V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

dr.fish

Už dlouho jsem neviděl tak příjemnou pohodovku. S tímhle obsazením by to taky mohl zvorat jen naprosto neschopnej rejža. Cain i Freeman jsou naprostá esa, v malé roli dokonalý Christopher Lloyd. Střed filmu trošku pokulhává v tempu, ale závěr se vydařil, člověk je hned rád na světě, když se podívá na takovouhle pohádku. 80% ()

chelseaman22

Obsazení slibovalo mnohé. Název Sliboval mnohé. Avšak z loupeže ve velkém stylu se stala vloupačka důchodců s odvápněnými kostmi. Velká sázka na patos funguje obdobně jako sbližování Cho Changové s Harry Potterem, ergo nic moc. V návaznosti na výše uvedené bych zkrátil metráž na 60 minut a všichni súdruhovia by byli šťastní. 55% ()

Motinski

Dosť to dvíha hore ústredná trojica. Všetci hereckí veteráni sú super a pár scén je, hlavne vďaka ním, vtipných. Ako celok ale ide o strašný priemer, ničím nevybočujúci od ostatných komédií. ()

Honzíno

Komediálním vrcholem je obchoďák, filmařským rozuzlení podfuku a jeho následné vyšponování. Dannyho parťáci těsně před smrtí s notnou dávkou sebereflexe a bez zbytečné patologie. ()

viperDavid

Herecky naprosto skvěle obsazené a dědové se opravdu snaží. Několikrát jsem si i zasmál a celkově mám dobrý pocit. Jenže je to stále průměrovka, protože zápletka byla děravá jak cedník. Kdyby si scénáristi víc pohrály, asi by to bylo o úroveň víš. Ale i tak to byla prča ()

Johnny.ARN

Do pohodky filmík, ktorý neurazí, neprekvapí, nepoteší. Traja geriatrici namiesto nacvičovania ľahania si do truhly a prikladaní hliny na telo sa rozhodnú vykradnúť banku, lebo ich fabrika, kde milion rokov pracovali, im stopla dôchodky. Sociálne istoty fuč. Pokus viac komickejší ako reálnejší, s gradujúcim finále a krásnym happyendom. Dať zato peniaze v kine, vyšklbal by som si kotlety. 2 z 5 ()

Lachtaan

Freeman je pán filmu již po desítky let a Caine je zkrátka hercem prvotřídních kvalit. Když tyto dvě legendy téměř jakýchkoli žánrů spojíte jako nerozlučitelné senilní přátele do jednoho filmu, získáte příjemnou nereálnou krimikomedii na jedno pohodové nedělní odpoledne. Film se vyvedl v těch měřítkách, ve kterých se tento žánr obyčejně pohybuje. Takže cíl splněn. ()

elanius

(122/2017) / Seniorská herecká elita a heist movie, jednoznačná kombinácia, ktorú bolo ťažko pokaziť. Áno, možno mohol byť film viac vtipný, viac akčný. Ono ale vlastne nakoniec vôbec nevadilo, že všetkého bolo tak akurát. Od hviezdnej trojice sa zaváhanie ani neočakávalo a starci zmákli svoje party fakt na jednotku, slušne sekundoval v menšej roli aj Matt Dillon. Príjemný malý filmík. (7/10) ()

Phietros

Jednoduché, klidné, promyšlené se skvělým závěrem, ale i přesto se jedná o normální jednohubku, ke které se člověk nevrátí! Tři starouškové se ocitají bez nároku na vyplacení důchodů, jeden se stane svědkem bankovní loupeže a dostane nápad- vzít si svoje peníze. Vymýslí plán, spolčí se s bývalým zločincem, aby je zasvětil, začnou trénovat a brzy je čeká loupež století! První polovina filmu mě nudila, druhá super. Herecké obsazení našláplé! Jako celek 60% ()

venison

"Loupež ve velkém stylu" je bohužel už tisíckrát ohrané téma klasické vykrádačky, které je pouze oživenou partou bláznivých důchodců (i když to vlastně taky už bylo).. Jasně na hvězdnou partičku - Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin - se dívá pořád skvěle, ale celkově mi film nic nového (komě fajn relaxu) nepřinesl.. Krimi jednohubka.. ()

VanTom

Výhradně na poklidnou nekonfliktní pohodu se neambiciózně soustředí tato "dědkovská" lupičská komedie, což mi i přijde trošku líto, vezmu-li v potaz schopnosti a vitalitu starých pánů před kamerou. Jejich přípravu vyloupení banky protkávají mile (morbidně) suché hlášky především od Arkina, nicméně při dětsky snadné loupeži a marném snažení policie jim přeci jen dochází dech. Lepší 3*. ()

bizz_mjc

Tohle je přepadení, prosíme o spolupráci, ať nikdo nedojde újmě, máme berle! Docela milé, nenáročné pokoukání. ()

lykan9

Velice slušná lupičská komedie, u které sice máte celou dobu pocit, že jste ji již mockrát viděli, ale přesto se u ní stále dokážete bavit. Freeman s Cainem již několikrát předvedli, že jim to skvěle ladí a tudíž ani nemůže jít o špatný film. V současné době by to chtělo sice o něco víc, ale pro klidné odpoledne to stačí. ()

zdenny

S filmy, kdy se ze starých frajerů stávají frajeří mladí, se teď tak trochu roztrhl pytel. Morgan Freeman je jejich symbolem a sluší mu to. Je to totiž velká herecká legenda, kterou fanoušci nechtějí pustit k vodě. A on jim to na stará kolena plní. Stačí sehnat pár podobně smýšlejících herců a slušná komedie je na světě. Splní to dva hlavní cíle ve smyslu „zabití dvou much jednou ranou“ – 1) vydělají se peníze, 2) lidé vidí opět své nesmrtelné idoly v akci. ()

blackJag

Jako proč ne, v pohodě film, k zasmání, když ale odhlédnu od té srandy, je to celé postavené na vratkých nožkách. 65% ()

svobik

Maximální castingová trefa, s tímhle obsazením si tvůrci pojistili, že ústřední trio nemůže být o moc víc sympatičtější. A vzhledem k tomu, že v závěru se celá smyčka utahuje poměrně zdařile, nemám důvod proč nejít pod čtyři hvězdy. 7/10. ()

JohnSmith

Tři hvězdní veterání v remaku z roku 1979. Je to příjemné, vtipné a zvlašť Arkin je skvělý. Jen vidět však stačí. ()

Tft

Jsou filmy na které člověk nezapomene a pak jsou filmy, na které člověk zapomene velmi lehko. Going In Style je dokonalou ukázkou toho druhého případu. Trojice staříků, kteří se chystají do důchodu v podání Morgan Freeman, Michael Caine a Alan Arkin se rozhodne pomstít bance a ukrást peníze, které měli dostat ale nedostanou a vlastně jim tedy patří. Vcelku reálný problém, který už potkal nejednoho pracovníka odcházejícího do důchodu, tedy až na to vykrádání banky. Problém je ten, že film je podán jako heist movie komedie v tom nejobyčejnějším a nejnudnějším možném provedení jaké si člověk dokáže představit a ten american comedy style je z toho cítit na sto mil daleko. Humor je málokdy vtipný a to je u komedie tak trochu zásadní problém, je tu spíš spousta nudných a otřepaných gagů, které sice neurazí ale rozhodně nenadchnou a jediný důvod proč vlastně fungují jsou herecké výkony hlavní trojice. Ta je jediná světlá stránka filmu, která z toho dělá alespoň trochu koukatelný materiál a Zach Braff může děkovat bohu, že se mu legendy podvolily a hráli v téhle jeho snaze o komediální heist movie. Radši bych shlídnul 96 minut toho jak se tahle trojice baví při natáčení mimo kameru namísto toho co z onoho natáčení vzešlo. Zach Braff má možná komediální talent nikoliv však za kamerou. 40% ()

Herzeleid

Loupež ve velkém stylu pobavila, koukalo se na ni dobře, herecké výkony na jedničku, ale stejně jako když do podobného snímku umístíte dětské herce, tak i zde je to extrém, který mě příliš neoslovil. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin