Záskok

(divadelní záznam)

zekon

Nejgeniálnější hra divadla JC. Herecký koncert, záchvaty smíchu, nutnost opakovat minimálně 8x aby člověk shlédl nebo slyšel celou hru v klidu :) ()

ThomYorke

Pro mě společně s Dobytím Severního pólu a s Dlouhým, Širokým a Krátkozrakým nejlepší Cimrman. Citovat hlášky nemá smysl, o to už se postarali jiní... ()

LeKK

Všechno co má něco společného s Cimrmanem přímo miluju. Záskok je to nejlepší z nejlepšího. Celé představení se na diváka hrnou nezapomenutelné hlášky ze všech stran a na hercích je vidět jak moc si to užívají. Kde jinde je možnost vidět důchodce, kteří blbnou jako malí kluci? ()

PaulBarva

Ano, Volga, Volga… Širá řeka, rovný kraj. Potapiči, padesát let se dívám na Volgu a nemohu se vynadívat. Někdo řekne: Ech, co! Třeba Kudrjaš, třeba Kudrjaš. Oči má, ale k přírodě je slepý. Zato Lomonosov, moudrý člověk. Přírodu zkoumal, zápisky dělal…A taky jeden z nás, holoubku. Prostý člověk… Geniálnost této hry spočívá v humoru, který...troufnu si říct, že musí rozesmát každého jedince se základními znalostmi české kulturní historie :-) BRAVO pane Smoljak a pane Svěrák :-) ()

Lokitre

Nezapomenutelná hra. Kdykoli se někdo zmíní o Českých Budějovicích v duchu si vždy řeknu " tam by chtěl žít každý". Všechny hry od Járy Cimrmana jsou sice úchvatné a se spoustou hlášek, které vám zní v hlavě a vždy vás rozesmějí, ale tuhle můžeme považovat za jednu z nejvydařenějších. Jakmile vstoupí na pódium Zdeněk Svěrák co by Karel Infelt Prácheňský, jednoduše se během dalších 90 minut nebudete moci přestat smát. ()

NiennaTasart

"Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!" Perfektní Cimrmanův kus. Už u přednášky jsem se válela smíchy! Jedna z nejlepších her. ()

Alekks80

Pro neznalé her divadla Járy Cimrmana doporučuji vidět tuto hru jako poslední. Je totiž absolutním vrcholem divadelní tvorby pánů Svěráka a Smoljaka a jak se říká, "nejlepší na konec". ()

DannyVlk

Kam se hrabe Bytner to se nedá srovnat! Nejlepší dílo, které kupodivu není tolikrát zmiňováno. Při projíždění všech divadelních záznamů mě však mile překvapilo.Asi to bylo tím, že mi nikdo neřekl co se v tomhle díle nachází, vtipy nejsou ohrané jako u Severního pólu, který znají všichni, a který mi byl trochu ohrán díky maturitě. ()

pindruche

Moje nejoblíbenější. Nevidím žádné slabé místo a Svěrák je úžasný. Zjistila jsem, že dávám přednost hrám kde je pan Svěrák, nevím proč, ale přijdou mi lepší. ()

intheend

Bez debat nejlepší hra. Výborná přednáška a bezchybná hra, kde Svěrák předvádí dost možná svoji životní roli. ()

Barbucha9

Excelentní hra postavená na genialitě Zdeňka Svěráka, který je v této roli nenahraditelný, podpořená výborným výkonem Petra Bruknera, Miloně Čepelky a dalších. Odzbrojující představení je klenotem Cimrmanova divadla. Jsem velmi hrdá na to, že jsem měla tu možnost být osobně přítomna tomu zázraku a to ne jednou. Za mě jednoznačných 5*, které s láskou dám mistrovu géniu. ()

teckax

Hned s první hrou - Vyšetřování ztráty třídní knihy - se Divadlo Járy Cimrmana stalo pro mě srdeční záležitostí. Mám to komplet, některé malinko slabší, ale přesto fantastické. Pokud bych mohla dát jedné 6 hvězd, byl by to bez dlouhého přemýšlení právě Záskok. Je to brilantní, vtip za vtipem, pointa za pointou. Nádherná hra s jazykem. Záskok můžu poslouchat dokola pořád a myslím, že se neomrzí.... "Ty nejsi Vlasta, ty jsi Vlasta?"... "Řekni Rumburk, srabe!" ... "vždyť my ráčkujeme jako vejce vejci"... prostě geniální. ()

AfroCmx

Když by mě moje díte poprosilo ať mu pustím tu nejlepší hru od Cimrmana, váhal bych co dřív, ale nakonec bych se asi rozhodl pro Záskok. Strašně mě mrzí že jsem nevidel Záskok žive a bohužel už se mi to ani nikdy nepoštěstí, ansábl pomalu vymírá :( ()

ciwiciwi789

"Kampáááák, Kuzmo Kuzmičiii?", tretí deň sa doma rozprávame a citujeme Prácheňského. Tejto cimrmanovskej hre dávam plný počet. A Svěrák je asi najsympatickejší človek na svete:)) Nie vždy sa pri jeho rozprávaní smejem, ale vždy sa usmievam a ďakujem za to:) ()

FuLister

Co víc napsat, než co už zde je napsáno. Nic, toto je jedno z nejlepších představení legendárního Járy Cimrmana a není divu, neb co hláška, to perla. ()