• mysicka

Totalni s*acka od zacatku do konce.. Nezavani to spoilerem? :o)))(10.5.2004)

Já se nasmál, jako u klasicky lidového českého filmu, který se skládá jen a pouze z Kameňáků a točí ho Zdenda Trošků. Na poprvé jsem se řechtal jak páté kolo u vozu, po druhé už po usmál, a tak postupně mi nakonec došlo, že je to všecko neskutečné ohrané, ale když jsem to viděl poprvé tak jsem se příjemně bavil. Jenže jak to v televizi dávají stále dokola, stejně tak jako Hoštickou trilogii, tak to omrzí, i když Slunce, seno neomrzí. A v tom je ten háček, ten rozdíl. Právě proto, že se to všecko skládá z kameňáků, a že je to dobrý nápad, nakonec po nějaké době zanucí a už nebude bavit tak jako dřív. Nebo takový na to mám názor já. Každopádně tenkrát to byla mela... --- A opustila sestra svého bratríčka Pepíčka a šla a šla a šla, až prišla do jiného stavu.(8.5.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,051,138/videl v kine: 45%/(18.5.2005)

• Pohrobek

Jednu hvězdičku za to, že jsem všechny vtipy pochopil. Druhou za archeologickou hodnotu tohoto odpadu, příští generace se budou divit!(12.5.2005)

• movie

Je to fakt síla, živě si dokážu představit jakej masakr musí bejt druhej díl. Troška je vážně ďábel s invalidním smyslem pro humor, moc se těším až natočí druhej díl a zase se rozjede souboj Baldýnský vs. Pomeje vs. troška ...(3.8.2004)