Gangster Ka: Afričan

Gangster Ka 2: Afričan

Gangster Ka: African

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Vytříbenost zůstává, hlavní hrdina dochází svému konci, protože už nic než temnou stranu neuznává, tady je ten přesah, ale protože film se nepřiklání na žádnou stranu, není možná tak patrný. Druhá část by chtěla zkrátit, další a další Kraviecovy podvody podle podobného mustru už unavují. Co mě ve snímku nejvíce fascinovalo, byla dokonale padnoucí, stylová hudba Tadeáše Věrčáka. Radost poslouchat - světová úroveň. 70%.(2.5.2016)

Podle mě ne tak skvělé jako jeho předchůdce, ale na poli českých filmů si vede velice dobře. Ani práce s efekty není vyjímkou. Příběh a jeho zpracování je opět špičkové propracované a herci se do své role opět vžili. ( 14.4.16/MAC )(14.4.2016)

Exotičtější podání jedničky. Neméně skvělé. :)(14.4.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $549,000▐ strašne nezáživné a s tým amatérskym prednesom fakt hrôza /25%/(8.4.2016)

O fous lepší než první část, ale pořád je to spíš zklamání, Mrázek má o dost lepší film.(17.1.2016)