• Radyo
  odpad!

  Tak tomuhle už chyběly jen nějaké ty zvratky či fekálie. Dvojku si snad raději nechám ujít, obávám se, že ta už bude "dokonalejší", tím myslím doplněna o chybějící ingredience.(2.1.2004)

 • Rex Mundi
  *

  Naozaj príšerne primitívna "zábava", ale keď som vypla mozog, pár krát som sa aj zasmiala. Ako keď prídu vtipy e-mailom, prečítam si a na tých, ktoré nepoznám, sa aj pousmejem. Dávam 1 hviezdu, pretože Kameňák 2 som videla skôr a ten je ešte horší. Načo a pre koho ale točili trojku? A z akého dôvodu je na plagáte k dvojke heslo "dlouho očekávané pokračování" ???(7.3.2005)

 • berg.12
  *

  Ať už se to někomu líbí nebo ne, zdá se, že český národ nechodí na filmy ale na srandu. Respektive film=sranda. Chtít po někom, kdo holduje tomuto národnímu svérázu, aby vnímal kritéria jako příběh, scénář, herecké výkony apod., je zřejmě marná lásky snaha. A přesně pro tenhle typ diváků je Kameňák určen. Zkrátka, Troška má evidentně své fanoušky, pro které točí, a které spolehlivě nakrmí tím, že narozdíl od umělců on točí pro lidi. Je to barevné, hýbe se to a těch známých herců! A hlavně ty fórky, no to se prostě musí vidět! Stejně tak jako má třebas nějaký hororový subžánr své fanoušky, přestože ostatní tímto žánrem opovrhují, posuzuji Trošku už také téměř žánrově. Na lidi, kterým se tento druh zábavy líbí je nějaká filmová estetika krátká, na druhou stranu, pokud srovnám s jinými kousky v tomto proudu, jde o relativně neškodnou a průměrnou záležitost.(7.11.2005)

 • xxmartinxx
  odpad!

  To se svým způsobem musí vidět. Zrůdný nevkus od burana pro burany.(10.12.2009)

 • Marigold
  odpad!

  Chtěl bych na téma Kameňák napsat něco intelektuálně objevného, ale tady nezabere ani šaldismus, ani vulgarismus. Prostě krystalicky čistý odpad. Kondenzovaná bída české kultury. Cosi vypovídá o úrovni průměrného českého diváka. Čili vlastně záslužný počin a výborné svědectví pro budoucí filmové vědce a sociology (pokud tedy fanoušci Kameňáku nezpunktují puč a nenakážou postřílet ty, kteří se mu nesmějí). Díky, pane Troško, někdo tu špinavou práci sakra dělat musí!(16.2.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace