Záskok

(divadelní záznam)

niska98

Podle mě jejich nejlepší hra. Jako divadelnice tyto situace znám a o to mi přišlo všechno vtipnější a já si vše naprosto užila. ()

RafaKrakal

Nejlepší hra Divadla Járy Cimrmana. Divadelní hra, jakož i seminář nemají slabého místa a celé dílo je mimořádně zábavné od začátku až do konce. Hodnotit lze toliko maximálním možným hodnocením, cimrmanologové by pak pravděpodobně hodnotili slovy: " Kam se hrabe Bittner to se nedá srovnat". ()

ostravak30

Je to jedna z nejlepších her Divadla Járy Cimrmana. Všichni v ní excelují a celou řadu hlášek znám nazpaměť. Tuto hru opravdu miluju, člověk se skutečně zasměje od srdce. Asi nejvíce ze všech her zde exceluje Zdeněk Svěrák. ()

JosefTomas

Kam se hrabe Bittner a vlastně cokoliv dalšího, protože se Záskokem se to nedá srovnat. Samotná jednoaktovka je totiž natolik geniální, že vlastně úplně strčí do kapsy celý seminář předtím, protože to, co se potom na jevišti odehraje, nemá prakticky konkurenci. A i když tam je postav jak na Orloji, tak Vavroch je jen jeden a Zdeněk Svěrák si užívá každou větu, kterou pronese. Skoro je mi líto ostatních her DJC, protože Záskok je na takovém topu, že by ho ani náčelník Karel Němec nedobyl. ()

subic

Ještě ve formátu 4:3. Zdeněk Svěrák jako známý Plzeňský herec Vavrouch zaskakuje v divadelním spolku hrajícím vlastní hru a o tom to tak nějak je. Kuzmo Kuzmičiiii... nemá talent... I přes ten sled legendárních hlášek to není má nejoblíbenější hra. ()

Tominni

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý......kdo to napsal? Divadlo Járy Cimrmana je té nejlepší formě, postava Karla Infelda Prácheňského v podání Zdeňka Svěráka patří k tomu nejlepšímu, co jsem viděl. Když k tomu ještě připočtu zvědavého Karáska, tak nemůžu jinak, než 5 hvězdiček. ()

Max Q.

Uf, tak tuhle hru bych mohl citovat snad celou. Svěrák jako Vavroch nemá chybu, někoho hrát takového aroganta s takovou chutí jsem ještě neviděl. Pro mě nejlepší kus Divadla JC. No, letošní léto se opravdu vydařilo... až na ten sníh. ()

kadef

Tak tohle je naprosto boží. To nejlepší co kdy cimrmani vymysleli a nikdy už nedokázali překonat záskok. Když jsem na tom byl v divadle a to jsem vůbec nevěděl do čeho jdu, málem jsem se pochcal smíchy. V televizy to potom vůbec neztratí. Herci hrají skvěle. Roli Prácheňského hrál v divadle Smoljak a v televizy Svěrák. Smoljak dokázal tu pitomou roli zahrát líp. ()

Cannabis

Podle mého je to nejlepší hra od Járy Cimrmana! Zdeněk Svěrák je opravdu božský! Alternace s Ladislavem Smoljakem - nedá se vůbec srovnávat... ()

ottik274

Vidím před vraty sáně a říkám si:"Že on je u nás doktor" a Taky jo. Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat. Pro mě jedna z nejoblíbenějších her DJC. ()

Bratr

Po Aktu a Dobytí severního pólu jednoznačně broznzová hra divadla JC. Sice přednáška samotná není tak zajímavá, hra exceluje, rčení "bóže Bárto" se v mém okolí stalo obecným označením blbosti, což opět svědčí o vysoké hláškovosti Cimrmanovských scénářů. ()

Pajela

Pro mě jednoznačně nejlepší Cimrmani. Viděla jsem Záskok už asi 20x a pokaždé padám smíchy ze židle. ()

Pilinka

Další z perfektních počinů DJC...Hlavně role Zdeňka Svěráka...Na mou duši s ním bych já hrál i zadarmo... ()

lednik

Nejlepší jízda!! Svěrák je největší kanón, samozřejmě všichni mu velmi zdatně sekundují, ale na Svěrákvi je jasně vidět, že se neskutečně baví a tím baví i mě. ()