Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit. Tím však podnikatelské starosti Karafiátových teprve začínají. (oficiální text distributora)

honzic

Scénář byl přezmatenost, herci přehrávali a ani to nepomáhalo a humorné to nebylo už vůbec, dle mne zbytečný film. Hodnocení: 20 % ()

Lucbric

Úplně souhlasím s Cannibalem :D u filmu jsem se parádně bavila, Helena Růžičková každýho rozseká nejen vtipnými hláškami, ale i takovým stylem, jakým by to nikdo jiný neuměl :) i když má film plno nedostatků, tak nízké hodnocení si určitě nezaslouží, beru to s nadhledem a dávám taky 5* :) ()

Meow86

„Jožka je sice bratranec jenom proto, že se jejich kráva napila z našeho potoka, ale je to rodina!“ Pravda, pár “špeků“ by se našlo. Bohužel, to nestačí a totální likvidace fialek, potažmo karafiátů je nevyhnutelná. Detonace bude provedena nejen za pomoci dynamitu, ale i pentritu, hexogenu a trinitrotoluenu. ()

J.Mayen odpad!

Tohle je asi jeden z nejhorších odpadů co jsem kdy viděl, ale Helenu mám rád, bohužel tady se jí to nepovedlo. Naštěstí žádné očekávání nebylo. ()

Salus odpad!

V té době jsem si bláhově myslel, že horší film v Čechách vzniknout nemůže. Ale Soukup s Olmerem mě z toho brzy vyvedli. ()

Riker

Já jsem se královsky pobavil a to u filmu tohoto typu mně stačí. Rozhodně se nejedná o tak špatný film jak je zde hodnocen. ()

lisma odpad!

...aneb ať žije období brzy po sametové revoluci. Odpad jako řemen. A doteď si pamatuju ten šílený autobus, jelikož po jistou parkoval na jednom nejmenovaném místě v Brně Pisárkách. ()

Neckys

Trošku nechápu tak hrozné hodnocení.. mě se film vždycky líbil, není to nic převratného, ale je to vtipné! Nebudu ovce a dávat plnej počet, trochu i na protest :) ()