Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Když jsem viděl, že seriál točila společnost THE ASYLUM, bylo mi už předem jasné, že to bude SRAČKA. A taky, že jo. Šedé barvy, hrozná kamera a hlavně, děsné herecké - HNUSNÉ obsazení.(14.9.2014)

 • Kryton
  odpad!

  V okamžiku zobrazení jmén THE ASYLUM a SYFY by měl každý vypnout televizi,stopnout přehrávač a raději těch zbylých 44 minut začít vyrábět z kaštanů a tyček zvířátka. Tohle je totálně odporný parazit na WALKING DEAD a vše s tématikou zombie. Příšerný herci, dementní scénář a otřesné triky. Je s podivem, že Romero natočil před téměř padesáti lety Noc oživlých mrtvol http://www.csfd.cz/film/7810-noc-ozivlych-mrtvol/ za pár dolarů a vymačkal z toho atmosféru a lepší výkony než SYFY+ASYLUM v 21.století. Dokonce i triky měl daleko lepší. Doufám, že tohle skončí po pár dílech. ROMERA na vás vy hnusní paraziti!!!!!!!!!!!! Hodnocení OST: Utrpení bylo to vidět natož slyšet. Hudba nic! 0/10(4.10.2014)

 • geklon
  *

  Walking Bad. Jasný důkaz toho, že když je něco v kurzu, ujme se i to co by bez pop hysterie nemělo vůbec šanci.(14.9.2015)

 • maddy
  odpad!

  Shit Nation. Zombies sú teraz in a tak nestačí, že sa točí plno amatérskych zombie filmov, ktoré sa chcú priživiť na úspechu, už aj treťotriedna televízna stanica by chcela svoj vlastný The Walking Dead. Na Z Nation je však toho zle oveľa viac ako je bežné pri podpriemernej produkcii z dielne Syfy (viď tohtoročný Helix). Úplne bez preháňania by sa dalo povedať, že kompletne všetko. Pilot som pozrel len zo zvedavosti, či Syfy môže skutočne klesnúť až tak hlboko. A veru môže, ešte hlbšie! Tu totiž nefunguje vôbec nič, obohraná zápletka, otrasný vizuál, zlá kamera, lacné triky, strašní herci, nesympatické postavy, debilní scenár ... jednoducho nad týmto amaterizmom sa už nedá ani zámerne smiať a nebodaj hlbšie pozastavovať. Evidentne tu totiž nemal nikto ani len štipku snahy. Pokiaľ to Syfy myslí skutočne vážne a nie len akúsi formu recesie (ale to skôr nie), tak by tú stanicu mali nekompromisne zrušiť. So Z Nation by nemalo zmysel strácať minútu času ani v prípade, že by sa na svete vynašiel liek na nesmrteľnosť a mali sme času na rozdávanie. Ale keď už nič iné, tak Z Nation presvedčí aspoň tých pár hundrošov, ktorým vadí, že Walking Dead je občas až príliš „veľká ukecaná rodinná telenovela“, že pred sebou majú kvalitnú produkciu. Lámanie rekordov v sledovanosti tu síce hrozí podobné, akurát v prípade Z Nation sa budú určite trhať spodná hranica NEsledovanosti. Nedokážem si predstaviť kto si k tomu sadne druhý krát dobrovoľne. Ukážková definícia odpadu. PILOT: 0* (0/10)(19.9.2014)

 • Vaiollet
  ****

  Původně jsem k tomuto dílu psát komentář nechtěla, ale když si pročítám, to co tu píší jiní, tak prostě musím. Je mi líto těch co nepochopili, že tohle prostě není The Walking dead a odmítají se proto u toho bavit a hned hodnotí odpadem po jednom díle nebo pár minutách. A jsem na sebe velice pyšná, že já to chápu a proto jsem si to užila. Zombie pojaté trochu neobvykle, ale nicméně originálně a zábavně, postavy celkem sympatické a děj utíká svižně (to co by The Walking dead roztáhlo na dvě série je tady v jednom díle), díky tomu série utekla rychle. Je pravda, že pilot je trochu zaražený a musím přiznat, že jsem ho viděla, pak jsem si dala dlouhou pauzu a vrátila jsem se k němu celkem náhodou. Pak už to šlo ale svižně. Rozmýšlela jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale díky neobjektivním lidem, kteří viděli nanejvýš jeden díl, dávám čtyři. Ale vlastně mě to nepřekvapuje. Naučila jsem se brát hodnocení z velkým nadhledem, hlavně co se týče seriálů. Ale to bych se mohla dlouho vztekat a stejně by mi to k ničemu nebylo. 1 série 70%(8.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace