Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  odpad!

  Zrušení stanice SyFy zachrání naše mozky. Vítejte u The Walking Dead naruby, kdy mi po dvou minutách došlo, že bych se tomuto rádoby znepokojivému post-apo dramatu měl raději smát, abych to vůbec přežil. Po čtvrt hodině však již nešlo ani to. Takže ano, účel splněn. Vskutku to je učiněná katastrofa.(15.9.2014)

 • evilmind
  *****

  Zombie seriál SyFy, na CSFD hodnocený množstvím odpadů, povětšinou rovnou po pilotu - což asi vypovídá spíš o hodnotitelích, než o hodnoceném. Srovnání s The Walking Dead se samozřejmě nelze vyhnout, a mám pocit, že si to uvědomovali i tvůrci - a možná proto je Z Nation všechno, co TWD ne. Což myslím jako lichotku! Pokud hledáte dokonalé masky, propracované příběhy, logiku děje, nebo složitě formované charaktery, jste tady špatně. Z Nation je čistá akční zábava, která se nenechá omezovat žádnými pravidly. Chcete létající zombie dítě? Máte ho mít! Když můžou z tornáda pršet žraloci, proč ne zombie? Najdeme bezpečnou farmu? Nevšímáme si jí a jdeme dál! V té samé episodě! Skoro v každém díle je nějaký skvělý, šílený, a relativně originální nápad. Občas pravda ambice tvůrců předběhnou jejich schopnosti/rozpočet (třeba ta episoda ala Na hromnice o den více), ale pořád je to dostatečně zábavné, aby se člověk těšil na další díl. Jen se to prostě děje jiným způsobem než v TWD, kde se nic vtipného nevyskytuje. Za mě tak hodnotím silných 4/5, leč tady na ČSFD nakliknu maximum, ať se trochu vyrovnají po pilotu hodnotící pitomci.(7.12.2014)

 • vegetol.mp
  *****

  Hodnocení místních přechytrálků vypovídá spíš o nich samotných, než o tomhle seriálu. Na základě pilotu hodnotí seriál jen debil. Jinak je vtipný, jak často se tu zmiňuje TWD. A jak ten hype kolem něj pořád funguje. Přitom pokud se člověk podívá, kdo píše nebo režíruje oba seriály, zjistí, že ani jeden z nich nedělají žádný hvězdy, ale normální televizní řemeslníci, z nichž většina točí a píše jenom pro televizi. Z Nation je po herecký, scenáristiký i režijní stránce naprosto v pohodě srovnatelnej s TWD. Navíc se to v něm hemží super nápady. V kterým zombie filmu se dá vidět zombie batole, zombie tornádo nebo zhulenej zombík? Herci jsou navíc sympatický a Doc nebo pacient 0 Muphy jsou skvělý postavy. Troufám si tvrdit, že Z Nation je skvělej seriál, kterej se nebere moc vážně. A v tom je zřejmě ten problém. Většina místních diváků jsou mainstreamový břídilové, co nesnesou, když je něco trochu odlišnýho. TWD je intenzivnější a temnější, tohle je vtipnější a akčnější. Po řemeslný stránce jsou si ty seriály rovný. Jo nehraje tu Carl, takže další plus.(10.1.2015)

 • KevSpa
  odpad!

  The Asylum, nechvalně proslulá výrobna braků všeho druhu, útočí se svými zombíky na televizní diváky vlastní variací na The Walking Dead. Doufejme, že si nevybere moc obětí na vkusu seriálových diváků. Tupost na entou, která je sice místy nechtěně zábavná, ale čas tímhle rozhodně ztrácet nehodlám. Pilot - 10%(16.9.2014)

 • rikitiki
  ****

  Citovka! Společnost Asylum využila všechny své dosavadní vykrádačské zkušenosti i bezohlednost, s jakou se její scénáře neohlížejí na zažitá pravidla a pořádně to roztočila! Dokázali z toho natočit seriál, který je originální (je, na tom si trvám, Walking Dead nejsou první film o zombie světě, taky by se jim mohlo vyčítat, že to vykradli), cynický a neskutečně zábavný. ___ Připravte se na absolutně všecho: smrt dětí, smrt hlavních hrdinů, ironické obrázky správných amerických rodin (chvíle klidu a pohody, kterou hrdinové prožijí v malebném domečku s bílým plotem, ke kterému je ale připevněný drát s proudem, na kterém se smaží desítky zombie). Nenápadné pomrkávání na diváka - v zástupu zombie jedna v klobouku a pruhovaném svetru jak Freddie Kruger nebo poslední žijící a velmi zodpovědný zaměstnanec jaderné elektrány jménem Homer. Obří bochník sýra valící se ulicí a nalepující na sebe zombie jako mucholapka, zombie medvěd, zombie Abraham Lincoln, radioaktivní zombie. Scénář předhazuje divákovu lačnému zraku jeden skvělý nápad za druhým. _____ Takže, i když je svět, ve kterém hrdinové žijí, velice ponurý a beznadějný, divák se bude bavit. Už třeba jen kvůli tomu, že hlavní hrdinové nasazují život a někdy ho i obětují pro totálně nesympatického sobeckého hajzla, kterému by v době před zombie leda vrazili facku, aby jim šel z cesty. A můj oblíbenec Citizen Z, který z chladné arktické základny vysílá posední rádiový pořad na celé Zemi, tak opuštěný, tak ztracený a přitom se nevzdávající. Díl, který se zaměřil jen na něj a jeho nečekané setkání s ruským kosmonautem, patří k nejlepším v série. Tohle je prostě bomba. ____ Přiznávám, kdybych na začátku věděla, že to natočilo Asylum, tak o to ani nezavadím. Což by byla škoda! Takže se nenechte odradit a přistupte k seriálu bez předsudků.(16.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace