Nastala chyba při přehrávání videa.
 • type_B
  *****

  Tento film pokládám za výborný, a to nikoli jako výborný béčko.(25.12.2008)

 • Lynn
  ****

  Tohle je hlavně sólo pro paní Jiráskovou, jednu z nejlepších českých hereček. V tomto filmu je prostě nezapomenutelná.(25.12.2008)

 • blackrain
  ****

  Život nám dá tu nejlepší školu. O tom se na vlastní kůži přesvědčí i mladá a nezkušená sestřička Alena Mihulová, ale nemusí si zoufat, protože ochranou ruku nad drží skvělá Jiřina Jirásková. Ta byla tak přirozená, že v minulém životě musela tuto práci určitě vykonávat. Všechno dělala nenuceně a s velkou samozřejmostí.(2.7.2009)

 • Orlau32
  ****

  Film je takový lepší průměr. Ve škole by to byla 3 plus. Věřím, že na venkově a zvláště na samotách tomu tak bylo, takové zdravotní služby se tam poskytovaly a sestry a lékaři to opravdu neměli lehké. Dnes by pan Karel Kachyňa měl zjednodušenou práci. Venkovské ordinace se zavírají, nemocnice a pohotovosti se ruší, sestřičky odcházejí za lepším jobem do Rakouska, takže to by snad ani nebylo o čem točit. Mě se film velmi líbil a dávám pro pana Kachyňu 4*.(29.9.2007)

 • gouryella
  ****

  Drive jsem tento film hodne odsuzoval, nic se mi na nem nelibilo, ale postupne mu prichazim vice a vice na chut - jeden z mala , kteremu nevadi caste opakovani v televizi. A herecke vykony - kdyby se v te dobe udelovaly filmove ceny, urcite by ustredni duo neminuly.(25.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace