• xxmartinxx

Myslím, že to nejde ani dělat omylem. Zdeněk Troška se prostě svými scénáři snaží negovat veškerá pojetí morálky a etiky, která vůbec existují. Nevím, proč to dělá, ale mrazí z toho v zádech. To myslím bez nějaké legrace - ten film je krom mnoha jiných negativ především zcela morálně zvrácený.(19.8.2016)

• MrHlad

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku s tím, že to není tak hrozné jako Kameňáky a Babovřesky, ale pak mi došlo, že to je stejný, jako kdybych někoho chválil za to, že mě nestřelil do ksichtu brokovnicí a místo toho mě přejel autem.(21.8.2016)

• Fr

,,TAK JSME DOSTRAŠILI...“ /// O socializaci strašidel do kapitalistický společnosti. V rámci imigrační krize čin záslužný, jako zábavná filmařina (bohužel) počin politováníhodný. A přitom strašidla v český společnosti vždycky budila nadšení. Ať už topila Dr. Mráčka nebo se snažila získat občanství za cenu babskýho ucha. Ve výčtu by se dalo pokračovat, ale podstatný je, že Troška nesahá Vorlíčkovi s Macourkem ani po kotníky. Od Babovřesk sice ušel kus cesty, takže všeříkající Odpad! nechal hrdinsky za sebou. O Strašidlech tak můžu říct, že jsou jen BLBÝ. Scénář je plnej Troškovskejch dialogů pro nejjednoduššího diváka, (ne)herectvím zde straší T.Kostková (vedle ní je ten Hejkal hotovej Mastrojáni!) a všichni, kdo z český kinematografie (ještě) nemaj pro strach uděláno, by si vod týhle parády měli udžovat dostatečnej vodstup! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, že pro styk s úředníkem je lepší nevypadat jako strašidlo. 2.) Myslel jsem, že Troška našel kouzelnej prsten. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.1.2017)

• Dzeyna

No já myslím, že na českou tvorbu je to celkem ucházející.(9.1.2017)

Ten nenáviděný a proklínaný Troška tentokrát nenatočil zas takovou hrůzu. Řekl bych, že standardní česká komedie s povedenými i nepovedenými humornými scénami. Nejpříhodnější strašidla pro mě představovala Sandeva a Dobrý, ten byl jediný až lehce děsivý.(1.1.2017)

• - Film byl natáčen celkem v lokacích: Zámek Líšno a Liteň, Základní škola Františka Josefa Řezáče v Litni, Veteránů "U MED.Věda"- Řevnice, Prádelna "Quido" Praha 3, 1. Toušeňská, s.r.o, Kino Řevnice, Městský úřad Řevnice a ZUŠ Řevnice (Brydnis)

• - Karel Dobrý musel absolvovat návštěvu zubní ordinace, kde mu vzali otisk a vyrobili speciální zubní náhradu, kterou používal při natáčení jako upír Ignác. (Brydnis)