poster

Gangster Ka: Afričan

 • slovenský

  Gangster KA 2: Afričan

 • anglický

  Gangster Ka: African

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movieband
  ****

  O něco slabší, než prví Gangster, ale stále kvalitní. 75%(5.4.2016)

 • Johny_fork
  ****

  Druhý díl je stejně povedený jako první. Takovou kvalitu ve všech technických ohledech bych moc rád vídal v českých filmech častěji.(3.5.2016)

 • Dzeyna
  ***

  Pro mě celkem zklamání. Jednička byla unikát, ale tohle byl takový slabý odvar. Na to, že je to tak krátké to má docela dost nudných pasáží a hlavně nedomyšlených a primitivních pasáží. Nevím, co víc dodat.(30.11.2015)

 • Chrustyn
  ***

  První díl mi nějak utekl, ale pokud bude mít podobné kvality jako tento, rád se na něj podívám. Nic extra, ale v rámci české produkce jasný nadprůměr, který si sice bere skutečné pozadí příběhu a osudy postav po svém, ale docela baví. Spíše než film podle skutečných událostí, to chce brát pouze jako zábavnou gangsterku.(28.9.2016)

 • MikeCool
  *****

  Jedna z opravdu mála filmových ukázek, že český film ještě neumřel a že i Češi dokáží natočit pravou gangsterku, která lahodí jak očím, tak i uším díky Tadeáši Věrčákovi a jeho hudebnímu podkladu. Scénář a režie si zde jede stejnou cestou jako u prvního dílu, akorát v jiném prostředí a s novými ukázky mafiánských rafinérií. Místy jsem na plátno koukal skoro oněmělým úžasem, jak dokáže jeden vyčůraný a vychytralý člověk podmanit prakticky celý stát. Nezapomenout též nesmíme na bravurní výkon Hynka Čermáka, který svou padoušskou roli zahrál na výbornou. Pokud se v blízké době nenatočí nějaký film o naší "utlačované menšině", tak by Hynek Čermák mohl pomýšlet i na nějaké ty české filmové sošky. ___ (Kino Lucerna, Praha)(17.11.2015)

 • - Spoiler: Když stojí Káčko (Hynek Čermák) s kumpány nad hrobem německého obchodníka v buši v JAR a míří pistolí na Dagana (Predrag Bjelac), je v odraze jeho slunečních brýlí zřetelně vidět odraz mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

 • - Děj se odehrává na Seychelách, kde se jezdí po silnicích vlevo. Ve filmu vidíme pravý opak. Ve skutečnosti se točilo na Kanárských ostrovech. (db78)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace