poster

Holky to chtěj taky

 • Německo

  Mädchen, Mädchen

 • slovenský

  Baby to chcú tiež... ale poriadne

 • slovenský

  Baby to chcú tiež

 • anglický

  Girls on Top

Komedie

Německo, 2001, 90 min

 • ScreamJay
  *

  Jednou šel takhle jeden soudruh z německa a zřel amíckou úleťárnu Prci, prci, prcičky. A řka: "Proč tohle neudělala po nemecku a fíc gut s dífčinama?" sesmolil tuhle ptákovinu. Ovšem narozdíl od American Pie je tohle absolutně nezábavné, humor popírající a zábavu zabíjející. S příběhem si tu nikdo hlavu moc nelámal, takže "strastiplná" cesta za poznáním onoho magického pocitu zvaného "orgasmus" asi patrně nikoho nepřekvapí. Prakticky za celou dobu sem ze zasmál jen třikrát, dvakrát u filmu a potřetí když sem si přečetl vtip v časpopise. Dobře erekční psten a jeho odnímání má punc originality a místo extáze servírované pilulky na potenci dejmetomu taky, ale vytrhne to celý film? Rozhodně ne! Takže váhám nad totálním odpadem, jenž se za ladného pohupování na sedle kola rozjiždí kamsi v zapomnění bězného filmového fanouška a jednou hvězdičkou za snahu a odvahu, udělat něco typicky amerického typicky evropským, tedy spíše řečeno německým. Mít svůj styl a nekopírovat, asi by to i za něco stálo.......(15.7.2004)

 • Omnibus
  ****

  Já se bavil. A při scéně s kolem v obýváku jsem málem přepadl přes gauč i já! Vtipně a cudně podaný příběh o necudnostech. A o strastech, kterých nás kluky naše jinošské noční poluce ušetřily. Což je od přírody vůči holkám asi trochu nespravedlnost... Celý film jsem držel těm holkám palce , aby dosáhly své zasloužené sladké odměny a nenudil jsem se ani chvíli. Všechny tři herečky byly dobře vybrané, zajímavé typy, přirozeně hezké, takzvaně obyčejné holky od vedle. Tři sympatické kočky na cestě za svým prvním orgasmem... co chtít od sobotního večera víc? Viděno zatím třikrát, zařazeno v oddychových komediích v pohotovostním šuplíku pro případ podzimní depky. Poctivé tři hvězdy, za každý orgasmus jedna... Čtvrtá hvězda natruc všem uživatelům, kteří těm holkám tu rozkoš asi nepřáli (nebo záviděly?) :-)(23.12.2012)

 • Kothy
  **

  Německá variace na Prcičky. No není to žádná sláva, je to pro jinou věkovou kategorii...(10.12.2015)

 • Gilmour93
  **

  Na ja, Deutsch Zwiboch - jen o něco kleine tupější, než byl můj pesimistický předpoklad. Zatímco u amerických komedií podobného ražení je alfou a omegou zasunutí pohlavního údu do čehokoliv o teplotě kolem 36,8°C, tak soudruzi z NSR se na to v rámci vymýcení povrchnosti podívali z dívčího úhlu a zaměřili se především na ten koitus (občas) doprovázející elektrizující pocit, co by slavný cyklistický závod po dlažebních kostkách Paříž - Roubaix proměnil v nekončící nirvánu slasti.. Jen tak mimochodem, mou drahou polovičku jsem požádal, aby mi to vždycky okamžitě oznámila, když bude mít při sexu orgasmus a ona je, představte si, natolik ohleduplná, že řekla ne, protože mi nechce pořád volat do práce..(3.2.2011)

 • moviesfan
  *

  Jen pro pár vtipných scén (hlavně pro drncavou jízdu na kole) dávám jednu *, protože se tato komedie snaží o úspěch bez jakékoliv minimální originality.(5.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace