sysoj psojic

Po skvělé jedničce k nám přichází druhý díl Robocopa. Dle mého názoru se jedná o čirý kastrát a naprosto nesouvislou slátaninu bez pořádného děje. Jednotlivé scény na sebe vůbec nenavazují a o příběhu či, nedejbože, myšlence si můžeme nechat jenom zdát. (15%) ()

Pythonator

V žánru chybí dopsat komedie, protože, když už nic, tak se u toho člověk aspoň nasměje. Dvojka mi příjde úplně stejně blbá jako jednička, ale navíc je vtipnější, takže ji mám radši. Ten malý sopel jako záporák, to tu ještě nebylo. Vrchol béčkové debility. ()

DannyBurino

Můj oblíbený hrdina je zpět a znovu masakruje desítky možná stovky gangstrů, vůbec se to nezměnilo stále spousta akce a tentokrát tam bude souboj s Robocopem 2 ( ve skutečnosti to je Kain což je hl. záporák ). Takže stále hustý. Proč je to v modré zoně?!?!? ()

Mistr119

Dvojka tedy o něco málo lepší než jednička.. :/ Pořád je to založené hlavně na hollywoodské akci, ale jsou zde náznaky otázky lidskosti kyborgů... ()

soukyd33

Ty děti jsou silná káva. To by dneska už asi nešlo natočit. Tohle se tak úplně nepovedlo. Hlášky těch dětí jsou TOP! Herecké výkony slabé. Poznámka: Je jasné že jsme se těšili na pořádnou akci. Je to ale spíše průměrné. Poznámka: Ten Detroit je vážně násilné město. Poznámka: Tento film jsem viděl nejvíce krát. Poznámka: Ty jejich reklamy jsou hustý. Hvězdiček 3 ()

Metropolit

Bola určitá doba ked sa mi dvojka viac páčila ako jednotka. Ale asi preto že jednotku som videl raz v živote. Ale po dôkladnejšom prezretí predsa je len o niečo horšia. Ale určite je to dôstojne pokračovanie ROBOCOPA a preto dávam 4 hviezdičky. ()

papinak

Oproti jedničce naprosto trapná záležitost. Třináctiletý gangsta padouch, starosta uječený jako Viktorka u splavu a k tomu samá nastavovaná kaše. Jediné pozitivní je nový robot, ale to je asi tak vše. ()

Fujin

Kouzlo z prvniho dilu se nekde pozapomnelo. Zde uz neni prostor pro seznamovani s Murphyho a pozdeji Robo charakterem, coz tomuhle kousku hodne ubira. Tech spatny triku je tu mnohem vice nez v dile prvnim, bohuzel. Nesedlo mi taktez preplneni filmu detmi, kriminalita mladistvych. Dite mozkem mafianskeho gangu je dle me az detinska slatanina. Ale i pres vsechy minusy stale koukatelne lehce podprumerne becko. ()

Tauloo

Pokračování více méně úspěšné, přesto se vytratil jakýsi Verhoevenovský náboj z prvního dílu. Jelikož jsem ji viděl poprve jako dítě, dlouhé noci mě ze spaní děsilo robotické monstrum Cain. Zkrátka pro mě klasické Béčko, ale s hvězdičkou za vzpomínku na VHS dabingovou verzi. ()

Aligon

Naposledy som túto sériu videl pred 11 rokmi a keď som si to pozrel teraz tak asi by som nezmenil názor za tých 11 rokov :) Taká filmová klasika, ktorá by sa mala určite pozreť.. ()

botka2

i druhý díl se mě moc líbil, napětí do konce filmu, sice trochu slabší než jednička,ale i tak se rád podívám zase znovu. ()

maestrum

Přidáním duhových odlesků od pancéřování Robocopa je zrovna takové pozlátko, jako film celý. Bčko jak vyšité. ()

23ch

Tohle snad ani nejde brát vážně. Nekonečná, nezáživná a naivní pytlovina.Než jsem se dočkal něčeho co by mě chytlo, běžely titulky. ()

Danny71

Méně krve, více kulek, zamotanější děj, více postav, brutálně přeplacané a minimálně o dvě třídy horší oproti jedničce. Film který klasicky spadá do dvojkového syndromu. Všeho více je ve finálě akorát méně. Verhoeven věděl proč dát ruce pryč. Kershner si udělal akorát ostudu. Dva puntíky za našláplou akci a některé technicky zdatné sekvence ()

sun.eagle

Robocop se stal kultem mého dětsví vedle Terminátora či Predátora. Ve dvojce je všeho víc, a já dvojku nemám rád o nic míň než slavnou jedničku i když ji stavím malinko výš. . Navíc jsem to jako malý fracek viděl v kině, a to jak jsem si strachem zakrýval oči při "operaci" aneb nač narkoza nezapomenu, jo to byli časy. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Říká se, že má uvnitř lidský mozek... Chci ho vidět!" RoboCop znovu jezdí ulicemi a zajišťuje zákon a pořádek. RoboCop vs. RoboCop2, který má v řídicím mechanismu mozek šíleného zločince. Plus smrad, který šéfuje podsvětí. To jsou nový protivníci. "Polib mi prdel senilní bastarde!" Dobré triky a více akčních scén než v prvním filmu. Kvalitou to rozhodně není horší než jednička. - 80%. ()