• Kryšpín

Nejdříve vysvětlím pojem Kameňák. Kameňák je vtip, který nemá smysl, ale přesto se mu člověk směje. Tento film od Trošky je něco podobného, film nemá hlavu ani patu, ale má jistý rozdíl, člověk u něj pláče. Pláče, protože se musí stydět za to, že režisér z České republiky natočil takovou slátaninu.(30.1.2004)

• sud

Celkově je "Kameňák" spíš taková zábavná show typu "Zlatá mříž", natáčená v exteriérech. Vystavit celovečerní film na tom a pouze na tom, že se zfilmují vtipy, není moc šťastný.(4.11.2005)

• ScreamJay

Já teda nevim, jestli nejsem natvrdlej či co, ale mě tam nic vtipnýho nepřipadalo. Toto je film, nyní mi odpusťte mé hodnocení, "ku posrání". To je tak že se radši předávkujete projímadlem a zhynete na záchodovém prkýnku než sledovat to celé od začátku do konce. Nápad postavit film pouze a jedině na vtipech je absurdita sama o sobě. Navíc tak ohraných a okoukaných, že už se člověk stydí se jim smát. Ale jak vidno tenhle názor se mnou nezdílí většina naší populace, neb v kinech si vedou všechna Troškova díla nad očekávání.(24.6.2004)

Spŕška vtipov nasúkaných do úbohého scenára, smutné je, že ich už skoro každý pozná a navyše ani herci sa moc nesnažia spraviť film pútavejším. Ale ako pobavenie stačí. 55%.(24.11.2006)

• castor

K pláči.. Film i samotná návštěvnost!! Je až šokující, jak pozitivně lidé z mého okolí tenhle film vnímají.. Režisér Troška ať si stoupne někde do masny za pult a nezatěžuje tuzemskou kinematografii takovýma (s prominutím) sračkama. Kdyby Nova dávala v sobotu po půlnoci porno, tak mě to neurazí tak, jako takhle tragická (opět mi promiňte) sračka!! S kolegou Olmerem (v produkci TV NOVA) by pak mohli natočit něco třeba ze života dojnic!! A s dalším troubou Pomejem se pak spolu s Plyšovým lvem spokojeně usmívat do objektivů..(7.12.2005)