Holky to chtěj taky

• Německo

Mädchen, Mädchen

• slovenský

Baby to chcú tiež... ale poriadne

• slovenský

Baby to chcú tiež

Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

Německé prcičky nejsou žádná extratřída, ale dopadly kupodivu lépe než jsem čekal, lépe než Original American Pie. Tři sympatické holky, standardní příběh odvyprávěný uvolněným stylem a okořeněný několika dobrými nápady. K tomu pár nečekaně vtipných scén, které mě rozesmály, a hlavně se podařilo, až na pár zanedbatelných momentů, vyhnout typickému německému nevkusu a trapným vulgaritám.(16.7.2012)

• choze

Někdo v Německu viděl PRCIČKY a to se nemělo stát.(25.9.2012)

• Cubinho

Stačilo mi 10 minut, abych tomu ten odpad s čistým srdcem dal.(2.10.2009)

• Hal_Moore

Debilní německá teenage komedie s trapnými fóry (orgasmus, kondom na hlavě...), trapnými hereckými výkony je jen trapným pokusem vyrovnat se teenage komediím z USA.(10.9.2005)

• Gilmour93

Na ja, Deutsch Zwiboch - jen o něco kleine tupější, než byl můj pesimistický předpoklad. Zatímco u amerických komedií podobného ražení je alfou a omegou zasunutí pohlavního údu do čehokoliv o teplotě kolem 36,8°C, tak soudruzi z NSR se na to v rámci vymýcení povrchnosti podívali z dívčího úhlu a zaměřili se především na ten koitus (občas) doprovázející elektrizující pocit, co by slavný cyklistický závod po dlažebních kostkách Paříž - Roubaix proměnil v nekončící nirvánu slasti.. Jen tak mimochodem, mou drahou polovičku jsem požádal, aby mi to vždycky okamžitě oznámila, když bude mít při sexu orgasmus a ona je, představte si, natolik ohleduplná, že řekla ne, protože mi nechce pořád volat do práce..(3.2.2011)