• Kryšpín

Nejdříve vysvětlím pojem Kameňák. Kameňák je vtip, který nemá smysl, ale přesto se mu člověk směje. Tento film od Trošky je něco podobného, film nemá hlavu ani patu, ale má jistý rozdíl, člověk u něj pláče. Pláče, protože se musí stydět za to, že režisér z České republiky natočil takovou slátaninu.(30.1.2004)

• Shit

Mezi prvním a druhým dílem neni skoro žádnej rozdíl, snad jen vtipy se neopakujou, ale to nemůžu odpřísáhnut, protože jsem si toho nějak zvlášť nevšímal. Takovýhle filmy Trošku moc neproslavěj, ale zase se mu nedá upřít snaha, ale někdy ani ta snaha nepostačí a jelkož dvojce jsem dal 2* tak, když jednička je prakticky totožná, ta i jí dám 2 *(12.11.2005)

• Marigold

Chtěl bych na téma Kameňák napsat něco intelektuálně objevného, ale tady nezabere ani šaldismus, ani vulgarismus. Prostě krystalicky čistý odpad. Kondenzovaná bída české kultury. Cosi vypovídá o úrovni průměrného českého diváka. Čili vlastně záslužný počin a výborné svědectví pro budoucí filmové vědce a sociology (pokud tedy fanoušci Kameňáku nezpunktují puč a nenakážou postřílet ty, kteří se mu nesmějí). Díky, pane Troško, někdo tu špinavou práci sakra dělat musí!(16.2.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,051,138/videl v kine: 45%/(18.5.2005)

• sud

Celkově je "Kameňák" spíš taková zábavná show typu "Zlatá mříž", natáčená v exteriérech. Vystavit celovečerní film na tom a pouze na tom, že se zfilmují vtipy, není moc šťastný.(4.11.2005)