• Jeanne
  *

  Jak se zdá, nějakým omylem se na začátek dostaly záhadné filmové titulky místo znělky Zlaté mříže! :-)) Do filmové kategorie komedií bych Troškův pokus vůbec neřadila, případně - vytvořil "nový žánr":) Jako pásmo vtipů to však nebylo špatné a v tomto smyslu to svůj účel splnilo - rozesmát skupinu diváků, kteří se u pořadu baví spolu a nemají čas sledovat náročnou dějovou linii. Myslím, že pokud něčeho takového tvůrci chtěli dosáhnout, tak se jim to podařilo - ale určitě takovéto zábavné pásmo nepatří do kina. Jít omylem na tohle, tak dvojici Troška-Pomeje asi nebudu moct hodně dlouho přijít na jméno, ...ale kdyby se tohle vysílalo pod hlavičkou zábavných televizních pořadů na Silvestra (samozřejmě ne každý rok, proboha!) tak to rozhodně nezklame! Jenomže, když nás tvůrci nutí brát to jako normální film, tak to tak musíme i hodnotit - mezi filmy - hmmm, s žádnými novými nestárnoucími hláškami nepřišli - kam se v tomto srovnání hrabou na tradiční staré komedie jako Kulový blesk, Jak utopit doktora Mráčka nebo i z Dědictví. I po letech vtipy z nich známe, ale Kameňák ten naopak čerpá jen a jen ze starých a profláknutých vtipů. Dokonce i závěrečné odhalení toho pravého bordelu, který se skrývá v klášteře bylo přesně podle závěru "konkurenčního" filmu Markýz de Sade! :-) Takže - žádný přínos. Ovšem naprosto souhlasím, že takové Waterloo po česku je ještě mnohem mnohem horší.(5.1.2004)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,051,138/videl v kine: 45%/(18.5.2005)

 • Hal_Moore
  **

  Tak tohle je špatný vtip...(10.9.2005)

 • xxmartinxx
  odpad!

  To se svým způsobem musí vidět. Zrůdný nevkus od burana pro burany.(10.12.2009)

 • Rex Mundi
  *

  Naozaj príšerne primitívna "zábava", ale keď som vypla mozog, pár krát som sa aj zasmiala. Ako keď prídu vtipy e-mailom, prečítam si a na tých, ktoré nepoznám, sa aj pousmejem. Dávam 1 hviezdu, pretože Kameňák 2 som videla skôr a ten je ešte horší. Načo a pre koho ale točili trojku? A z akého dôvodu je na plagáte k dvojke heslo "dlouho očekávané pokračování" ???(7.3.2005)

 • - Představitelka staré Kropáčkové, Anna Vejvodová, se k roli dostala čirou náhodou. Když šla nakupovat, potkala Zdeňka Trošku, od kterého chtěla ihned autogram a jelikož režisér sháněl někoho podobného, nabídl jí roli. (StrYke)

 • - Ve všech scénách je venku slunečno. (Jyrka)

 • - Návrat na filmové plátno po 11 letech pro Broňka Černého, známého z trilogie Slunce, seno, ... (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace