Holky to chtěj taky

• Německo

Mädchen, Mädchen

• slovenský

Baby to chcú tiež... ale poriadne

• slovenský

Baby to chcú tiež

Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

• Lenny.M

Německy trapné? ano :D(20.1.2009)

• Handle

No, před pár lety jsem se tomu smál, dneska už mi to taková sranda nepříjde..(26.7.2009)

• Stegr

40%(27.5.2007)

• Malarkey

Němci by rádoby kůl německou komedii na Americký způsob prciček, ale z trochu jiného hlediska, trochu drzejší formou a s trochu trapnějšíma scénama, než by dokázali vymyslet samotní Američani, jen aby si dokázali, že jsou Němci zábavnější a kontroverznější. Tak nějak mi to příjde, ale jestli je to tak nebo ne, to netušim, tak to cítím, a ani bych se nedivil, kdyby to tak nefungovalo. Ono to zase na druhou stranu je úspěšné, teda tím způsobem že to lidi znají, tím jaké to je, už o něco méně. Ale je vidět jak úspěšné to je u nás, v takovém Německu to trhalo rekordy. Pak nebyl problém vytvořit další dvě pokračování, které se měli teda ještě co chlubit s hodnocením víc jak tento první díl. Každopádně je to neskutečná úchylárna. Ale co by taky naše německé přátele nenapadlo, žejo? :)(14.4.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $9,802,484║ Na vlne úspechu American Pie sa chcelo zviesť veľa podobných na rýchlo robených výkvas ale dosť často to vyznelu nevýrazne až odpackane ako tento počin. /20%/(22.7.2005)