Osem náhodne vybraných nešťastníkov sa ocitá vo vnútri zvláštneho objektu zostaveného z miestností v tvare veľkých kociek. Nevedia ako sa dostať von a sú masakrovaní fyzikálnymi silami nadpozemských dimenzií. Panika prerastá v zúfalstvo, zúfalstvo v šialenstvo. (POMO)

Lorge

Vzali schéma z jedničky, zlého policajta vyměnili za zlého detektiva. Pasti vyměnili za jiné dimenze. Pár vychytávek (smrt v obětí krásky v červeném). Nic z toho ale nemohlo zabránit úbytku (rozuměj ztrátě) atmosféry a napětí. Ale líbil se mi poslední výstřel :) ()

merlinovic

Nápad s prolínáním dimenzí byl celkem fajn, horší už zpracování a efekty. Charktery postav jak přes kopírák z prvního dílu a konec tomu taky rozhodně nepřidal. ()

Indy21

Ze začátku jsem měl pocit dobře natočeného filmu, ale nějáké době se z toho vyklubal nesmysl. Za pokus dvě hvězdy. ()

dannyd14

Jeden bod musím pripísať za jednu ľakačku, inak je ten film chabý, chaotický a chúlostivý. Záver čerešničková kôstka na torte. ()

Daginka

Tenhle film má s původním filmem společný pouze název a to, že se parta zajímavých pošuků motá v netradičním bludišti. Autoři zjevně chtěli jít s dobou, tak tam narvali spoustu ''kůl'' efektů, plus nějaký ty posuny v čase a alternativní reality. A taky to, že zmínění nešťastníci mají společného více než si myslí. Film určitě hodnotím velice kladně a mně osobně se líbil moc, přestože to určitě není pokračování jedničky, ani to s ní moc společnýho nemá. Líbí se mi rozuzlení slepé dívky, za to dávám hvězdu navíc. 80% ()

Pai-Mei

Jednotka, doplnená o časové posuny a lietajúce sekáčiky na mäso. Mne sa to páčilo a dávam tak ako jednotke 4 hviezdy. ()

Pitryx

Největší KO nina ze všech KO stek. Neustálé žvatlání, statický děj bez jakéhokoli oživení. Snad jen jedna či dvě zajímavé scény, ale to jen proto aby divák neprchl z kina, či nerozkopal DVD přehrávač. Pár efektů (pro pořádek) se zde sice objeví, ale jejich úroveň je vepsí. Chvílemi jsem měl pocit, že se herci při natáčení silně nudili. A tak před nejhlubším podprůměrem zachránil film snad jen trošku dějově zajímavý a překvapivý závěr. ()

Jaromír

Ještě více ztřeštěnější, temnější a záhadné, než první díl. Tento díl se mi nelíbil, jsem se v něm úplně ztratil. ()

Havala

Nová invence dodá šmrnc starému tématu, myslím že jsme se dostali tak na hranu, takže už další díly stop prosím! ()

curfew77

Zbytečnost, kterou na rozdíl od první KOSTKY pustíte z hlavy čtyřicet vteřin po vypnutí přehrávače (do kina na to doufejme nikdy nikdo soudný nešel). 30 %. ()

RafaKrakal odpad!

Oproti povedené jedničce razantní pokles kvality. Od otřesného hereckého obsazení a s tím souvisejícími hereckými výkony, po příběh a závěrečnou pointu je vše neuvěřitelně nudné a debilní a víc než 10% si tento film rozhodně nezaslouží ()

PlysovyMacko

Nemám rada keď film nastoli otázky a nevie na ne uspokojivo odpovedat. Film drží v napätí, takže baví. Ako môže byť najnebezpečnejší hacker na svete slepý? Prečo tam je zase magor, ktorý začne všetkých vraždiť? ()

Grellenort

Fuj, hanba! Film který selhává téměř po všech stránkách. Nepochopitelná, přeplácaná, absolutně neděsivá kopie prvního dílu bez jakékoliv invence. Momenty které v jedničce vyvolávaly mrazení v zádech jsou tady vyloženě k smíchu, stejně jako pokusy o hláškování (v tom špatném slova smyslu). A co měl proboha znamenat ten konec? Kdybych neviděl původní Kostku, zřejmě by mé hodnocení nebylo tak ostré, ale jsou filmy, ke kterým se dobré pokračování natočit prostě NEDÁ. Kostka je jeden z nich. ()

weasel.p odpad!

Je to nejspíš klasická dvojka, čím více se tvůrci snaží překonat první díl, tím hůř to dopadne. Chtěl sem tomu dát tu jednu aspoň pro tu snahu něčeho nového (časové smyčky) , na druhou stranu se takhle nudný a zbytečný film jen tak nevidí. ()

m.xFuck

Všechny tři KOSTKY ohodnotím zde a pak to jen nakopíruju. KOSTKA(1) 5hvězdiček zcela oprávněně. Atmosféra kterou bych nenakrájel ani motorovou pilou a nicneříkající konec je dobrá kombinace. Akorát za ten konec bych dal v prvotním návalu rozčarování o tři hvězdy míň :) tak moc jsem chtěl kdo a proč. KOSTKA 2 HYPERKRYCHLE nebo TESERAKT Tohle pokračování je jak tak bývá nedobrým zvykem trošku slabší, ale stejně podle mě může hrdě stát vedle jedničky. Zatímco jednička byla stroj tohle je fyzikální jev. A tvůrci ztvárnili čtyřrozměrnou krychli tak jak měli. Dávám za 4 (plný souhlas s uživatelem "MIMIC") KOSTKA 0 Aha tak takhle to tedy bylo... Tohle sem si řekl, když film skončil. Podle mě slušný závěr (nebo snad začátek) trilogie dávám též za 4, byl jsem spokojen. ()