i akční = prostě dokonalá Gangsterka. 85%.(28.12.2015)

 • Langy10
  ***

  60% (3+)(31.3.2016)

 • Midori_Mike
  ****

  Stejné hodnocení jako u prvního dílu - sám o sobě je film na velice dobré úrovni (za ty prachy... paráda), ale teprve ve spojení se znalosté skutečného příběhu a událostí kolem R. Krejčíře dostává snímek ten správný rozměr. Věřím, že většina hlavních událostí se opět shoduje s realitou.(6.9.2016)

 • Big Bear
  ***

  ,,Dvojka Krejčíře'' se zcela evidentně povedla lépe a já doposud přemýšlím čím to. Možná v tom hrály roli převážně exotické lokace a možná i fakt, že v jedničce se hodně času spotřebovávalo na seznamování s mafiány a jejich rodinnými příslušníky zatímco ve dvojce je už všechny známe a tak se film mohl plně soustředit na akci a mafiánské praktiky. Kdo trochu sleduje zprávy, něco o Krejčířových kouscích slyšel a tak mi dvojka zlehka oživovala v paměti všechny ty kauzy o nichž člověk slyšel nebo četl. A i to je možná jistou devizou druhého dílu nebo lépe řečeno volného pokračování. Ve filmu veškerou pozornost na sebe opět strhává Hynek Čermák, který se touto rolí myslím dost na dlouho u diváků zaškatulkoval jako herec drsňáků a těžko už bude v nějaké pohádce hrát prince :-). Další kdo stojí za pozornost je určitě Predrag Bjelac, který hraje mafoše tak skvěle, že bych mu tu univerzitu dramatických umění v Bělehradě možná ani nevěřil :-). Z koho jsem kvetl byl vrchní vyšetřovatel Čapka. Tohoto hocha moc nemusím a neseděl mi ani zde. Ale moje chyba, bezpochyby. Ačkoliv to bylo lepší nebo koukatelnější, zůstávám u tří hvězd. Dávám tedy zavařit tři mega éček do podvozku auťáku. * * *(1.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace