Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fmash
  ***

  Od prvního pohledu béčko, nápady posbírané všude možně v hrách i televizi, herci na levačku, zombíci jednou sprintují a jsou neporazitelní, podruhé je stačí propíchnout násadou od smetáku, s atmosférou a propracovaností Walking Dead nesrovnatelné. Na druhou stranu je to docela sranda a příjemné osvěžení. Doktor je prima čípek, Murphy zrovna tak. Vlastně si není tak moc na co stěžovat, přinejmenším od třetího dílu nahoru.(15.4.2016)

 • KevSpa
  odpad!

  The Asylum, nechvalně proslulá výrobna braků všeho druhu, útočí se svými zombíky na televizní diváky vlastní variací na The Walking Dead. Doufejme, že si nevybere moc obětí na vkusu seriálových diváků. Tupost na entou, která je sice místy nechtěně zábavná, ale čas tímhle rozhodně ztrácet nehodlám. Pilot - 10%(16.9.2014)

 • Filipus Muff
  *

  Než sem se do tohohle pustit, říkal sem si, že nic nemůže byt tak špatné jak se to tu popisuje, ale zkrátka na tohle se prostě nedá koukat. 100% nuda, nepřirozenost postav a nezajímavost... / 1* za intro k prvnímu dílu kdy sem si ještě říkal ze to bude dobrej seriál.(27.10.2014)

 • panjan
  odpad!

  Klasický troll od The Asylum, stačilo 5 minut.(17.9.2014)

 • McClane
  *

  Hodnocení pilotu: Zombíci frčí, ale tyhleti, doufám, odfrčí z televizních obrazovek velmi brzo. SyFy se snaží svézt na vlně Walking Dead a vůbec se jí to nepovedlo. 30%.(26.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace