• ScreamJay

Já teda nevim, jestli nejsem natvrdlej či co, ale mě tam nic vtipnýho nepřipadalo. Toto je film, nyní mi odpusťte mé hodnocení, "ku posrání". To je tak že se radši předávkujete projímadlem a zhynete na záchodovém prkýnku než sledovat to celé od začátku do konce. Nápad postavit film pouze a jedině na vtipech je absurdita sama o sobě. Navíc tak ohraných a okoukaných, že už se člověk stydí se jim smát. Ale jak vidno tenhle názor se mnou nezdílí většina naší populace, neb v kinech si vedou všechna Troškova díla nad očekávání.(24.6.2004)

• Radyo

Tak tomuhle už chyběly jen nějaké ty zvratky či fekálie. Dvojku si snad raději nechám ujít, obávám se, že ta už bude "dokonalejší", tím myslím doplněna o chybějící ingredience.(2.1.2004)

• xxmartinxx

To se svým způsobem musí vidět. Zrůdný nevkus od burana pro burany.(10.12.2009)

• Pohrobek

Jednu hvězdičku za to, že jsem všechny vtipy pochopil. Druhou za archeologickou hodnotu tohoto odpadu, příští generace se budou divit!(12.5.2005)

Prijemnej film, bohuzel skoro vsechny vtipy, ktery tam zazni znam takze sem se moc nesmal.(1.1.2005)