Želvy Ninja 2

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (více)

Želví nepřítel číslo jedna, krutý Asiat přezdívaný Trhač, právě zdrhnul z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, kterým by se zelenými mutanty srovnal skóre (právě oni se velkou měrou podíleli na jeho zabásnutí). Kvůli jeho realizaci se spojí se šíleným vědcem Baxterem Stockmanem, který vyvinul speciální mutagen schopný přeměnit člověka na zvíře. Prvními dvěma pokusnými králíky se stanou rabiáti Bebop a Rocksteady, dříve dva oškliví chlapi, teď ohavný kanec a nosorožec. Oba se samozřejmě okamžitě pustí po stopě želvích bratří, ačkoliv ti jim jdou naproti, protože: „Když může ta látka proměnit lidi ve zvířata, proč by nemohla zvířata proměnit v lidi?" Tahle otázka některé členy želvího společenstva poměrně silně vzrušuje. Brzy ale budou mít úplně jiné starosti, protože do zástupu výše uvedených nepřátel se záhy přidá zástupce velmi naštvané mimozemské civilizace, který si říká Krang. Navzdory svému legračnímu vzezření je to ukrutný prevít, takže zelení bratři budou nakonec rádi, když v boji proti zlu po jejich boku stanou osvědčená reportérka April O´Neillová a mladý rebel Casey Jones, který to s hokejkou a pukem umí jako Jarda Jágr s tím rozdílem, že Casey se netrefuje do branky, ale do lidí. Bude to bitva, jakou svět neviděl, snad během ní borcům v krunýři nevystydne pizza... (Cinemart)

Bednobuch

Velice příjemný druhý díl. Dobrá akce, pěkné vtipy a dost mě nadchly podoby Kranga, Bebopa a Rocksteadyho. Jako kdyby mi bylo 8 a koukal jsem na kreslený seriál na ČT3. Za mě rozhodně palec nahoru. Už se těším na podívanou doma. ()

mpet

Oproti prvnímu filmu mě to lehce zklamalo. Čekal jsem pořádnou akci plnou kung-fu a dostal jsem sice slušnou akci, ale absolutně bez jakékoli bojové scény. Z tohoto důvodu je to pro mě pořádné zklamání. Dalším velkým zklamáním pro mě byl Stephan Amell, který se předvedl ve velmi špatném světle. Na druhé straně se tady objevili výborné nové postavy, které mě tento film neskutečně zpříjemnili. Hlavně Bebop a Rocksteady mi neskutečně zlepšili náladu pokaždé, když se objevili v záběru. Celkově vzato bych to hodnotil jen jako průměr, který mě dokázal občas rozesmát, a který mě navodil nostalgickou náladu, ale jinak mě nijak zvlášť neoslnil. ()

Wiceman

O trošku lepší než jednička. Rozhodně to nebylo tak otravný. Dokonce i českej dabing se tentokrát povedl. Co se ale opravdu hodně povedlo jsou Krang, Beebob a Rocksteady. Jako by z předlohy vypadli. Co se ale ovšem vůbec nepovedlo je můj odjakživa oblíbenej Trhač, kterej od jedničky značně omládnul a podstoupil facelifting. To by se ještě dalo, kdyby jeho osoba a celej Foot clan nehráli v tomhle filmu docela zbytečnou roli. No dobrý, co se dá dělat. Megan Fox mě tentokrát ani moc nesrala. Casey Jones na druhou stranu .... docela ušel, i když Stephen Amell je hrozně prkenej herec už v Arrow a tady se jakžtakž snaží. Celkově je film docela slušná podívaná a klíďo bych na ní šel znovu. Na čtyři hvězdy to ale není ani zdaleka, takže za tři :) ()

Lazy87

Tak tady jsem se kupodivu více bacil, jak u jedničky. Navíc Megane to tady seklo. Jinak nic velkého. Prostě hlášky, akční scénky, no a postavičky, které jsem v mládí zbožňoval. Ale na ty animované to nikdy mít nebude. ()

WazzapKal

Bavilo mě to víc než jednička. Sice pořád CGI bordel, ale akce a zábava + hlášky nemaj chybu. Stephen Amell jako Casey Jones mi naprosto sednul a bavil mě. Postavy si pamatuju celkem blbě ze seriálu a starých filmů o želvách, ale tohle byl dobrej refesh. ()

Mrliš odpad!

Neskutečná blbost, na kterou se nedá vůbec koukat. Po pár minutách jsem sledování vzdal a raději jsem si vzal knihu. Vizuálně odporně digitální, střih nadmíru špatný až kolikrát hodně nepřehledný. Příběh nulový, trapné hlášky. No opravdu co více si přát! Za mě velká ztráta času. ()

Final

Hollywood opět dokázal zlaté pravidlo kinematografie. Co fungovalo před 20 lety v animované podobě, nemusí fungovat dnes v hrané podobě. Druhý díl si bere moc velké sousto. V seriálové podobě by to nějak zvlášť nevadilo, ale celovečerák tím nehorázně trpí. Příliš mnoho událostí na příliš malém časovém prostoru. Alespoň že Dave Green servíruje tuhle směs v příjemné stopáži necelých dvou hodin. Megan Fox vypadá jako vždy sexy a Stephen Amell jako Casey je také celkem solidně obsazený. No, stejně jako jednička, i tohle je slušný průměr, ale nic víc. ()

r3musko

Mám z toho zmiešané pocity. Na jednej strane to nie je zlý film, má parádne efekty a svižný dej. Na druhej strane ma to neskutočne nudilo, vtipy boli nezaujímavé a korytnačky nesympatické. Nedosahuje to na pôvodný seriál, na ktorom som frčal ako malý. Dokonca aj filmy z 90. rokov sa mi páčili viac, aj keď možno z nostalgie. ()

Filmyx

Ale jo, moc jsem od toho nečekala, ale film mě mile překvapil - sice si toho po pár dnech moc nevybavím, ale během jeho sledování jsem se nenudila. ()

kratajirka

:D Já ty želvíky žeru. Ne kecám - Megan je vážně kost a kdyby nebylo jí, tak by to asi nestálo za to. Zas pořádně ujetý!! Krang alias záporák naprosto fantastický. A ti dva dementos kriminálos? Pecka ten film. :) ()

Sekyn

Bylo to blbí, ale pěkný :-) Je to sice celý digitál, ale bez něj by to nešlo. Tohle jsou prostě želvy a jiný už to nebude. My, kteří jsme vyrůstali na kresleném seriálu toto zpracování můžeme jen ocenit. Ostatní, kteří vyrůstali na Pikačůovi to samozřejmě odsoudí. Chyby ve filmu, naprostý fyzický nesmysly, ztřeštěný scény, nesmyslný, jen aby to bylo víc digi a ne-herci! To všechno tam samozřejmě je, ale v konečný fázi je to pěkná podívaná a perfektně zpracovaný komix. Bylo tam snad vše! Želví písnička na konci potěšila též :-) P.S. jednička byla přeci jen víc film, hvězda dolů. ()

BigJohn02

První díl ještě jakž-takž ušel, ale ve druhém to jde pomalu do hajzlu... Infantilní, někdy až přihlouplé. Megan už nám pomalu stárne a díky botoxu jí dost tuhne huba. ()

Denzen

Rovnako blbé, šialené a nie moc vtipné ako jednotka. Prvá polovica je jedna veľká nuda pri ktorej môžete akurát čumieť na vyťahanú Megan Fox a počúvať vtípky pre deti do desiatich rokov. Niekde v polovici sa to už potom rozbehne a začne to byť správne uletené ako napríklad pád lietadla a následná naháňačka na vode. Čo sa týka nových postáv, tak Krang, Bebob a Rocksteady boli v pohode, Stockman trochu otravný a Casey Jones úplne hrozný. ()

huhuhu783

Z monitoru na mě tupě zírá po želvích černá díra...................ty vole to byla zase m*da do hlavy, opět zdařilej kousek na lobotomii mozku. Po první průseru sem myslel že se na to konečně vyse*ou,ale teď tomu dali ještě větší ,trikama přes*anější ,efektívnější lobotomii mozku a nevím jestli měl Jedličkův ústav lupeny zdarma nebo co , když tady vidím hodnocení 60%. Radši si zapnite fejsbůk a zakomunikujte na něm se stejně postiženejma lidma. Vyjde to na stejno- lobo želvy jako lobo fejs ()

padawan88

Podle mně je tento druhý díl Želv Ninja strašně podceněn. Kdo vyrůstal v té době, kdy v televizi sjížděl jeden díl za druhým klasického animáku, tak bude nadmíru potěšen, jelikož zrovna ve dvojce se ukáží všechny postavy, které do franchisu Želvy Ninja patří. A nejvíc potěší závěrečné titulky, kdy spustí klasický song "Teenage Mutant Ninja Turtles". Prostě za mně naprostá pecka! ()