Osem náhodne vybraných nešťastníkov sa ocitá vo vnútri zvláštneho objektu zostaveného z miestností v tvare veľkých kociek. Nevedia ako sa dostať von a sú masakrovaní fyzikálnymi silami nadpozemských dimenzií. Panika prerastá v zúfalstvo, zúfalstvo v šialenstvo. (POMO)

bax

Vykrádať samého seba (respektíve svojho predchodcu) sa nikdy moc nevypláca. Film bol síce napínavý, ale niečo mu stále chýbalo. Niečo nové. No a koniec zabil všetko. Bohužiaľ. ()

M@xo

podlma mna si toto zasluzi take hodnotenie...pribeh ma dost zaujal, sice nenadvezoval presne nato-načo by mal, ale mrazenie na chrbte tam občas bolo...nema to na predošle diely ale budiš....:) ()

Neme5iZ

jen poznámka: nerozumím tady té záplavě jeden či dvou hvězdiček plus občasné výkřiky odpad... je to sice recyklace původního námětu, ale není film obecně také o tom? teorie relativity byla sepsaná před nějakými sto lety, principy kvantové teorie pár let na to.. jistě, film to asi není dokonalý, ale zábava to byla přinejmenším stejně dobrá jako první díl a ty zdejší hlášky o odpadu spíše svědčí prostoduchosti a přízemním rozhledu majitelů těchto výroků.. tak a ted si hoďte kamenem vy všichni potrefení :o) ()

mistrpropr

dobře vizuelně to vypadá o něco líp než jednička. ale ten konec! a tady už vázlo i to vysvětlování kostky jak funguje. no prostě radši ruce pryč ()

nocnimura

nechápu ten pocit děsu; prostě standardní krize sequelu, kterou však konec vykoupil a zminimalzoval na ztrátu jediné hvězdy z hodnocení ()

vilimen odpad!

Velky pruser, dokoukal jsem to jen proto, ze to zajimalo pritelkyni, jinak to vazne byla nuda od zacatku do konce... ()

Dexies

Náznak příběhu tu je, ale oproti jedničce je to "mírná" vykrádačka ... děj se trochu opakuje, jiní herci, jiné tempo ... průměrné pokračování, které neurazí, ale ani nepotěší ... ()

Sadova302b50

Psychologie postav, vlajková loď první Kostky, je tu značně odfláknutá, zato je film dost přeplácaný vším, co tvůrcům přišlo pod ruku. Pobavilo několik motivů (např. kolekce hodinek), lepší vizuál snímku, ale jinak spíše průměr. 58% ()

padina

Nevím, čím byla inspirovaná první Kostka, ale dvojka, pokud se hodně nemýlím, staví na motivu krátké povídky I. Asimova "Domeček jako klícka". Jednička mě zklamala, protože jsem předpokládala právě tuhle spojitost už tam, takže dvojka mi vše bohatě vynahradila. Řezničina mi nechyběla, a čtvrté/páté/xté rozměry, časové deformace, paralelní alternativní reality i konspirační teorie prostě miluju. Spokojenost. Jedna hvězda dolů za hladového Simona a nezbytný šestík. ()

cobr4in

Vskutku konzistetný film - tragický scenár, tragickí herci, tragická hudba a tragické efekty. Logika žiadna, napätie žiadne, nápaditosť... No, povedzme, že nejakú to predsa len malo, i keď veľmi nedotiahnutú. Ak vám jednotka chutila, dvojka vám chuť pokazí. ()

LiSaiFun

Popravdě řečeno, není rozumné to srovnávat s prvním filmem. První Kostka je poněkud béčkový horor, který měl nějakou atmosféru, za ta léta ovšem už vyčpělou. Tahle dvojka snad ani není film, je to taková inscenace, pěkně prosvětlená, asi jako seriál Přátelé, jinak hříčka na úrovni Červeného trpaslíka, kterou nelze brát vážně, když to berete jako parodii, uleví se vám, fakt. ()

andy60

Stejná nuda jako předchozí díl. Spousta keců o ničem, prkenní herci, kterým i přes maximální snahu nelze fandit. Trochu váhám, jestli si mám vůbec pouštět třetí díl. ()

bobo7171 odpad!

uplne sa stotoznujem s recenziou uzivatela "novoten" . prvych cca 5 minut sa este dalo ale potom to uz bolo trapenie na gauci v obyvaku ktore bolo prerusovane sustavnym chodenim do kuchyne, WC, na cigu... ajked to bolo pre mna nepozeratelne, povedal som si ze to nejako dobavim, nech mozem dat zasluzenu recenziu... 0% ()

hypnos11

Netuším, s jakými očekáváními jdou diváci do sledování druhého dílu něčeho, kde přijít s něčím novým by se rovnalo takovému zázrkau, jakým je narození dítěte matce, která je zároveň panna a prostitutka. Stěžovat si na to, že to je pouhá kopie jedničky, tedy mohou jedině ti největší naivové. Nemyslím si ani, že by tohle dílo byl takový průser. Je pravda, že šablonovitost děje tu je vůči jedničce hodně zřetelná, spíše mi ale vadila šablonovitost postav - zase tu je jeden jasný prostý blázen, který je zároveň génius, jeden macho chlap, který je vlastně taky blázen, jedna duchapřítomná ženská, jeden tak trouchu trouba, jedna mladá holka, která potřebuje chůvu.. Nebýt toho divného a nemnoho povedeného závěru, byly by to jasné 3*. Takhle jsem trochu přemítal, zda nejít na 2*, ale většinu času jsem se u toho bavil, navíc to vypadá o chlup lépe, než jednička, takže tak. Herci sice žádná sláva, ale zase ani žádná hrůza. A ta dějová variace na jedničku byla po většinu filmu zajímavá, i když trochu trhlá. Na konci té trhlosti tedy bylo trochu více.. ()

mapollam

Je to pokus. Za málo peňazí veľa muziky. Čosi "kvantovo-konšpiračne", pár pozoruhodných momentov. Ako divadelná hra na malom javisku by to bolo celkom fajn. ()