Holky to chtěj taky

• Německo

Mädchen, Mädchen

• slovenský

Baby to chcú tiež... ale poriadne

• slovenský

Baby to chcú tiež

Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

Jsou sračka filmy, které nechcete už nikdy vidět a pak sračka filmy, na které se z nostalgie rádi podíváte znovu. A to je právě tento případ. Takže ačkoli je to kvalitativně někde jinde, já tomu s klidným srdcem dám pěkný tři hvězdy. !Lena! 60%(7.1.2009)

• juta

Dost podprůměrná německá komedie, která nenabízí žádný pořádný děj, navíc s tématikou, která pozvedne ze sedaček jen náctileté, ale pro ty dospělé už humor není ten pravý. Slabší dvě.(19.2.2016)

• Radyo

Holky to možná chtěj, ale já tedy ne. Abyste si to špatně nevyložili - už nechci další "teen komedie" ve stylu Prciček, u nichž se člověk zasměje vesměs jen při závěrečných titulcích - úlevou, že už je konec. Tyhle tři holky možná pobaví diváky z cílové skupiny (do níž já už několik desetiletí nepatřím), ale mně dalo hodně práce přemoci spánek, který mě během filmu neustále přepadal. Myslím, že jsem s ním nemusel tak moc bojovat, kdybych usnul, asi by to byl lépe využitý čas...(16.7.2007)

• Hal_Moore

Debilní německá teenage komedie s trapnými fóry (orgasmus, kondom na hlavě...), trapnými hereckými výkony je jen trapným pokusem vyrovnat se teenage komediím z USA.(10.9.2005)

Německé prcičky nejsou žádná extratřída, ale dopadly kupodivu lépe než jsem čekal, lépe než Original American Pie. Tři sympatické holky, standardní příběh odvyprávěný uvolněným stylem a okořeněný několika dobrými nápady. K tomu pár nečekaně vtipných scén, které mě rozesmály, a hlavně se podařilo, až na pár zanedbatelných momentů, vyhnout typickému německému nevkusu a trapným vulgaritám.(16.7.2012)