Pod drnem se skrývá Zlo

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Horor / Komedie
Česko, 2013, 14 min

Práce na zahradě nemusí být vždy relaxační. Zvláště když se "pod drnem" objeví tajemné zlo. (Kino Svět)

Miroslav.Zac

Dvě ** za blondýnu v bikinách a toho tlusťocha, co v osobním životě musí být určitě fajn člověk, ale jako herec nestojí ani za ten ranní prd... jo a taky za ten hantec. ()

JimmyHoffa odpad!

Dlouhý, špatně natočený, krutopřísně amatérský! Šlo z něj vytřískat šílený dvouminutový úlet, ale na čtrnácti minutách se skrývá Zlo. ()

Pollini

Nedokonalý moravský přízvuk byl spíš trapný, než vtipný. V podstatě tam o nic nešlo. Chlap dlouhosáhle vstává, dlouhosáhle seká trávu, pak přijde akce v podobě zombie a useknutí hlavy, která ne a né chcípnout, ale dál už se nic neděje. Té komedie je tam na můj vkus málo. ()

Allica

Skoro to vypadá, jako by to natáčelo a zpracovávalo víc lidí a každý úplně jinak. Po většinu času je to spíš dokumentaristická kamera, a chvilkami snaha o lepší záběry. Je to celé ještě "nepřipravené". Než se autor rozhodne něco točit, měl by si přesně naplánovat záběr po záběru. Přijde mi, že tady to byla po obrazové stránce improvizace na místě. O hereckých výkonech asi mluvit nemusím. Chce to trochu nakoukat žánry a styly. Nicméně budu držet palce, protože autora točení nejspíš baví, jinak by se do něčeho takového nepustil. ()