Osem náhodne vybraných nešťastníkov sa ocitá vo vnútri zvláštneho objektu zostaveného z miestností v tvare veľkých kociek. Nevedia ako sa dostať von a sú masakrovaní fyzikálnymi silami nadpozemských dimenzií. Panika prerastá v zúfalstvo, zúfalstvo v šialenstvo. (POMO)

samuelsson

Kocka 2 by mohol byť úžasným filmom, keby nezopakoval to, čo sme videli už v jednotke, rozšírené „len“ o jednu dimenziu. Nehovorím, že film nie je pútavý, určite pútavý je, ale neprinesie nič nové. Taktiež je pre mňa nepochopiteľná psychológia niektorých postáv (detektív s nožíkom); prečo sa správa drsne? Vyzerá to akoby tam režisér chcel ukázať čo najviac akcie cez tohto „týpka“. Problém je, že už od začiatku to vyznieva trápne. Zvyšné herecké výkony sú takisto slabé. Kocka 2 je pre mňa jedným obrovským sklamaním... ()

Prubner

Příběh je podobný jako v jedničce, ale tvůrci tentokrát do Kostky zakomponovali nadpřirozené jevy. Lépe řečeno nacpali tam, co je napadlo, a čerta starého je zajímalo, jestli to má nějakou logiku nebo nějaký účel. Film vycucaný z prstu a bez logiky. ()

LordArthas

Pro mě hodně velké zklamání...celkem jsem se těšil až to uvidím, jenže mé nadšení opadlo, když jsem to dokoukal. Pasti...mnooo...tomu se nedá říkat pasti co sem viděl, ano spousta efektů, ale ty to doopravdy nezáchraní...v jedničce člověk nevěděl, kde je pořádně past, ale tady to bylo teda něco...ze začátku všichni procházejí jako kdyby byli na výletě a konečně se začně něco dít až v pozdější fázi filmu, musel jsem to dokoukávat na 2x, jelikož jsem si to pouštěl doma s tátou a ten mi to za těch 30 min. vypl stím, že to je šílená nuda. Takže dvě hvězdy asi fakt za těch posledních asi 30 min...Schválně jaká bude Kostka 0... ()

irelevant25

S jednotkou sa to takmer nedá ani porovnať. Sem tam sa trošku zasmiať dá, miestami zaujímavé, no tie efekty moc nekonkrétne, nereálne aj ked to vo väčšine filmov je tomu tiež tak. Film sa mal dotýkať reality z toho dôvodu že teoreticky by to možné bolo, no v tomto diely by to bolo možné tak o pár desaťročí ale stále by to bolo možné.Bohužiaľ tými efektami to naznačovalo že už je to PC a tá pointa - hrozné. Plánoval som s prižmúreným okom 5 hviezdičiek ale tým koncom to kleslo na ledva 2... ()

maldoror16 odpad!

Nudné a nulové po všech stránkách, příšerní herci i postavy a naprosto odpudivé triky. Prostě děs a hrůza. Nesmyslný a zbytečný film. ()

elanista1

Tak a mame ho. Vitaz v kategorii Najhorsi filmovy kasting vyhrava... Neviem, mali ste uz niekedy taky neprijemne hnusny pocit na zvracanie ked nejaky clovek otvoril usta? Ja som to prave zazil, este ma nikto nikdy nikde nevytacal viac ako ten buzerant so zenskym hlasom. A ta neskutocne otravna babizna? Ukecany idiot, paranoidna japonka, skareda slapka, trapny frajer so svalnatymi recami. Juj ako mi bolo dobre, ked som ich videl umierat, pocit zadostucinenia bol naozaj obrovsky. ...... Prvu Kocku som dokonca nazval genialnym dielom, prekvapila nevidanou originalitou a inteligentnym scenarom. Druhe pokracovanie som vyslovene pretrpel a ani na minutu som nicomu neveril, parkrat som sa zasmial nad tymi komediantmi, parkrat ma zalial pot a bolo mi trapne. Davam tomu ubohych 5%, ale len za to, ze ku koncu prezili tie najmenej otravne postavy. ()

Dali91

Orpoti prvnímu dílu velká nuda chybělo napětí , pasti. Kostka byla sice zmodernizovaná ale podle mého k horšímu 35% ()

Crybaby

Je to tu. "Dvojka" dokázala v mojich očiach predčiť prvý diel, ktorý síce bol dostatočne atmosferický, rovnako nestrašidelný ako "dvojka", ale čo sa týka zábavy, toto bolo lepšie. Celkový dojem z filmu dokázali ešte narušiť posledné scény, ktoré sú veľmi nepodarené a dokopy nepovedia nič. Námet pracuje rovnako ako v jednotke, doslova rovnako (dialógy), ale nenudil som sa. ()

pida123

No to je ale kravina. Tak jako Kostka 1 byla nuda, ale aspoň mohl člověk přemýšlet nad tím, jak se odtamtud dostanou a mělo to logiku, ale tohle... Tohle už je sci-fi spatlanina bez špetky logiky. A vlastně až na konci se člověk dozví, že je to celý vlastně projekt na bázi PC hry s alternativníma realitama. No tak to trošku přepískli. Místo abych byla napjatá, tak ve mě ten film vyvolával akorát výbuchy smíchu. ()

Wulz

Slabý díl...konec zachránil tak trochu, ale zdaleka ne celek. Slabé pokračování. První díl nejlepší a nepřekonán... ani nemá nijak plodné pokračování. Bohužel no... ()

wallax

Takpovediac a to ešte mierne...prehyperkockované... pokračovanie stratilo všetko to čím prvý diel vynikal. ()

Nikolas__

Ano závěr je extrémně debilní, protože to prostě vůči předchozímu dění, rozhodně nedávalo stoprocentní smysl, to mě dokázalo ten "zážitek" zmrvit úplně. Proč o mluvím v souvislosti s tímto filmem o zážitku? Protože ono by to vlastně ani nemuselo být tak slabé, postavy mi přišli diametrálně lepší než v jedničce, a i když byly z většiny komické, nikam to nevedlo a vedlo to často k debilním scénáristickým rozhodnutím, bavily mě. Bohužel je tvůrci postupně odpravovali tím nejdebilnějším a nejnudnějším způsobem (trilogie The Cube mi co se týče smrtí fakt připadá jako jen laciná, céčková verze série Saw). Navíc to hrajou hrozně prkenní herci a ten těžce průměrný výkon z nich v nějakých scénách až srší, k tomu všemu se interiéry tak hrozně opakujou, že má film extrémně nudné prostředí, i když se sem tam objeví nějaký zajímavý vizuál, je to celé strašně meh. Film tahají do průměru zábavné postavy, fajn atmosféra a hlavně těch pár scén kde se objevují jiné časová roviny, tam byla vidět jinak tak hluboko zakopaná nápaditost. 50% ()

TesterX

Myšlenkou mě dvojka zaujala ještě o něco více než jednička. Bohužel zpracování pastí je technicky horší a herecké výkony stejně toporné. ()

Mainer odpad!

co je to za blbost? proč je film totálně nedokončenej, proč vlastně ani nechápu o co v něm šlo? jediný ponaučení je, že až se vzbudim v místnosti ve tvaru krychle, budu vědět co dělat :D ()

Weehaa

Je to jiny, ale neni to nutne spatny. Trochu me mrzi zdejsi hodoceni typu "nojo, jednicka byla lepsi, uz to neni ono". Je potreba se na Hypercube koukat jako na uplne jiny film. Kostka dostala dalsi rozmer a pro me se stala mnohem vic strasidelnou. Je to zase psycho, ale jiny druh. Dobre to popisuje uzivatel MIMIC - jde tu spis o fyziku nez o matiku. ()