Ako odychový výplach Z Nation funguje dobre. Je jasné, že všetci užívatelia čo dávajú ODPAD sú zakomplexovaný voči Asylumu a zákonite, aby sa nepovedalo, že nebodaj fandia tejto spoločnosti posielajú seriál okamžite do prdele. Porovnanie z Walking Dead? Pozrite si rozpočet oboch seriálov, potom súďte a porovnávajte. Je tu prostý scenár o ceste pár preživších cez USA, aby doručili dôležitú zásielku. Prečo hľadať nejaký hlbšý zmysel? Ten kto má rád žáner Zombie musí byť spokojný, veď masky sú docela fajn a celková akčnosť seriálu tu je tiež, tých "mordov" je tu požehnane a pár nápadov je tu taktiež. Ja dávam šancu a sám som zvedavý kam sa seriál uberie. Má dve možnosti.... Zatiaľ 70%(13.10.2014)

• panjan

Klasický troll od The Asylum, stačilo 5 minut.(17.9.2014)

Dost příijemný zombie námět, který mě nadchl a jsem zvědavý jak se to vyklube dál :)(26.10.2014)

TWD som prestal pozerať, nakoľko sa zo slušného rozbehu prvej série stala nudná vykecávačka beverlyhilsovského typu v prostredí zombíkov a zombíc. Mať seriál o zombíkoch a ukázať zombíka na priam neuveriteľné 3 minúty z celého dielu, je ako vojsť do baru, ktorý veľkým neónovým nápisom hlása husté striptérky a keď si zaplatíš vstupné zistíš, že vo vnútri je jedna topless čašníčka. Tak si sadneš na prdel, objednáš si pitie a čakáš. A keď sa ani po treťom panáku a hodine čakania situácia nezlepší a čumenie na (síce) dokonalé, ale predsa len jedni jediné nahé dvojičky na okolí už prestane byť zábava (ak vôbec niekedy bola), rozhodneš sa smutný a sklamaný odísť het. To boli totiž moje pocity z TWD. Naproti tomu som Národ Z objavil náhodou. Ako keď po odchode z onoho baru blúdiš znechutene po meste a narazíš na nenápadný bar bez neónovej reklamy. Zo zvedavosti ale vojdeš. A vo vnútri pastva pre oči! Kam sa pozrieš, tam sa okolo tyče točí tu mladá tam zasa zrelá. Nevieš si vybrať. Síce sa s onými "dámami" nedá pokecať o teórii superstrún, ako s toplessou v predošlom bare, ale ty si predsa nešiel do stripbaru na pokec, kurva. Ty si chcel vidieť kozy a mufne a bobry a čím viac, tým lepšie! A tu sa ti toho dostáva do sýtosti. A "filozofov" necháš, nech si naďalej pletú sociálnu telenovelu s akčným seriálom.(19.12.2015)

• slayerrrr

Pilot: V době, kdy na televizních obrazovkách řádí zbytečně přeceňované Walking Dead, přichází stanice Syfy s vlastní výpovědí na toto téma. Jen kdyby si nepřizvala trikové génie z Asyla, nenajala scénáře po lobotomii a neobsadila herce, jež hrají nejlépe pod vlivem. 10% Hvězda za neplánovanou zábavu.(15.9.2014)

• - Seriál bol natáčaný v meste Spokane, ktoré sa nachádza v americkom štáte Washington. (martin5504)

• - Ve 3. epizodě 2. série "Zombie Road" při setkání s nepřáteli, kteří se pokoušejí ukrást auto, doktor (Russell Hodgkinson) vyskakuje z auta jako první, za ním i řidič. Ale v autě nadále někdo sedí na místě řidiče. (Denila)