• sud
  **

  Celkově je "Kameňák" spíš taková zábavná show typu "Zlatá mříž", natáčená v exteriérech. Vystavit celovečerní film na tom a pouze na tom, že se zfilmují vtipy, není moc šťastný.(4.11.2005)

 • castor
  odpad!

  K pláči.. Film i samotná návštěvnost!! Je až šokující, jak pozitivně lidé z mého okolí tenhle film vnímají.. Režisér Troška ať si stoupne někde do masny za pult a nezatěžuje tuzemskou kinematografii takovýma (s prominutím) sračkama. Kdyby Nova dávala v sobotu po půlnoci porno, tak mě to neurazí tak, jako takhle tragická (opět mi promiňte) sračka!! S kolegou Olmerem (v produkci TV NOVA) by pak mohli natočit něco třeba ze života dojnic!! A s dalším troubou Pomejem se pak spolu s Plyšovým lvem spokojeně usmívat do objektivů..(7.12.2005)

 • Hal_Moore
  **

  Tak tohle je špatný vtip...(10.9.2005)

 • Lima
  odpad!

  Mám zvířátka rád. Zvířátkům se neubližuje, zvířátka se chrání. Vemte si třeba takovou VYDRU ŘÍČNÍ. Roztomilý hlodavec, je zákonem chráněný a odstřel je v jeho případě zakázaný. Ale u vydry, která si říká Václav, bych asi učinil vzácnou vyjímku....Jestli jsou chránění i režiséři, to nevím. Ale historická zkušenost s BLBOUNEM NEJAPNÝM nás poučuje o tom, že by měl být Zdeněk Troška separován na nějakém bezpečném místě....(2.1.2004)

 • Trellíno
  odpad!

  Tenhle film je vtipnej v závislosti na tom jak znáte vtipy. Jelikož jsou to ale všechno vtipy, kterym jsem se smál naposled někdy ve 3. třídě na Základní škole, tak je to špatný. Přiznám se, že jsem se asi třikrát, čtyřikrát uculil, ale to je na komedii velmi slabý. Nápad postavit komedii na vtipech neni špatný, ale to by to asi muselo být natočeno jinak a rozhodně bych použil něco novýho. Takhle je 99% děje odhadnutelných. Většina postav je tragicky zahraných a některé jsem ani nepochopil, proč se v Kamenáku vyskytli. Třeba ta psycho-postava co pořád poslouchala hudbu. Nevim jestli se Troška snaží být nějak in? A to rádoby vyrovnání s pani Spáčilovou? Nevim, nevim. Kdyby radši pan "režisér" natočil nějakej pořádnej film a zavřel pusu kritikům tímto způsobem. Místo toho se řadí k panům Soukupům a Olmerům. A to mám některý Troškovi filmy fakt rád. Neviděl jsem Waterloo, ale nejhorší porevoluční český film je pro mne ode dneška Kamenák.(28.1.2003)

 • - Jediný film, ve kterém se sešli manželé Jan Skopeček a Věra Tichánková, za 60 let filmové kariéry. (M.B)

 • - Představitelka staré Kropáčkové, Anna Vejvodová, se k roli dostala čirou náhodou. Když šla nakupovat, potkala Zdeňka Trošku, od kterého chtěla ihned autogram a jelikož režisér sháněl někoho podobného, nabídl jí roli. (StrYke)

 • - Návrat na filmové plátno po 11 letech pro Broňka Černého, známého z trilogie Slunce, seno, ... (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace