Kulový blesk

TV spot

laurence

Stejně jako u Rozpuštěný a vypuštěný. Mám prostě pocit, že oproti tomu famóznímu divadlu jsou filmy o dost pozadu. ()

Movie Maniak

Humor Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka k tomu herci Josef Abrahám a Rudolf Hrušínský no prostě bomba. Je to prostě můj šálek dobré brazilské kávy. ()

Laci

Komédia nabitá typickým českým slovným (fóry typu "nedáte si brazilskú kávu?") aj situačným humorom mi dobre spestrila nudný večer. 82 minút ubehlo ako voda, aj keď to sem-tam skĺzlo k dráme. A nápad so sťahovaním vskutku originálny. Herci (ako to pri týchto českých filmoch býva) výborní, najlepší Hrušínský, najvtipnejšia jednoznačne Smoljaková postava. ()

Kada80

Téhle největší akci v dějinách stěhování jsem na chut' nikdy moc nepřišel. I s takovou skvělou plejádou herců nemůžu dát víc jak tři*. 60% ()

Pawouk123

Dokonalost sama. Na jedné straně neutuchající taškařice od začátku do konce, se spoustou propracovaných detailů, jak jsem u dua Smoljak - Svěrák zvyklý; na straně druhé lidsky hluboké momenty. Velký dojem na mě vždy udělají vnitřní monology a kamenná tvář Josefa Abrháma. ()

Mtytjouda

Ůžasný nápad natočit film o největším stěhovacím manévru ! Neskutečně mě tento film pokaždé baví !!! Výborné herecké obsazení v čele s Rudolfem Hrušínským a skvělé herecké výkony !!! Nejvíce se těším až pan Smoljak zazvoní na vlak a ten mu přiveze Slivovici se sklenkami na malinkém elektrickém vláčku !!! ;-) ()

Desmi

Nemastná, neslaná komedie, která je chaotická jako stěhování samo. O žádný útok na bránici se nejedná, byť pár skutečně vtipných situací tam je. Chvílemi jsem se nudil a celkově mi to nějak nesedlo.. ()

tomino28

"Nezlobte se, že Vás zase obtěžuju. Já jsem si vzpomněla, že jsem se Vás nezeptala, jestli máte sklep. Máte sklep?" "No jistě" "A mohla bych ho vidět?" Tak odsud je ta legendární hláška! Jinak mě to ale nenadchlo tak, jak bych od dvojice Svěrák a Smoljak čekal. ()

Delmondo

Mýtus o tom že je lepší vyhořet než se stěhovat je zcela mylný protože to může bejt i nehorázná prdel jak nás o tom dostatečně přesvědčila největší akce v dějinách stěhování. Během dvanáctisměny vzniklo tolik nesmrtelných gagů že mě opakovaně dostanou do kolen. Jo a Smoljak je opravdu druhej Einstein. ()

Tuty

Nechápu tak vysoké hodnocení, za celý film jsem se moc nenasmál. Absurdnost celé situace kolem stěhování mi totiž úsměv na tváři nevyčaruje a nepomohlo k tomu ani obsazení. ()

pold

Průměrná komedie, poněkud rozvleklá, a předvídatelná. V tvorbě Svěráka a Smoljaka těžký podprůměr. Tři hvězdy - za Hrušínského, který se opět do role převtělil, směroplatnost a brazilskou kávu. ()

Scaevola

Námět je perfektně trhlý a velmistrovsky únikový přesně tak, jak bylo zamýšleno, zpracování se však dle mého názoru poněkud utápí ve zbytečné poetičnosti a snaze o civilně realistické pojetí. Po řemeslné stránce ale není možné cokoli vytknout. ()

Zemřel Josef Abrhám

Zemřel Josef Abrhám