Manželské povídky, které Vít Olmer psal pro časopis Playboy v době, kdy jeho šéfredaktorem byl Arnošt Lustig, mají v sobě vtip, často až absurdní pointu a nezapřou, že autor je bedlivým pozorovatelem života kolem nás. Pět z nich vybral pro svojí novou českou komedii, jejímž společným jmenovatelem se stal herec Jiří Krampol, hlavní představitel každé z nich.

Francouzská trojkombinace je humornou úvahou o tom, co může potkat úspěšného podnikatele, dá-li jednoznačně přednost práci před svoji mladší, atraktivní ženou. Protože i ta jednoho dne - vlastně zcela náhodou - pochopí, že peníze nejsou všechno...

Svatozář. Pan Divoký je zdánlivě tichý důchodce a bezbranný muž pod pantoflem. Že tomu tak docela není, pochopí až ušní lékař, který zase vzdoruje hned dvěma partnerkám najednou. Jen na okamžik zaváhá, zda by paní Divoká neměla znát pravdu o svém muži. Ale pak pochopí, že by svého pacienta připravil o jedinou zbraň a útočiště.

Sólo na bicí. Bimbo je "přerostlý" bigbíťák a jeho žena, které ne náhodou říká Yoko, už dávno rezignovala na to, že by někdy dospěl. Žijí spolu na chalupě a monotónní rytmus jejich dnů nečekaně změní vpád zločince, prchajícího před policií. Bimbo a Yoko jakoby se znovu setkali.

Ostrov lásky. Dovolená, ať už kdekoli, by měla být výletem za hranice všedních dnů. Ustaraný Ing. Zawinul ale u Jadranu neustále pracuje a řeší neřešitelné problémy ve své firmě. Toho si povšimne pan Rozvinul a nasměruje svého nového přítele na zcela jinou cestu. Někdy stačí opravdu tak málo.

Waterloo po česku je příběhem pražského památkáře Hrušky, zakřiknutého úředníčka, překážejícího ve světě své atraktivní ženy a ambiciózní dcery. Před každodenním papírováním, byrokracií a marnými diskusemi utíká do napoleonské doby a mění se v udatného maršála. A pak se mu jednoho dne podaří být hrdinou i v současnosti a utéct možná jednou provždy. (oficiální text distributora)

Monrico

Jelikož jsem si nejprve přečetl hodnoceni na tomto serveru, dlouho mne nenapadlo tento filmeček zhlednout. Dobré poučení pro příště - už se nenechám odradit názorem jiných :) Jak možná tušíte, nic moc valné mínění jsem předem o filmu neměl. Možná to bylo dobře, protože během těch devadesátá minut jsem byl neustale překvapován. Prvních pět jsem si už myslel, ze kolegové hanící toto dílko měli pravdu. Potom jsem pochopil s jakým nadhledem a s jakou porcí srandy je tenhle film natočen. Pana Krampola jsem dlouho dobu nemusel, ale tímhle snímkem si to u mne vyžehlil. (až na tu poznámku o lakomých Moravácích :) Jeden z důvodů, proč má zrovna teď film pouhých 6% bych viděl v tom, že se možná spousta :recenzentů" v některém z příběhů poznala. A potrefena husa .... :) ()

Border odpad!

no a ted si vemte,že se to někomu snad i líbí.Televize nova sobota 20.00 a takovejhle exkrement má na koláči sledovanosti 70 procent neuvěřitelný.Ještě že olmer nedělá na letišti... ()

bernau84

když jsem dával tu jednu hvězdičku tak mě troch svrběly prsty ale no co, nejhorší film co sem viděl to neni... přiznávám že humor zde není a krampol je starej opilec ale mám pocit že jedna scéna se mi líbila (to stou žumpou nebo hovnocucem už nevim) Skutečně se divim že byl někdo ochoten jít do takovýho hnoje (holubová,vašáriová,kraus,suchařípa,NAĎA konvalinková) ()

Cabbage92

Před nedávnem jsem četl v časopise TÝDEN rozhovor s režisérem Olmerem. Podivoval se, jak je možné, že v České televizi jeho úžasné filmy odmítají brát a kvůli tomu prohlašuje, že v ČT vládne mafie. To podle mě co se týče pana Olmera mluví za vše. ()

JARDAHONDA odpad!

Pane Olmer,začlo to s : Nahotou na prodej,Ještě větší blbec než jsme doufali,Playgirls1,2,Policajti z předměstí i Waterlem po česku...Filmy s tupým humorem a dějem !! = 0% Snad se vám ty průsery padaří "někdy"spravit ()

Necrophobic odpad!

Idiot nepozná ,že je idiot,protože je idiot. Hovořím k vám pane Olmere. Z téhle neskutečné prasečiny mám dodnes psychickou ůjmu :-( A jak se člověk který natočil Tankový prapor a Bony a klid ,dostal do takových sr..ek? ()

Usirev

Nechápu, co na tom ostatní vidí špatného. Ano, není to na 5 hvězdiček, ale je to příjemný film. Humor je zde podle mě trochu lehčí, ale pořád je to vtipné. Navíc se třetí povídka točila v obci, kde jsme mívali chalupu ()

Mordor odpad!

"Kdo leží na zemi, nemá už kam by spadl" - a nebo že by ne? Myslím si, že tento mizerný, halucinogenní a slaboduchý film spadl ještě níže. Když jsem "to" s největším sebezapřením shlédl až do konce, připadal mi "Pan účetní" jako film od Bergmana... ()