poster

Gangster Ka: Afričan

 • slovenský

  Gangster KA 2: Afričan

 • anglický

  Gangster Ka: African

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gwaihir
  ****

  Zpracování zámořské Káčkovy anabáze má stále dvě tváře, které jsou si však tentokrát vzájemně bližší a provázanější, díky čemuž působí celý snímek ucelenějším dojmem. Komentáře nadále srší černým humorem, který ale v tomto případě sedí k ději o něco lépe než v prvním filmu, takže mě opustil i můj trochu rozporuplný pocit a dobře jsem se bavil. Přesto z toho příběhu občas notně zamrazí, a to i díky vynikajícím výkonům Hynka Čermáka a Predraga Bjelace, a znovu také skvělé hudbě Tadeáše Věrčáka. 85 %(13.12.2015)

 • kratajirka
  ****

  Exotičtější podání jedničky. Neméně skvělé. :)(14.4.2016)

 • TheDon
  ***

  V prvním díle sem chválil Predraga, jak to pěkně neseriálově zahrál. V Afrikánovi musím pochválit i Hynka, protože to bylo konečně trochu uvěřitelný. Jenže, to nic nemění na tom, že to za moc nestálo. Nechci to nijak rozpitvávat, ale klidně bych to natáhl třeba o dvacet minut, protože v rámci uvěřitelnosti se mohl trochu rozvést Krejčířův rozlet v Joburgu. Zastavárna a bum bum kriminál v deseti minutách? Tak takhle ne kurva. Upocená troječka. 50% P.s.: Do bordelu v Joburgu bych asi nevlezl, to neměl strach z těch ajdsů ?(2.4.2016)

 • Johny_fork
  ****

  Druhý díl je stejně povedený jako první. Takovou kvalitu ve všech technických ohledech bych moc rád vídal v českých filmech častěji.(3.5.2016)

 • xxmartinxx
  **

  V tom filmu, chraň bůh, není nic vyloženě "špatně" (až na směšné modro/oranžové barevné filtry na úrovni Limonádového Joeho), jen je neskutečně nudný, repetetivní, s nulovým vývojem postav... Jde o selhání se ctí, ale nevím, proč nějaký film vyzdvihovat jen proto, že není nesnesitelný.(25.11.2015)

 • - Děj se odehrává na Seychelách, kde se jezdí po silnicích vlevo. Ve filmu vidíme pravý opak. Ve skutečnosti se točilo na Kanárských ostrovech. (db78)

 • - Spoiler: Když stojí Káčko (Hynek Čermák) s kumpány nad hrobem německého obchodníka v buši v JAR a míří pistolí na Dagana (Predrag Bjelac), je v odraze jeho slunečních brýlí zřetelně vidět odraz mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace