• Tosim
  *****

  -A NEBYLO TO VŠECHNO ÚPLNĚ ABSURDNÍ? -A ČO VY SI KEFALÍN PREDSTAVUJETE POD TAKÝM SLOVOM ABSURDNY?(21.8.2002)

 • choze
  **

  Strašně přehrávané, křečovité a až na pár hlášek nevtipné. Dvě hvězdy hlavně za typově přesně vybrané herce.(19.4.2006)

 • B!shop
  *****

  Jeden z nejvtipnejsich ceskejch filmu. Scenar je naprosto perfektni, taky se neni co divit, kdyz je scenar podle knihy nejlepsiho soucasnyho ceskyho spisovatele Miloslava Svandrlika, takze vubec nevadi, ze tu chybi vyraznejsi pribeh, protoze prakticky co slovo, to hlaska. Herci jsou taky bezchybny, obsazeni se opravdu skvele povedlo, hlavne Pavel Landovsky se svoji slovenstinou je bezchybnej. Jediny co mi trochu vadilo bylo uvodnich asi 5 minut dobovejch zaberu, ktery akorat zdrzovali od zacatku filmu. Dej je hezky sviznej a prakticky porad je cemu se smat, takze se porad skvele bavite a najednou je konec. Jeden z mejch oblibenejch filmu.(21.4.2006)

 • MM_Ramone
  ****

  Pomocný technický prapor (PTP) bol špecifický útvar Československej ľudovej armády do ktorého boli zaradené politicky nespoľahlivé osoby. Slúžili bez zbraní, vykonávali ťažkú fyzickú prácu a nosili čierne výložky. Tieto jednotky boli činné v rokoch 1950 až 1954. Film režiséra Zdenka Sirového z roku 1992 je značne odľahčenou a hodne zábavnou sondou do života mladých brancov, ktorí sa stretli v pomocnom technickom prapore. Na dva roky sa z nich stali "Čierni baróni". ****(1.8.2016)

 • Anthony
  ***

  Pár podařených scén, dobré herecké výkony, jako celek mě film příliš nezaujal. K těm opravdu vtipným scénám patří výstupy Donutila a já mám ještě moc rád scénku s Postráneckým. Rozhodně lepší než podobný Tankový prapor.(17.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace