Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

TaanStari

Průměrně nudná komedie, u které jsem se občas zasmál. Plus za Atkinsona. Doporučil bych spíš celkově vtipnější a ne tak děravý Get Smart. ()

Zeek

Dávám za 3*, klasickej průměr. Rowan Atkinson umí pobavit víc, já se prakticky nezasmál, ale špatné to nebylo. ()

Caesar1993

Navzdory velkému vychvalování mě to moc nenadchlo, celkem trapná parodie na Jamese Bonda, proto původně***, čtvrtá* za těch pár vtipů, které se tam dali najít. ()

Luqi

Jasné, stačí obsadiť Mr. Beana a komédia sa natočí aj sama........... Ale nie, nie. Na dobrú komédiu treba aj dobrý scenár. Mr. Bean sám o sebe nie je až taký vtipný aby vyplnil celý film. A okrem toho, "nemý" Mr. Bean mal svoje čaro. Čím viac rozpráva, tým viac to nie je ono........... A keď je ešte nadabovaný do slovenčiny tak ako je, tak o prúser je postarané............ ()

Martinvon

Z živočišného druhu supertajných elitních agentů je Johny English rozhodně můj nejoblíbenější - jako jediný z agentů je totiž k ženám skutečně galantní (narozdíl od všech Jamesů Bondů, kterým automaticky padá k nohám jedna kráska za druhou). A z rodu nejmocnějších a nejstrašlivějších zloduchů tohoto světa se nikdo nevyrovná Pascalu Sauvageovi. Na oddych a zábavu a na trochu té cynicky zvalchované romantiky neexistuje snad lepší medikace. No řekněte, existuje snad dokonalejší absurdita, než že zloduch všech zloduchů je Francouz, který chce Velkou Británii proměnit v jedno veliké vězení? Když mu navíc Johny English ještě předem sdělí, že jediné, co by mohla Francie hostit, je invaze, je role tradičních předsudků ve filmu jasně definována. **Ačkoli může být český divák zvyklý na Rowana Atkinsona jako na herce "němých" grotesek, jeho podmanivý a krásně probarvený hlas tvoří mocný kontrast vůči (promiňte) tradičně pitoménu výrazu. A když už je řeč o hlase, tak co říkáte francouzskému akcentu Johna Malkowiche? To je panečku koncert! Takže přátelé, tady úplně zapomeňte na dabing. ()

Bozvav

vtipné, ale místy příliš "tuhý humor", pár hluchých míst, ale jako celek dobré. Za mne 3 a půl hvězdy, tedy 70%. ()

vito_corle

Jsem velký fanda Bondovek halvně s Danielem Craigem a rád si odpočinu i u nějaké parodie. Johnny English  je ta fakt povedná. J. E. neumí pověsit ani kabát na věšák bez pořádného průšvihu, ale s Anglii to myslí určitě dobře a pro královnu by vypustil duši. 007 v Beanovském kabátu pobaví a není trapný, jen zábavný. ()

Johnny

Pre mňa vcelku postačujúca porcia zábavy. Kopa vtípkov, akčných aj slovných ako sme už u R. Atkinsona zvyknutí. Jedna hviezdička dole za niektoré hluché miesta, ktoré ale zrejme mohli byť naordinované v záujme oddychu bránice :-)) ()

jesus666

Rowan Atkinson, ako britský Jacques Clouseau, je tradične zábavný, John Malkovich je štandardne záporný a Natalie Imbruglia je z hrajúcich speváčiek mierne nadpriemerná. Príjemný a zábavný film. ()

hazaba

Rowan Atkinson roli zvládl skvěle, ale nejvíc mě bavil Malkovich karikaturou na Francouze - opravdu typická představa Angličanů o "žabožroutech" :-) ()

Plesna

Tenhle film mě vždycky dostane. Přesně ten typ humoru, který mám rád. Člověk od toho nesmí očekávat pochopení smyslu života, ale na odpočinek je twnto snímek naprosto ideální. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce