• xxmartinxx
  ***

  Nedostalo mě to. Je to obyčejná, docela příjemná komedie, která člověku nic nedá ani nevezme. Pamatuju si jednu hlášku a jednu scénku. Nevím, jestli je to dost. Taková Tichá bolest má vše, co je zde, ale přihazuje i něco navíc...(12.12.2009)

 • gogo76
  ****

  Jedna z najlepších českých komédií plná neskutočných hlášok. Landovský naozaj kraľuje a jeho hlášky ma stále dostávajú do kolien. Moja najobľúbenejšia: " Toto...,toto, že sú vojenské bagandže...Vojak, ktorý má zosraté topánky už nie je ani vojak!...Všetci von!". Komédia, ktorá neomrzí ani po štyridsiatej repríze. 80%.(21.1.2010)

 • Anthony
  ***

  Pár podařených scén, dobré herecké výkony, jako celek mě film příliš nezaujal. K těm opravdu vtipným scénám patří výstupy Donutila a já mám ještě moc rád scénku s Postráneckým. Rozhodně lepší než podobný Tankový prapor.(17.7.2003)

 • Stegr
  ****

  80%(28.3.2016)

 • nash.
  ***

  Ač jde spíš o filmovou zkratku literární předlohy, přesto má několik plus.. velmi vydařené obsazení, řadu skvělých hlášek, místy dobře vyhmátnutou atmosféru knihy...(12.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace