V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

subic

Jsem v rozpacích a hodně. Strarej dobrej Morgan už hrál ve 2 podobných filmech plných staříků, kteří si ještě něco chtějí dokázat, Než si pro nás přijde (2007) a Frajeři ve Vegas (2013). Tohle je tak někde mezi a musím říct, že jsem se u toho nejmíň 2x nahlas zasmál, což se nestává zase tak často. Ale je to opravdu na 4 frčky? 70% ()

PlysovyMacko

Komedia o troch páprdoch, ktorí sa kvôli vlastným dlhom rozhodnú vylúpiť banku. Nie je to až také vtipné ako to znie. Páčilo sa mi ako si zaobstarali výborne alibi. Dobré herecké obsadenie. ()

Tominni

Tak těm dědkům tu bankovní loupež prostě přát musíte, i když je to někdy na hraně logiky, ale prostě u toho přimhouříte oko. Občas jsem se bavil (speciálně u cvičení loupeže v supermarketu), občas to byla trochu nuda, ale nakonec to na mírně lepší průměr dá. ()

wanry02

Skvělá komedie na kterou jsem se ohromně těšil a vůbec mě nezklamala, ba naopak ještě předčila mé očekávání. Samozřejmě musí se brát s lehkou váhou, protože je nereálné, aby tři staříci úspěšně vykradli banku a právě ti tři staříci v podání Alana Arkina, Michaela Caina a Morgana Freemana podali skvělí výkon, díky kterému jsem se bavil od začátku až do konce. 90% ()

K1NGSLAYER

Herecké obsazení, poměrně velká dávka humoru a přesně to co jsem od traileru očekával. Takové kámoše bych chtěl jednou mít (haha). Sice jsem původní verzi neviděl, ale musím říct že je to povedený remake. ()

Plaque

Vskutku príjemné sledovanie troch hereckých ikon v xy-krát vykradnutom príbehu. Nečakal som od toho radšej nič, bol som zvedavý len na to, ako to partička seniorov zvládne herecky a môžem povedať, že aj vo vysokom veku ešte majú čo ponúknuť a nepatria do starého železa. Aj vďaka tomu som bol milo prekvapený čo, priznám sa, ovplyvnilo aj moje hodnotenie. Inak to s pribúdajúcimi minútami strácalo dych a vtip, premieňalo sa to na neurčitú hmotu o dobre v každom z nás - dievčatko, ktoré potlačí vlastnú detskú úprimnosť bez toho, že by si uvedomovalo, ako je táto vlastnosť deťom prirodzená alebo drsný gangster, ktorý je stelesnením matky Terezy a nevezme si ani svoj podiel, pretože o starších sa treba postarať. No, ale nechajme to tak a nekazme si zbytočne hejtmi už aj tak pokazený deň. ()

harycek

Milý snímek! Ze začátku trochu nevýrazné a pomalé , skoro až nudné ale poté se to vcelku rozjelo !?, Nedá se od důchodců čekat nějaká akce !?!? Bohužel je nutno si vzít ponaučení zda nás to nečeká taky !!!??? ()

zerk0

Celkom príjemná a nenáročná jednohubka, kde potešili staré známe tváre. Charizmatickí osemdesiatníci ukázali, že ešte stále nepatria do starého železa a s prehľadom strčia do vačku aj oveľa mladších kolegov. Keby však tí americkí dôchodci vedeli, ako (a z čoho) žijú tí naši, asi by boli zhrození :D ()

Cerebrum

Hrozná pohoda. Každou minutu s těmhla třema pánama si prostě nemůžu, než pořádně užít. A vůbec nevadí, že námět je v podstatě jedna krátká věta a tím méně nápaditá. Tyhle tři to prostě odtáhnou. ()

ZHODNOTITEL

Taková fajn oddechovka. Děj není kdoví jak propletený, je jednoduchý a bez zbytečností se jde rovnou k věci. Obsazení výtečné. ()

Weezy22

Vtipnými momentami sa určite nemrhalo, herecké výkony na výbornú, námet filmu takisto potešil. Parádne spracovaná komédia s ideálnym podrobne vymysleným plánom na lúpež, už dlho som sa na ničom tak nepobavila. Bláznivé nápady, časté vtipy o smrti, asi nejako takto si predstavujem život dôchodcov v Amerike... ()

Don Maty

No tak dobre, bolo to nudné, nenápadité a plné klišé. Príjemne potešil Christopher Lloyd ako dementný starec. A nebolo to dokonca ani vtipné, až tak. Ale tak bol tam Michael Cain a Morgan Freeman a Alan Arkin. Ich herecké osobnosti to držali nad vodou, a len vďaka nim sa z toho nestane rodinný film, ktorý budú vysielať každú nedeľu 36 rokov na Markíze o 9 - tej ráno. Pozrel som, šak milé to bolo. Iba milé...3* ()

Maxa123

3 páprdové se prostě rozhodnou vyloupit banku. Samo o sobě to zní vtipně a když do hkavních rolí dosadíte 3 herecké mistry tak to dopadne prostě skvěle. U filmu jsem se vůbec nenudil, neustále se smál a ten happyend to jen podtrhuje...90% ()

Sefik odpad!

Škoda energie a času velkých herců na malé věci. Domnívám se , že dělání z diváků voly by mělo mít nějaké dno. Tady jsem byl těžce pod :-( Jak jednoduché je vykrást banku... Stačí pomoc nějaké pochybné existence s kriminální minulostí dohozené od příbuzného s nevalnou pověstí, která mě bude metodicky vést. Já si již jen nafotím kde jsou kamery, vezmu masku na obličej, pistoli se slepými a hurá ke kase pro výběr. ()

pafka

Charisma třech hlavních postav je to, ne čem film stojí a padá. Děj je banální, nijak nový. Tu hodinu a půl se nebudete nudit, dej odsejpa a humor, kterého by ale mohlo být víc, vás vyloženě potěší. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin