poster

Gangster Ka: Afričan

 • slovenský

  Gangster Ka 2: Afričan

 • anglický

  Gangster Ka: African

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ****

  První díl mě přece jenom bavil o něco víc, tudíž dávám 4*. Hynek Čermák se v roli Kraviece vyžívá a i ostatní herci jsou ve svých rolích přesvědčiví a dobří. Potěšení by u diváků měl vyvolat fakt, že jak první, tak i druhý díl je počinem, za který by se nemusely stydět ani zahraniční produkce, jejichž snímky tak hltáme.(5.5.2016)

 • xxmartinxx
  **

  V tom filmu, chraň bůh, není nic vyloženě "špatně" (až na směšné modro/oranžové barevné filtry na úrovni Limonádového Joeho), jen je neskutečně nudný, repetetivní, s nulovým vývojem postav... Jde o selhání se ctí, ale nevím, proč nějaký film vyzdvihovat jen proto, že není nesnesitelný.(25.11.2015)

 • PSJR
  ****

  O stupeň lepší než první část. Film působí ještě víc profesionálněji a atraktivněji, exotické destinace tomu přidávají. Možná se tvůrci mohli více držet skutečných událostí (hlavně na konci), ale to jen drobná výtka.(21.5.2016)

 • zette
  ****

  Dvojka si drzi vysoky standard jako prvni dil. Scenar mozna neni tolik zajimavy, zase ho ale nahrazuje exoticke prostredi. Herecke vykony a rezie na stejne dobre urovni. Zaver byl otevreny, jako by tvurci snad chteli natocit jeste jedno pokracovani, coz uz si myslim, ze by nebylo stastne.(30.11.2015)

 • Johny_fork
  ****

  Druhý díl je stejně povedený jako první. Takovou kvalitu ve všech technických ohledech bych moc rád vídal v českých filmech častěji.(3.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace