Holky to chtěj taky

• Německo

Mädchen, Mädchen

• slovenský

Baby to chcú tiež... ale poriadne

• slovenský

Baby to chcú tiež

Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

Německé prcičky nejsou žádná extratřída, ale dopadly kupodivu lépe než jsem čekal, lépe než Original American Pie. Tři sympatické holky, standardní příběh odvyprávěný uvolněným stylem a okořeněný několika dobrými nápady. K tomu pár nečekaně vtipných scén, které mě rozesmály, a hlavně se podařilo, až na pár zanedbatelných momentů, vyhnout typickému německému nevkusu a trapným vulgaritám.(16.7.2012)

Nerad bych se mýlil, ale mám takový pocit, že scénář nesesmolil soudruh němec, ale dvě soudružky téže národnosti. Sice to u tohoto žánru není nejpřednější, ale příběh mi přijde uvěřitelnější a reálnější než u jiných filmů ze stejného ranku.(19.10.2005)

• Handle

No, před pár lety jsem se tomu smál, dneska už mi to taková sranda nepříjde..(26.7.2009)

• choze

Někdo v Německu viděl PRCIČKY a to se nemělo stát.(25.9.2012)

Jednička je aspoň o něčem, o prvních sexuálních zkušenostech a to scéna na tom kole, je prostě pro mě legendární... ale jinak to vcelku nedává nic ..(26.5.2009)