Holky to chtěj taky

• Německo

Mädchen, Mädchen

• slovenský

Baby to chcú tiež... ale poriadne

• slovenský

Baby to chcú tiež

Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

• Galadriel

Trapné a ještě k tomu německé.(13.4.2005)

• Malarkey

Němci by rádoby kůl německou komedii na Americký způsob prciček, ale z trochu jiného hlediska, trochu drzejší formou a s trochu trapnějšíma scénama, než by dokázali vymyslet samotní Američani, jen aby si dokázali, že jsou Němci zábavnější a kontroverznější. Tak nějak mi to příjde, ale jestli je to tak nebo ne, to netušim, tak to cítím, a ani bych se nedivil, kdyby to tak nefungovalo. Ono to zase na druhou stranu je úspěšné, teda tím způsobem že to lidi znají, tím jaké to je, už o něco méně. Ale je vidět jak úspěšné to je u nás, v takovém Německu to trhalo rekordy. Pak nebyl problém vytvořit další dvě pokračování, které se měli teda ještě co chlubit s hodnocením víc jak tento první díl. Každopádně je to neskutečná úchylárna. Ale co by taky naše německé přátele nenapadlo, žejo? :)(14.4.2008)

Pro mladá nezkušená děvčátka docela poučné, hlavně jak jezdit správně na kole(10.9.2008)

• Boogeyman

Německý pokus o variaci na Prcičky dopadl tragicky přesně podle očekávání, jedna z trojice dívek (nejvyšší,hnědovlasá) je však natolik nádherná, že jsem celý film přěžil bez úhony (vlastně s úhonou). A za to ty dvě hvězdy.(1.10.2008)

• Dever

// Production Companies: Bayerischer Banken-Fonds //(14.12.2013)