Neutečeš

• USA It Follows (více)

Devatenáctiletá Jay se po příjemné chvilce na zadní sedačce auta se sympatickým mladíkem ocitne svázaná v opuštěné továrně. A mladík ji zpovzdálí opatrně pozoruje. Čeká na okamžik, kdy se objeví démoni. Na okamžik, kdy to pro něj celé skončí a pro ni naopak začne. Nekonečná noční můra. Tyto až příliš reálné přízraky jsou součástí prokletí, které si jeho oběti předávají sexem jako štafetový kolík. A pro Jay původně slibný večer nakonec skončí tím nejhorším možným způsobem. Její milenec ji uprostřed ulice vyhodí svázanou a polonahou z auta a navíc od něj převzala kletbu spojenou s pronásledováním a útoky přízraků, které s ní od této chvíle budou na každém kroku. Její život se smrskne na nekonečný a všudypřítomný strach, před kterým nemá kam uniknout. Jay se svých zjevení může zbavit jedině tak, že je předá někomu dalšímu. Podaří se jí uniknout? (Cinemart)

J.Mayen

Dam prumer, zas takova nuda to nebyla, parta kamaradu se nakonec docka toho ze si mezi sebou vystridaji partnery a krom stolkujiciho ducha si mozna mezi sebou vymenili i jine darecky, o kterych uz nas rezie radeji neinformovala. Ja se docela i bavil. ()

maxcold

Skvělá myšlenka, která se bohužel podvolila nějakému blbečkovi, který řekl, že to natočí pouze v případě, že utéct můžeš jen skrz vagínu nebo penisu někoho jiného...škoda ()

Facerr

Jako by pohlavních nemocí nebylo dost, musel někdo vymyslet ještě jednu duševně - pohlavní. Ten někdo sice ukázal, že má na to bejt originální a jinej, než ostatní, ale jenom pro to si asi sympatie širšího publika nezíská. Tahle psychokapavka je totiž těžce utahaná. K tomu zabalená do líbivýho retrobizáru s hudebním podkresem, kterej vykouzlí v duši spíš nádech melancholie, než napětí. I za těžce NEDOMRDLEJ konec si zaslouží max dvě hvězdy. ()

Pokahoka

Nečakala som od tohto filmu veľa, ale bola som sklamaná. Putujúca pohlavná choroba v podobe nie veľmi desivých prízrakov...vážne? Originalitu vidím iba v tom, že film bol plytký, nudný a bez pointy. ()

kacir

Deti a keď budete praktizovať predmanželský sex stane sa toto.. Ale inak fajn nápad, kiež by sa to dialo aj v skutočnosti..takto by sa dali vyhubiť cigáni.. No film slabota. A horor už vôbec nie. ()

Cannonball

Konecne nieco pozeratelne bez zbytocneho krvy prelievania a 100% predvidatelnosti. Ma to svoje chybycky krasy ale v tejto ere hlupych tinedzerskych vyvrazdovaciek ale posadnutych dietat je tento film osviezujucim vankom nadaju hororu. 80% ()

Cechyno4

Jedna, ovšem velmi důležitá věc se tomuto hororu upřít nedá. A tou je originalita. Přijít v dnešní době, kdy už toho bylo tolik viděno s takovým neotřelým nápadem a tak zajímavou formou jej zpracovat je obrovským plusem. Mínusy bych viděl ve ztvárnění duchů. Dle mého mohlo být děsivější. I tak velmi příjemná(a znovu zdůrazňuji) originální podívaná. ()

shedlo

V jednoduchosti je krása, tenhle film nemá skoro žádné strašidelné triky a přesto je parádně strašidelný a tísnivý. Soundtrack a kulisy Detroitu tomu navíc dost pomáhají. ()

ciki_69

Jedna z najhorších vecí aké som kedy videl. Stupídne a nudné, úplne zbytočný film. 1* len za hudbu, ktorá bola celkom fajn. ()

blondboss

Asi si horor predstavujem trochu inak. Tento snímok mal skôr taký hororový nádych s klasickými ešte tradičnými prvkami. Menej ľakačiek, ale za to dusná atmosféra. Problém ale je, že mňa to nudilo a neužil som si to až tak ako sa to tu ospevuje niektorými kritikmi. A porovnávať toto s Conjuring je asi iba zlý vtip. Hlavná hrdinka príjemným spestrením. U mňa iba priemerný horor na jedno pozretie. 50 % ()

NeMiQ

Ako anti-fanúšik hororov som nebol sklamaný, nakoľko nejaké lakačky z tmy nemusím a takisto ani prvú pitvačskú ligu taktiež nie. A to sa tu ani nekonalo. Príjemná steady kamera, nie veľa chvíľ kedy postavy konali dementne a celkovo myslím že pozerateľný viac strašidelný thriller. + Sympatickí herci. Jedine predávanie prekliatia trošku WTF ^_^ ()

Sticks

Ďakujem za odporučenie od Dubinak a jej slová chváli u komentárov. Toto je skutočne hororový klenot, neúprosný, inteligentný. S pomerne retro okúzlujúcou hudbou, podmanivou kamerou a dosť neopozoraným námetom. Slovy jednoho klasika, nebojíme se toho co nevidíme, ale toho co vidíme. Veľmi pikantné a rozkošný mladý casting. Cítiť sa takto napnutý bolo hororovo príjemné. ()

Agonie

Ach, ta kamera a scénografie! Překrásně mrazivá. Stejně jako perfektní hudba! Jen druhá polovina kulhá jako umírající oř.. ()

Nikolas__

Fakt parádně zpracovaný horor! Myslím že pokud se chcete čistě bát, tak na to máte v roce 2014 o hodně lepší možnosti, ale IT Follows zaujme především klidným pojetím - přežití a nebezpečí- a hudbou která vás omámí. Kolem 7,5/10 ()

The.Cloudie

110 minut porna a utíkání před něčím co nejde zabít.. co víc na to říct.. dávám 1* za to, že to bylo aspoň trochu strašidelný ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015