• Trellíno

Tenhle film je vtipnej v závislosti na tom jak znáte vtipy. Jelikož jsou to ale všechno vtipy, kterym jsem se smál naposled někdy ve 3. třídě na Základní škole, tak je to špatný. Přiznám se, že jsem se asi třikrát, čtyřikrát uculil, ale to je na komedii velmi slabý. Nápad postavit komedii na vtipech neni špatný, ale to by to asi muselo být natočeno jinak a rozhodně bych použil něco novýho. Takhle je 99% děje odhadnutelných. Většina postav je tragicky zahraných a některé jsem ani nepochopil, proč se v Kamenáku vyskytli. Třeba ta psycho-postava co pořád poslouchala hudbu. Nevim jestli se Troška snaží být nějak in? A to rádoby vyrovnání s pani Spáčilovou? Nevim, nevim. Kdyby radši pan "režisér" natočil nějakej pořádnej film a zavřel pusu kritikům tímto způsobem. Místo toho se řadí k panům Soukupům a Olmerům. A to mám některý Troškovi filmy fakt rád. Neviděl jsem Waterloo, ale nejhorší porevoluční český film je pro mne ode dneška Kamenák.(28.1.2003)

Mé hodnocení , mě přijde jak by řekl pan Paroubek " proti všem", proti lidem z CSFD, proti kritikům / to je ale standart/, proti lidem v mém okolí, není to moc příjemné,ale nemohu si pomoci. Film mě pobavil, jelikož na žádné estrády nečumím, tak jsem fakt většinu vtipů slyšel poprvé a tudíž tento "Vtipeňák" splnil zcela svůj účel.Jistě mám slabost i pro Kameňákov /Týn nad Vltavou /, kde jsem trávil své děství.Já jen néchapu jednu věc:Proč film, který se z celé republiky zřejmě líbí jenom mě je jeden z nejnavštěvovanějších,nejpůčovanějších a nejsledovanějších ??? / za to má tu 4 hvězdičku!!!! /Ale asi to bude jako s ČT2 taky se na "ní každý kouká",ale má sledovanost 2%.Za tento komentář nehažte na mě kamení v podobě slov o mém vkusu apod. Dát odpad by bylo snadné,ale proti mé mysli.(29.6.2006)

• Segrestor

Možná by bylo namístě definovat, co je to vlastně ten "kamenný vtip". Jestli něco, z čeho se dá uplácat tahle vyložená debilita, kterou bych nepustil ani tučňákům v ZOO, aby se neutopili z čirého šílenství, nebo nějaká skutečná věc, o kterou se tento film pokouší. Dodnes nevím a tzv. kameňákům se raději vyhýbám a ani mi ho nezkoušejte říct nebo vezmu jeden kameňák a hodím vám ho do okna.(27.4.2011)

• gouryella

Samotné vtipy, které zaznějí ve filmu nejsou sami o sobě vůbec vtipné, natož aby utáhly celý film - a ty ubohé herecké výkony. Jen doufám, že z Trošky se nestanedruhý Olmer nebo Soukup.(31.7.2003)

Prijemnej film, bohuzel skoro vsechny vtipy, ktery tam zazni znam takze sem se moc nesmal.(1.1.2005)