• Davies182

Zrušení stanice SyFy zachrání naše mozky. Vítejte u The Walking Dead naruby, kdy mi po dvou minutách došlo, že bych se tomuto rádoby znepokojivému post-apo dramatu měl raději smát, abych to vůbec přežil. Po čtvrt hodině však již nešlo ani to. Takže ano, účel splněn. Vskutku to je učiněná katastrofa.(15.9.2014)

• panjan

Klasický troll od The Asylum, stačilo 5 minut.(17.9.2014)

Dost příijemný zombie námět, který mě nadchl a jsem zvědavý jak se to vyklube dál :)(26.10.2014)

Citovka! Společnost Asylum využila všechny své dosavadní vykrádačské zkušenosti i bezohlednost, s jakou se její scénáře neohlížejí na zažitá pravidla a pořádně to roztočila! Dokázali z toho natočit seriál, který je originální (je, na tom si trvám, Walking Dead nejsou první film o zombie světě, taky by se jim mohlo vyčítat, že to vykradli), cynický a neskutečně zábavný. ___ Připravte se na absolutně všecho: smrt dětí, smrt hlavních hrdinů, ironické obrázky správných amerických rodin (chvíle klidu a pohody, kterou hrdinové prožijí v malebném domečku s bílým plotem, ke kterému je ale připevněný drát s proudem, na kterém se smaží desítky zombie). Nenápadné pomrkávání na diváka - v zástupu zombie jedna v klobouku a pruhovaném svetru jak Freddie Kruger nebo poslední žijící a velmi zodpovědný zaměstnanec jaderné elektrány jménem Homer. Obří bochník sýra valící se ulicí a nalepující na sebe zombie jako mucholapka, zombie medvěd, zombie Abraham Lincoln, radioaktivní zombie. Scénář předhazuje divákovu lačnému zraku jeden skvělý nápad za druhým. _____ Takže, i když je svět, ve kterém hrdinové žijí, velice ponurý a beznadějný, divák se bude bavit. Už třeba jen kvůli tomu, že hlavní hrdinové nasazují život a někdy ho i obětují pro totálně nesympatického sobeckého hajzla, kterému by v době před zombie leda vrazili facku, aby jim šel z cesty. A můj oblíbenec Citizen Z, který z chladné arktické základny vysílá posední rádiový pořad na celé Zemi, tak opuštěný, tak ztracený a přitom se nevzdávající. Díl, který se zaměřil jen na něj a jeho nečekané setkání s ruským kosmonautem, patří k nejlepším v série. Tohle je prostě bomba. ____ Přiznávám, kdybych na začátku věděla, že to natočilo Asylum, tak o to ani nezavadím. Což by byla škoda! Takže se nenechte odradit a přistupte k seriálu bez předsudků.(16.4.2016)

• Mr.Ripley

Pilot: V době, kdy na televizních obrazovkách řádí zbytečně přeceňované Walking Dead, přichází stanice Syfy s vlastní výpovědí na toto téma. Jen kdyby si nepřizvala trikové génie z Asyla, nenajala scénáře po lobotomii a neobsadila herce, jež hrají nejlépe pod vlivem. 10% Hvězda za neplánovanou zábavu.(15.9.2014)

• - Ve 3. epizodě 2. série "Zombie Road" při setkání s nepřáteli, kteří se pokoušejí ukrást auto, doktor (Russell Hodgkinson) vyskakuje z auta jako první, za ním i řidič. Ale v autě nadále někdo sedí na místě řidiče. (Denila)

• - Seriál bol natáčaný v meste Spokane, ktoré sa nachádza v americkom štáte Washington. (martin5504)